Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda Ciazowa :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

#41 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 17:07

angik1683, sódniczka fajna jest:):)

ale jeśli chodziłoby o spodnie to nie bardzo mi się podobają, bo takie spodnie kobietą w ciązy dodają ciała i wagii - w moim mniemaniu :P

ale sukienka bardzo fajna.
Już nie panna a żona :*

#42 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 17:15

mi sie bardzo podoba ta ogrodniczkowa sukienusia ;D
ale ci fajne z tym brzuchem :mrgreen:

#43 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 17:31

ale jeśli chodziłoby o spodnie to nie bardzo mi się podobają, bo takie spodnie kobietą w ciązy dodają ciała i wagii - w moim mniemaniu :P

niektore faktycznie,sa tak brzydko uszyte ze jeszcze optycznie powiekszaja ten brzuszek,ale mozna trafic na takie zgrabniejsze.
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#44 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 20:33

angik1683, fajna :) podoba mi się
ja szukałam ogrodniczek krótkich spodenek ale udało mi się tylko rybaczki kupić :)

#45 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 12:44

to takie 3

sukienka mi najbardziej w oko wpadła

Załączone miniatury

  • bluzki30d34d.jpg
  • bluzki30efbd.jpg
  • l2.JPG

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#46 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 12:46

asia21_87, mi się bardzo podoba pierwsza i ostatnia.
Śliczne są :-)

#47 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 12:51

a mi się podoba druga i trzecia :) ładne są :)

#48 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 13:06

nie podoba mi sie jedna rzecz w tej sukience ta klamra czy kółko na środku brzucha
:roll:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#49 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 13:10

asia21_87, nom... to kółko zabiera jak by tak... cały urok tej sukience ... ale ta trzecia jest super :)

#50 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 13:14

asia21_87, a mi się wszystko podoba <zakochany></span>
Wczoraj też oglądałam takie fajne ciuszki ciążowe u mnie w miasteczku
i właśnie pomyślałam o tobie :-D
Jestem w Peru...

#51 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 13:15

i właśnie pomyślałam o tobie

o jak fajnie :)

my też ostatnio patrzeliśmy z A na wózki, normalnie jakie drogie :roll:

ale koniec OT
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#52 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 17:24

ta sweterkowa sukienka jest super :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#53 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 17:43

ta sweterkowa sukienka jest super :-D


mi tez ta sukienka podoba sie najbardziej.
śliczna jest.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#54 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 17:58

ostatnia super

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#55 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 20:35

ostatnia super

dokładnie <ookk></span>
ostatnia podoba mi się najbardziej

#56 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 20:41

ta ostatnia tunika mi sie podoba najbardziej;)
Ale wszystkie są ok;)

#57 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 18:24

Sukienka i fioletowy golf (czy tunika?) rewelacja <ookk></span>
Dołączona grafika

#58 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 21:17

Ostatnia ajlepsza, moze jeszcze ze wskazaniem na pierwszą.
Już nie panna a żona :*

#59 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lutego 2009 - 22:11

ostatni sweterek mi sie podoba najbardziej
a ta sukienka nie za batdzo <bezradny></span> ;-)

#60 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 01 marca 2009 - 23:05

pare ciążowych szmatek ;)

Załączone miniatury

  • de2b12802016c31d.jpg
  • 93714ea3f550bb1a.jpg
  • 12edd6e0dd857417.jpg
  • 4f3b1c39b557e15b.jpg






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych