Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zestaw obiadowy - poszukiwania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jadźka

Jadźka
  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 07 listopad 2009 - 15:29

hej :)
Szukam ładnego zestawu obiadowego - i nigdzie nie mogę znaleźć takiego jaki sobie wymarzyłam - czyli bez żadnych wzorów, najlepiej o fajnym kształcie. Może wiecie gdzie mogę takie znaleźć?
A może wy się pochwalicie co macie :D

#2 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 07 listopad 2009 - 15:34

Jadźka, proponuję wybrać się do sklepu z porcelaną. tam na pewno mają katalogi, doradzą ci. a jeżeli chcesz coś znaleźć ze swojej strony mogę ci podrzucić kilka przykładów, ale muszisz określić co chcesz w tym zestawie ... bo nie w każdym jest waza, niektóre to same talerze, rzadko sie zdarzają bulionówki, sosjerka, rawierka ... to są ważne szczegóły, no i czy na 6 czy na 12 osób... czy biały czy krem... co to znaczy wg ciebie fajny kształt? tak w ciemno nikt ci nic sensownego nie doradzi

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#3 Jadźka

Jadźka
  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 09 listopad 2009 - 10:42

A wiec szukam zastawy na 6 osób, waza czy jakaś misa musi być.. jeśli chodzi o kolor to kremowy albo biały ale bez jakiś zbędnych wzorów, NIE podobają mi się bogate wzory kwiatowe,szukam bardziej coś nowoczesnego ale przy tym eleganckiego.
I co ważne chciałabym się zmieścić w cenie 500zł.. i tu jest problem bo w większości sklepów jakie już odwiedziłam to ceny są powalająco wysokie.

#4 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 10 listopad 2009 - 20:04

Jadźka, szukaj czegoś w polskiej porcelanie. karolina, chodzież, ćmielów, iwona (najtańsza i najczęsciej spotykana). bez problemu powinnaś znaleźć coś. poleciłabym ci gerlacha, ale oni cenią się nieco wyżej (trzeba dołożyć jeszcze jakieś 2,3 stówy) no i przeważnie w zestawach nie ma wazy, za to jakościowo maj bardzo dobrą porcelanę (kostną), odradzam wszelkiego rodzaju zagraniczne cuda - szczególnie villa italia. jakościowo średnie, a ceny wywindowane niesamowicie. tyle że ciekawe wzornictwo.

osobiście poleciłabym karolinę. można obie potem w razie zbicia czy braku czegoś tam na sztuki dokupić częsci zestawu. do każdego kształtu masz też po kilka wzorów, więc możesz kombinować ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#5 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1213 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 21:31

Pomocy! Nie wiem, na który się zdecydować  <bezradny>  Doradźcie pręciorem bo muszę już zamówić bo kończy się aukcja, a cena jest niezastąpiona :-)

Załączone miniatury

  • foto_add-28078.jpg
  • foto_add-60086.jpg

Użytkownik malwitka edytował ten post 27 listopad 2013 - 21:31


#6 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 22:56

@malwitka jak dla mnie ten drugi bardziej się widzi.

Ale nie wiem czy to nie z takiego powodu, że w domu mam bardzo podobny do tego pierwszego. Może mi sie przejadł.

Ale ten drugi taki delikatny jest. <ookk>


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#7 smoczkowa

smoczkowa
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • LokalizacjaMiasto :D
  • Wzrost:156
  • Włosy:ciemne
  • Stan:wydana za mąż :)
  • Partner:M...
  • Nastrój:Neutralna
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 28 listopad 2013 - 09:00

Mi sie tez 2 bardziej podoba. Delikatny taki, swiateczny , bym nazwała.


Love Love Love


#8 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 15:26

@malwitka mnie też bardziej ten drugi odpowiada.


<ookk>


#9 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 17:04

@malwitka i który kupiłaś? :-) Ja bym również wybrała drugi z tego względu, ze ma delikatniejsze zdobienia ;-)


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#10 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 08:19

@malwitka bierz 2gi, ma ładniejsze, delikatniejsze zdobienia :) Chociaż weź dwa, bo ten pierwszy też niczego sobie :P P.S jaka cena takiego zestawu?


Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#11 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 08:29

A moim zdaniem pierwszy- drugi jest ładny, ale niby delikatny, a ni z gruchy ni z pietruchy ten zygzak taki mocny i wyraźny ;-)

 


jaka cena takiego zestawu?

 

Też jestem ciekawa co to za okazyjna cena ;-)



#12 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 11:29

@malwitka pierwszy ladniejszy. Drugi taki jalowy  :-P i dzban w pierwszym podoba mi sie bardziej


Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#13 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3355 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 14:08

@malwitka pierwszy ladniejszy, bo zywsze kolory ma. 


Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#14 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 17:25

Ja bym brała 1 zestaw :)


"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#15 Aneczka

Aneczka
  • Użytkownik
  • 1325 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 18:15

@malwitka  zdecydowanie drugi bym brała. Delikatny taki i pasuje na każdą okazję


Dołączona grafika

#16 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1213 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 18:21

Kobietki wzięłam ten drugi, delikatniejszy. Ten zygzak też mnie trochę irytuje, ale co tam <umieraam> Nie będę wybrzydzać. Cały zestaw obiadowo-kawowy dla 12 osób kosztował 390 zł. 74 elementy. Bardzo zacnie się prezentuje na żywo. To prezent dla mamy na 50te urodziny, była zachwycona  :mrgreen: Dziękuję za rady ;*


Użytkownik malwitka edytował ten post 04 grudzień 2013 - 18:22


#17 taniax

taniax
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:06

Dobry wybór też bym kupiła ten drugi zestaw, ponieważ jest delikatniejszy.



#18 Bardthony

Bardthony
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:21

szukam ładnego białego w nowoczesnym designu zestawu obiadowego. Czy któraś wie gdzie moge coś takiego znaleźć



#19 weronkowa

weronkowa
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 14 październik 2015 - 22:48

proszę sobie zajżeć do Duka tam ostatnio widziałam śliczne, nowoczesne zestawy obiadowe też w kolorze białym

#20 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 17:07

No okazje upolowałaś kosmiczną. Ja za zestaw obiadowy na 6 osób zapłaciłam 150zł, taki zwykły... Nie pomyślałam, żeby poszukać na allegro, aż mnie moja głupota zabolała. 







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych