Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Taniec z gwiazdami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
888 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 10 września 2007 - 10:35

I jak tam?oglądałyście wczoraj? ja kawałek tylko, więc zbyt dużo nie mogę powiedzieć :/ szkoda, że Stachursky odszedł, bo z tego kawałka widać było że nie szłoby mu tak źle. Ale z drugiej strony - nie dziwię się mu, zachował się zresztą bardzo ładnie ;)

#22 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 10 września 2007 - 11:02

ja oglądałam :) rzeczywiście zachował się w porządku, ale szkoda że zrezygnował :-(
z drugiej jednak strony szkoda byłoby Fidusiewicza albo Kamela :-/ ten cały stary, paskudny Bryndal mógłby odpaść bo wcale tańczyć nie potrafi :evil: jak pokraka się tam ruszał :evil:

#23 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 10 września 2007 - 11:09

a ja nie ogladalam wczoraj TzG
czyli jak Jacek odszedl z wlasnej woli to nikt inny wczoraj nie odpadl?
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#24 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 10 września 2007 - 11:11

czyli jak Jacek odszedl z wlasnej woli to nikt inny wczoraj nie odpadl?


zgadza sie :) do odpadnięcia był Fidusiewicz i Kamel, a że Stachurski ze względu na kontuzje zrezygnował sam, to nikt inny nie odpadł :)

#25 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 10 września 2007 - 11:17

aha dzieki Magdaru za wyjasnienia ;]
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#26 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 10 września 2007 - 11:21

aha dzieki Magdaru za wyjasnienia ;]


nie ma za co :) mogę zdawać relację co tydzień, bo na pewno będę oglądać każdy odcinek :mrgreen:

#27 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 10 września 2007 - 11:21

ja sobie oglądałam wczoraj big brothera ;]
a TzG obejrze sobie powtórkę :mrgreen:
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#28 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 10 września 2007 - 11:22

ja sobie oglądałam wczoraj big brothera ;]
a TzG obejrze sobie powtórkę


ja na przemian <umieraam></span> troche tego troche tego ;-)

#29 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2007 - 20:35

Ja widziałam tylko kawałek Fajnie , że Gąsowski prowadzi ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#30 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 10 września 2007 - 21:25

Ja widziałam tylko kawałek Fajnie , że Gąsowski prowadzi ;-)


A mnie to się właśnie nie podoba, bo go nie lubię ;-)

#31 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 11 września 2007 - 07:31

calineczka napisał/a:
Ja widziałam tylko kawałek Fajnie , że Gąsowski prowadzi


A mnie to się właśnie nie podoba, bo go nie lubię


mi też jakoś tam nie pasuje :-/ jednak Urbański miał swój urok i umiał fajnie poprowadzić program, a Gąsowski jakiś taki mało reprezentatywny jest <bezradny></span> już lepiej wyglądałby w tym miejscu Rozmus :-P ;-)

#32 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 11 września 2007 - 07:56

Hehe, Rozmusa też nie lubię, ale rzeczywiście pasowałby lepiej ;-)
No a Urbański jak dla mnie był tam jakoś "na swoim miejscu". Ale podobno za dużo kasy chciał ;)

#33 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 11 września 2007 - 08:22

Ale podobno za dużo kasy chciał


też tak słyszałam :-/ ale zawsze jest tak, ze ci co dużo mają, to chcą jeszcze więcej :evil:

#34 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 11 września 2007 - 09:02

Hubertowi Urbanskiemu woda sodowa uderzyla do glowy... chciał aż 50 tysięcy za każdy odcinek Tańca z gwiazdami :shock:
http://www.pudelek.p... ... banskiego/
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#35 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 11 września 2007 - 12:06

Hubertowi Urbanskiemu woda sodowa uderzyla do glowy... chciał aż 50 tysięcy za każdy odcinek Tańca z gwiazdami :shock:


Noo, to jest trochę przegięcie. :roll: W takim razie ciekawe ile wcześniej dostawał za jeden program. <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/pytajnik.gif' class='bbc_emoticon' alt='???' />></span>

#36 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 11 września 2007 - 12:22

Muszę powiedzieć, że mi się jednak bardziej podobał Gąsowski, niż Urbański. Urbański chyba trochę za sztywny był. Jedno jest pewne - tvn zaoszczędził :mrgreen: Ciekawe, ile dostał Gąsowski?
A tak swoją drogą, co myślicie o Stachurskim? Bo czytałam, ze to może być wszystko sfingowane :-/

#37 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 11 września 2007 - 12:26

A tak swoją drogą, co myślicie o Stachurskim? Bo czytałam, ze to może być wszystko sfingowane :-/


Sama się nad tym zastanawiam. Przecież na pewno wiedział, ze na dłuższą metę nie będzie mógl tanczyć ze skręconą kostką. :roll: Niepotrzebne było to całe przedstawienie, bo mógł zrezygnowac jeszcze przed programem. :roll: Chociaz z drugiej strony te łzy wzruszenia...Chyba, że umie tak dobrze grac. ;-)

#38 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 11 września 2007 - 12:28

No, mi się go zrobiło żal... Podobno ma przejść jakąś operację. Ciekawe, ile w tym prawdy. Ale najbardziej mi było szkoda jego partnerki, bo dziewczyna odpadła bez możliwości pokazania, co potrafi (no i nie zarobiła).

#39 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 11 września 2007 - 12:43

Stachurski chyba nie udawał, bo nawet w trakcie treningu było pokazywane, że miał jakąś kontuzję, więc chyba na serio go bolało :-/ a jego partnerka nie pierwszy raz tańczyła, więc już miała okazję sie pokazać w poprzednich edycjach ;-) :-P

#40 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 11 września 2007 - 12:47

Fakt, pokazała się już, ale ta edycja się dla niej skończyła, a szkoda...
Ja też wierzę w tą kontuzję Stachurskiego i widać, ze było to poważne, bo inaczej nie zrezygnowałby.

A teraz jeszcze mi się przypomniało... zwróciłyście uwagę na zachowanie Beaty Tyszkiewicz po zatańczeniu przez pary mambo? Mam wrażenie, że to nie było udawane i muszę przyznać, ze aż mi się nieprzyjemnie zrobiło :-/





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych