Taniec z gwiazdami
#21
Guest_Kociak_*
Napisano 10 września 2007 - 10:35
#22
Napisano 10 września 2007 - 11:02
z drugiej jednak strony szkoda byłoby Fidusiewicza albo Kamela
#23
Napisano 10 września 2007 - 11:09
czyli jak Jacek odszedl z wlasnej woli to nikt inny wczoraj nie odpadl?
#24
Napisano 10 września 2007 - 11:11
czyli jak Jacek odszedl z wlasnej woli to nikt inny wczoraj nie odpadl?
zgadza sie
#25
Napisano 10 września 2007 - 11:17
#26
Napisano 10 września 2007 - 11:21
aha dzieki Magdaru za wyjasnienia ;]
nie ma za co
#27
Napisano 10 września 2007 - 11:21
a TzG obejrze sobie powtórkę
#28
Napisano 10 września 2007 - 11:22
ja sobie oglądałam wczoraj big brothera ;]
a TzG obejrze sobie powtórkę
ja na przemian
#30
Napisano 10 września 2007 - 21:25
Ja widziałam tylko kawałek Fajnie , że Gąsowski prowadzi
A mnie to się właśnie nie podoba, bo go nie lubię
#31
Napisano 11 września 2007 - 07:31
calineczka napisał/a:
Ja widziałam tylko kawałek Fajnie , że Gąsowski prowadzi
A mnie to się właśnie nie podoba, bo go nie lubię
mi też jakoś tam nie pasuje
#32
Napisano 11 września 2007 - 07:56
No a Urbański jak dla mnie był tam jakoś "na swoim miejscu". Ale podobno za dużo kasy chciał
#33
Napisano 11 września 2007 - 08:22
Ale podobno za dużo kasy chciał
też tak słyszałam
#34
Napisano 11 września 2007 - 09:02
http://www.pudelek.p... ... banskiego/
#35
Napisano 11 września 2007 - 12:06
Hubertowi Urbanskiemu woda sodowa uderzyla do glowy... chciał aż 50 tysięcy za każdy odcinek Tańca z gwiazdami
Noo, to jest trochę przegięcie.
#36
Napisano 11 września 2007 - 12:22
A tak swoją drogą, co myślicie o Stachurskim? Bo czytałam, ze to może być wszystko sfingowane
#37
Napisano 11 września 2007 - 12:26
A tak swoją drogą, co myślicie o Stachurskim? Bo czytałam, ze to może być wszystko sfingowane
Sama się nad tym zastanawiam. Przecież na pewno wiedział, ze na dłuższą metę nie będzie mógl tanczyć ze skręconą kostką.
#38
Napisano 11 września 2007 - 12:28
#39
Napisano 11 września 2007 - 12:43
#40
Napisano 11 września 2007 - 12:47
Ja też wierzę w tą kontuzję Stachurskiego i widać, ze było to poważne, bo inaczej nie zrezygnowałby.
A teraz jeszcze mi się przypomniało... zwróciłyście uwagę na zachowanie Beaty Tyszkiewicz po zatańczeniu przez pary mambo? Mam wrażenie, że to nie było udawane i muszę przyznać, ze aż mi się nieprzyjemnie zrobiło
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Pierwszy taniec |
|
|
|
Taniec |
|
|
|
Taniec brzucha |
|
|
|
taniec na rurce |
|
|
|
taniec bollywood |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych















