Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda Ciazowa :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

#21 indonezjaa

indonezjaa
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 12:14

kurcze, tylko ile kobiet tak idealnie wyglada w ciazy :D
Ludzie mogą należeć do nas tylko we wspomnieniach.

#22 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 16:20

kurcze, tylko ile kobiet tak idealnie wyglada w ciazy

no własnie :):)

na ulicy ostatnio widziałam taką ładną i niezwykle zgrabną dziewczyne z brzuszkiem :) który również był bardzo zgrabny :) żeby mnie natura obdarzyła kiedyś takim zgrabnym brzuszkiem to moglabym ubrać prawie wszystko :)


Ubranka ciążowe są co niektóre ładne, ale jak kiedyś weszła do sklepu dla przyszłych mam to mnie przeraziły ceny. ;) tym bardziej że to odzież raczej sezonowa- bo po rozwiązaniu się nam raczej nie przydaje.
Już nie panna a żona :*

#23 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 17:03

moja bratowa troszke przybrała w biodrach a tak yulko brzuch , natomiast koleżanka tyje wszedzie i niewiele z tych ubranek mogłaby załozyc. <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#24 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 18:22

ja tam tez raczej tylko w brzuchu,wszystkie jeansy biodrowki sa nadal dobre i leza tak samo wiec chyba w tylek mi nie idzie,fakt ze brzuszek nie jest taka kragla pileczka jeszcze ale nie jest zle poki co ;-)

kupilam dzis super t-shirt,tylko ze moj jest rozowy

Załączone miniatury

  • 4.jpg

sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#25 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 17:05

angik1683, świetny jest :mrgreen:
Podoba mi się.
Jestem w Peru...

#26 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 17:10

angik1683, super t-shirt !

#27 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 17:17

angik1683, hehe. Śmiechowaty <ookk></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#28 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 17:32

Śmiechowaty <ookk></span>

nio fajny fajny :)

#29 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 17:38

Śmiechowaty

i pasuje do ciebie :D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#30 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 17:40

dzieki babeczki :*
fajnie,ze sie wam podoba :-D
za jakis czas sie wam w nim pokaze <bejbi2></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#31 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 18:05

angik1683, super T-shirt, bardzo mi sie podoba

za jakis czas sie wam w nim pokaze

no ja mysle ;-)
Dołączona grafika

#32 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 19:03

Ładne są te ubrania naprawdę, Dorothy Perkins ma też bardzo ładne ciążowe ciuszki.

#33 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 04 lutego 2009 - 08:53

Pomysłowa bluzeczka :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#34 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 04 lutego 2009 - 10:42

Fajny ten T-shirt .... podoba mi sie :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#35 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 15:19

zawsze mi sie podobaly ciazowe ogrodniczki,jako ze najwiekszy brzuszek bede miala na poczatku lata to szukalam jakis krotkich ogrodniczek i znalazlam sukienke,co myslicie?

Załączone miniatury

  • 41oyWu9lVnL._SX315_SY375_.jpg

sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#36 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 15:25

angik1683, jak dla mnie bombowe są !
Też mi się podobają ciążowe ogrodniczki.

#37 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 15:27

angik1683, fajniaste. I z ciążą mi sie od razu jakos kojarzą <ookk></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#38 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 15:30

mnie sie nie podobaja ogrodniczki ale te maja fajny kolo dzinsu.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#39 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 15:33

angik1683, bardzo fajna jest.
Ja mam podobną na lato, tylko nie ciążową :mrgreen:
Jestem w Peru...

#40 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 15:50

nie podobaja mi sie ogrodniczki ale ta sukienka jest switna. sama bym sobie taka sprawila gdybym w ciazy byla:)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych