Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

prezent na wieczór panieński


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#41 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 330 postów

Napisano 30 czerwiec 2022 - 10:31

Organizowałam właśnie taki panieński w domu. Jako prezent dałyśmy taką skrzynkę z przegródkami, gdzie były różne przedmioty i podpisy, typu: "na przyszłość" - smoczek, "na noc poślubną" - bon do sklepu z bielizną, "na kaca po panieńskim" - tabletki przeciwbólowe itp. Prezenty moż a dostosować do budżetu.
Zabawy były takie:
* na kartkach pisałyśmy co nam się kojarzy z przyszłą Panną Młodą, jakieś wspólne wspomnienie. Później panna młoda zgadywała kogo to dotyczy.
* wydrukowałam zdjęcie jakiegoś kulturysty, zamiast głowy dokleiłam zdjęcie przyszłego Pana Młodego. Panna Młoda z zaslonietymi oczami wbijała kolorowe pinezki i każdy kolor (stworzyłam wczesniej legendę) oznaczał coś innego o dotyczył nocy poślubnej np. "czerwony - tutaj będziesz całować", "zielony - to miejsce będziesz masować", "niebieski - tego miejsca nie dotkniesz" itp.
* test na przyszłą żonę - zadania typu przyszyj guzik, dopasuj przepis do nazwy potrawy, z zaslonoetymi oczami odgadnij kuchenne przedmioty itp. Na koniec Panna Młoda dostała certyfikat najlepszej przyszłej żony, ppisałam jakie zdobyła umiejętności. Sama stworzyłam w Wordzie i wydrukowałam.
Był jeszcze słoik (coś a'la księga gości) do którego na karteczkach pisałyśmy i wrzucałysmy różne rady dla przyszłej żony.
 
Prezent podarowałyśmy praktyczny: https://lazienka-rea...ght-purple.html Mianowicie wygodny szlafroczek.
i-tutumi-szlafrok-damski-szary-mis.jpg

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net


#42 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 04 lipiec 2022 - 07:07

Genialne te zabawy - śmieszne, ale z klasą i nie przaśne

 

 

Organizowałam właśnie taki panieński w domu. Jako prezent dałyśmy taką skrzynkę z przegródkami, gdzie były różne przedmioty i podpisy, typu: "na przyszłość" - smoczek, "na noc poślubną" - bon do sklepu z bielizną, "na kaca po panieńskim" - tabletki przeciwbólowe itp. Prezenty moż a dostosować do budżetu.

Zabawy były takie:
* na kartkach pisałyśmy co nam się kojarzy z przyszłą Panną Młodą, jakieś wspólne wspomnienie. Później panna młoda zgadywała kogo to dotyczy.
* wydrukowałam zdjęcie jakiegoś kulturysty, zamiast głowy dokleiłam zdjęcie przyszłego Pana Młodego. Panna Młoda z zaslonietymi oczami wbijała kolorowe pinezki i każdy kolor (stworzyłam wczesniej legendę) oznaczał coś innego o dotyczył nocy poślubnej np. "czerwony - tutaj będziesz całować", "zielony - to miejsce będziesz masować", "niebieski - tego miejsca nie dotkniesz" itp.
* test na przyszłą żonę - zadania typu przyszyj guzik, dopasuj przepis do nazwy potrawy, z zaslonoetymi oczami odgadnij kuchenne przedmioty itp. Na koniec Panna Młoda dostała certyfikat najlepszej przyszłej żony, ppisałam jakie zdobyła umiejętności.






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych