Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wnetrza gwiazd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#61 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 11:42

Apartament Jennifer Aniston.Moim zdaniem za dużo bieli,zbyt mało kontrastowych odcieni.
I nowe mieszkanie znacznie kolorowsze.

#62 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 12:06

Faktycznie za dużo bieli, przez co pomieszczenie wydaje się strasznie nudne i mdłe. Ja bym postawiła na kolorowe dodatki, które by ożywiło wnętrze. Ogólnie mieszkanie nieprzyjemne, takie zimne się wydaje.

Te nowe mieszkanie też mi się nie podoba, bo z kolei przytłacza. Strasznie ponure jest, za ciemno w nim.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#63 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 12:27

Strasznie ponure jest, za ciemno w nim.

A mnie się podoba.Chciałabym mieć chociaż jeden taki przytulny ciemny pokoik.
Ta oświetlona ściana jest fantastyczna.I mięciusi bordowy fotelik. :mrgreen:

#64 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 16:29

dobrze, ze gaga nie zagrudnilo do urzadzania mieszkania tej samej osoby co do wizerunku <biglol></span>
bardzo mi sie podoba , w dobrym guscie, nie przesadzone , przytulnie, przestronnie , fajnie :)
aniston podoba mi sie bardzo lazienka, tylko wolałabym szronione szklo w kabinie prysznicowej:)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#65 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 17:20

dobrze, ze gaga nie zagrudnilo do urzadzania mieszkania tej samej osoby co do wizerunku <biglol></span>


<umieraam></span>

LAdy gaga ładny ma domek tylko dla mnie również za biało, podobnie jak w domu Jenifer Aniston i Megan Fox. Dom Megan najbardziej mi się podoba tylko kilka rzeczy w wystroju bym zmieniła ale wiadomo każdy lubi co innego :-) ;-)
szczęście ma smak truskawek :D :D

#66 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 18 lutego 2011 - 19:10

A ja przedstawiam salon i sypialnie Cindy Crawford

Dołączona grafika

to sypialnia :-D

a to salon ;-)

Dołączona grafika

nie wiem czy ja bym tak sobie urządziła mieszkanie , ale jest nawei, nawet ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#67 bean

bean
  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 19 lutego 2011 - 02:31

A ja przedstawiam salon i sypialnie Cindy Crawford


Nie podoba mi się ten ciemny sufit w salonie, pomalowałam drewno na taki jaśniutki kolorek.
Dołączona grafika

BEAN - po narodowym języku Irlandczyków znaczy KOBIETA,

bardzo proszę nie mylić z fasolą :)

#68 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 19 lutego 2011 - 16:17

A ja przedstawiam salon i sypialnie Cindy Crawford


Ładnie i składnie :-P kolorystycznie spokojnie i bez jakiś ekstrawagancji :-)

W salonie jakoś strasznie wysoko ten sufit 8-)
W sypialni za gołe okna jak dla mnie :-P dodałabym coś

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#69 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 20 lutego 2011 - 10:59

A dla mnie salonik Cindy się podoba- a ten sufit szczególnie, nietypowy, poza tym zakochałam się w kolorze tych kanap :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#70 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 20 lutego 2011 - 11:52

Oj, tak... salon marzenie... Ciepły, skromny, i ten sufit wprowadza świetny klimat <dreams></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#71 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 21 lutego 2011 - 14:28

Podoba mi sie tylko salon Cindy...tak ...milutko.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#72 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 25 lutego 2011 - 14:23

Monika34,fantastyczny salon.Ładna gama kolorystyczna.Sypialenka także bardzo przestronna i przyjemna. ;-)

#73 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 27 lutego 2011 - 10:05

salon rzeczywiście fajny i przytulny. Podoba mi sie :-D

201407101662.png


#74 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 26 stycznia 2013 - 21:01

Sypialnia ma śliczne połączenie kolorów.Kremowy i czekoladowy.Cudne. :-)

#75 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 385 postów

Napisano 16 lipca 2021 - 11:43

Od siebie polecam zerknać sobie również na takie lamele

https://www.golddoor...emium-1379.html

 

Są to ozdobne listwy, które mozna umieścić w mieszkaniu na wiele sposobów. W nowoczesnych projektach są bardzo popularne.Calkowicie odmieniaja pomieszczenie i moim zdaniem wygladają po prostu świetnie :)

 

Jak na przykląd w tej sypialni:

pol_il_ZESTAW-21-szt-PANELE-TAPICEROWANE

Czy na przyklad tutaj w kuchni:

pomysl-na-aranzacje-salonu-z-kuchnia.jpg


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych