ale jeśli chodziłoby o spodnie to nie bardzo mi się podobają, bo takie spodnie kobietą w ciązy dodają ciała i wagii - w moim mniemaniu
ale sukienka bardzo fajna.
Napisano 11 lutego 2009 - 17:07
Napisano 11 lutego 2009 - 17:15
Napisano 11 lutego 2009 - 17:31
niektore faktycznie,sa tak brzydko uszyte ze jeszcze optycznie powiekszaja ten brzuszek,ale mozna trafic na takie zgrabniejsze.ale jeśli chodziłoby o spodnie to nie bardzo mi się podobają, bo takie spodnie kobietą w ciązy dodają ciała i wagii - w moim mniemaniu
Napisano 11 lutego 2009 - 20:33
Napisano 26 lutego 2009 - 12:46
Napisano 26 lutego 2009 - 12:51
Napisano 26 lutego 2009 - 13:10
Napisano 26 lutego 2009 - 13:14
Napisano 26 lutego 2009 - 17:58
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 26 lutego 2009 - 20:35
dokładnieostatnia super
Napisano 26 lutego 2009 - 20:41
Napisano 27 lutego 2009 - 21:17
Napisano 27 lutego 2009 - 22:11
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
bielizna ciazowa |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Moda 2012 |
|
|
|
Moda 2011 |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych