Wasze pierwsze wrażenie?
Jaka stronka Was zachwyciła?
jak dobrze licze to hm.. nie rozstaje sie 9 latek z internetem juz
i czy teraz wyobrażacie sobie życie bez sieci?
(bo ja przyznam sie że NIE
Napisano 22 października 2009 - 17:22
Napisano 22 października 2009 - 17:32
to było w szkole,nie pamiętam która to była klasa,ale napewno podstawówka. Rany,to był szok,nie wiedziałam co jak i do czegopierwszy raz miałyście kontakt z internetem?
myślałam wtedy,ze to jest coś co jest dla mnie nie do ogarnięcia...Wasze pierwsze wrażenie?
wszelkiego rodzaju chaty,zwłaszcza polchat,to było cos extraJaka stronka Was zachwyciła?
a w życiui czy teraz wyobrażacie sobie życie bez sieci?
Napisano 22 października 2009 - 17:39
Napisano 22 października 2009 - 17:59
Napisano 22 października 2009 - 18:00
Brat zabrał mnie na kafejkę i tłumaczył o co chodzi w tym wszystkim. Pierwszą stroną,którą ujrzałam było [nie mogę napisać->regulaminPamiętacie ten dzień, kiedy pierwszy raz miałyście kontakt z internetem?
A to możemy pisać?Jaka stronka Was zachwyciła?
Napisano 22 października 2009 - 18:11
Napisano 22 października 2009 - 18:32
miałam na myśli nie stronki z adresem w w w tylko ogólnieA to możemy pisać?
Napisano 22 października 2009 - 19:13
Napisano 22 października 2009 - 21:31
Napisano 23 października 2009 - 08:56
Napisano 23 października 2009 - 09:15
Napisano 23 października 2009 - 11:16
Napisano 23 października 2009 - 12:39
Napisano 23 października 2009 - 16:55
Napisano 23 października 2009 - 17:36
Napisano 23 października 2009 - 17:50
Napisano 27 października 2009 - 11:43
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 15 listopada 2009 - 00:45
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 15 listopada 2009 - 08:57
Napisano 15 listopada 2009 - 11:00
ja pamiętam te chaty na informatyce
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych