Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

prostownice :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

#101 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 08:59

O co chodzi z tą diamentową? Czym to się różni od standardowej prostownicy? :) Czy po jonizacji wlosy są bardziej gładkie?



#102 Katarzyna920

Katarzyna920
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 26 październik 2017 - 09:44

Ja mam od kilku lat remingtona i mogę szczerze polecić. Nie psuje się, dobrze prostuje, nie ciągnie włosów. A która? Mniej istotne, teraz są już na tyle dobre prostownice, że czy kupimy za 130 zł czy za 260 zł to efekt będzie praktycznie taki sam. Miałam droższą i tańszą i nie widziałam różnicy. Prostuję włosy po każdym umyciu i wysuszeniu bo mam dość puszące się, także jestem dość wymagająca pod tym kątem :)



#103 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 08:58

Jakoś pół roku temu również kupiłam remingtona i nie mogę narzekać. Nie psuje się, i dobrze prostuje. Czego chcieć więcej. Zdaje sobie sprawę, że nie jestem wymagającą klientką ale myślę, że dla większości kobiet jest to bardzo dobra opcja!



#104 kingoscb

kingoscb
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 14:40

Odkąd kupiłam pierwszy sprzęt od babylisa to teraz mam w łazience tylko ich produkcji. Prostownicę to nawet mam bardzo świeżą, bo kupiłam taką z czujnikiem temperatury jakiś miesiąc temu. Bardzo delikatnie prostuje włosy, ale efekt utrzymuje się prawie cały dzień.



#105 adena

adena
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 05 luty 2018 - 14:47

Odkąd kupiłam pierwszy sprzęt od babylisa to teraz mam w łazience tylko ich produkcji. Prostownicę to nawet mam bardzo świeżą, bo kupiłam taką z czujnikiem temperatury jakiś miesiąc temu. Bardzo delikatnie prostuje włosy, ale efekt utrzymuje się prawie cały dzień.

i jak ci sie sprawdza ta prostownica? Ten czujnik temperatury to bomba :)  wiem że ileś tam razy podczas używania skanuje włosy i sprawdza czy nie są przegrzewane, technologia coraz bardziej mnie zaskakuje i nie spodziewałam się ze wkroczy też bo sfery beauty



#106 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 163 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 13:54

Ja musiałam odstawić prostownicę, bo za bardzo niszczyła mi włosy. Teraz staram się wybierać takie fryzury, żeby nie musieć ani kręcić ani prostować włosów.



#107 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 14:04

Na pewno nie ma co przesadzać, ale są prostownice mniej obciążające włosy i fajnie ze technologia zmirerza w tym kierunku, dla dziewczyn które lubia mieć proste wlosy to tez spoko może być szczotka prostująca, babyliss ma kilka modeli, te szczotki się tak bardzo nie nagrzewają



#108 pola06

pola06
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 15:42

Ja już od dawna nie korzystam. Myję i suszę/pozostawiam do wyschnięcia i tyle. Ale prostownicę kupiłam kiedyś fajną - Philipsa, można ustawić temperaturę. Chociaż pewnie od tego czasu już technologia poszła mocno do przodu ;)



#109 makaronicka

makaronicka
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 11:50

Jest teraz fajna obniżka na szczotki prostujące babyliss, 30% taniej w saturnie i chyba media markt, to dobra alternatywa dla prostownicy, nie przegrzewa włosów, nie pali iużywa się jej jak szczotki



#110 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 13:11

Widziałam, że mają jakiś nowy model prostownicy, z funcją pary, taka metalowa, tą prostownicą można prostować też wilgotne włosy. Super sprawa dla śpieszących się, nie trzeba czekać aż włosy do końca się wysuszą.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych