Co myślicie o książkach P. Coelho? Podejrzewam że większość coś jego przeczytała. Co przeczytałyście?
Ja czasami wypisuję cytaty z jego książek.
Przeczytałam:
Lubię jego książki i bardzo szybko się czyta.
Napisano 20 kwietnia 2009 - 10:35
Napisano 20 kwietnia 2009 - 10:38
Lubię jego książki i bardzo szybko się czyta.
Napisano 20 kwietnia 2009 - 10:40
Napisano 20 kwietnia 2009 - 10:41
Napisano 20 kwietnia 2009 - 12:11
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 20 kwietnia 2009 - 12:18
Napisano 20 kwietnia 2009 - 19:28
uwielbiam
Na brzegu rzeki Pedry usiadłam i płakałam
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 20 kwietnia 2009 - 20:05
Bridanie pamietam tytułu
Napisano 20 kwietnia 2009 - 20:14
Napisano 20 kwietnia 2009 - 20:22
Napisano 21 kwietnia 2009 - 00:05
Dokładnie jak bym siebie przeczytałaNie lubię... dobre kilka la t temu przeczytałam "Alchemika" i jakoś specjalnie mnie nie zachwycił, potem "Weronika postanawia umrzeć", tez bez większych wrażeń, i w końcu "Na brzegu rzeki Pedry usiadłam i płakałam", z którą bardzo się męczyłam i zniechęciła mnie totalnie do reszty książek tegoż autora... Trochę to dla mnie zbyt płytkie, ten patos momentami aż śmieszny. Jak dla mnie Coelhlo jest mocno przereklamowany...
Napisano 21 kwietnia 2009 - 12:10
Napisano 22 kwietnia 2009 - 17:21
Napisano 23 kwietnia 2009 - 16:41
Napisano 24 kwietnia 2009 - 10:22
Napisano 24 kwietnia 2009 - 16:33
Napisano 24 kwietnia 2009 - 16:37
"Weronika postanawia umrzeć"1.W której książce Coelho akcja toczyła się w szpitalu psychiatrycznym? To była jedyna jego powieść,która mi się spodobała;)
Napisano 24 kwietnia 2009 - 17:07
Napisano 15 maja 2009 - 21:49
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Arcanus Arctica, czyli jakie książki przeniosłybyśmy na taśmę filmową? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych