Książki Paulo Coelho
#41
Napisano 21 stycznia 2010 - 18:58
#43
Napisano 19 kwietnia 2010 - 11:40
temat ci sie nie podoba czy styl pisaniawiec czemu mi sie nie podoba?
_________________
ja mam Czarownice... i Na brzegu rzeki..... i zobaczymy czy spodoba mi sie tak jak 11 minut.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#44
Napisano 19 kwietnia 2010 - 17:49
Dla fanów twórczości w maju (konkretnie 22) kolejna premiera "Zwycięzca jest sam"
Czy ktoś czytał już tą książkę
wouldn't wanna be anybody else!
...
#45
Napisano 21 kwietnia 2010 - 21:31
momentami troszke trudna/dziwna nie wiem jak to okreslic ale ogólnie oceniam pozytywnie.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#46
Napisano 07 lutego 2011 - 17:06
#47
Napisano 16 lutego 2011 - 19:51
ja moze sie nie zezlosciłam , ale wydawalo mi sie, ze bedzie bez happy endu , atu zaskoczeniezezłościłam się bardzo romantycznym i szczęśliwym zakończeniem
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#48
Napisano 16 lutego 2011 - 22:21
#49
Napisano 17 lutego 2011 - 11:29
Na brzegiem rzeki usiadłam i płakałam, Pielgrzymalchemika, 11 minut
Najbardziej lubie Alechemika i czesto wracam do niej
#50
Napisano 23 października 2013 - 15:53
Widzę, ze są tutaj wielbicielki P. Coelho ![]()
Obecnie mam zbiór książek:
1. Alchemik
2. Jedenaście minut
3. Walkirie
4. Weronika postanawia umrzeć
5. Alef
Poluję też na resztę książek... lubię czytać jego słowa.
#51
Napisano 24 października 2013 - 10:55
Ja mam w swoich zbiorach jedną jego książkę... 'Weronika postanawia umrzeć', ale czytałam i 'Alchemika' i 'Jedenaście minut.'
Fajnie mi się go czyta i czasami lubię wracac do jakiś jego cytatów z książek.
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#52
Napisano 24 października 2013 - 15:18
Paulo Coelho...
kilka pozycji czytałam, ale na siłę. Naprawdę musiałam się zmuszać.
Nie przemawiają do mnie kompletnie, takie to wzniosłe, że aż fe.
Jestem na nie, to nie dla mnie ![]()
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Arcanus Arctica, czyli jakie książki przeniosłybyśmy na taśmę filmową? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


















