Moda Ciazowa :)
#21
Napisano 02 lutego 2009 - 12:14
#22
Napisano 02 lutego 2009 - 16:20
no własniekurcze, tylko ile kobiet tak idealnie wyglada w ciazy
na ulicy ostatnio widziałam taką ładną i niezwykle zgrabną dziewczyne z brzuszkiem
Ubranka ciążowe są co niektóre ładne, ale jak kiedyś weszła do sklepu dla przyszłych mam to mnie przeraziły ceny.
#23
Napisano 02 lutego 2009 - 17:03
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#24
Napisano 02 lutego 2009 - 18:22
kupilam dzis super t-shirt,tylko ze moj jest rozowy
#25
Napisano 03 lutego 2009 - 17:05
Podoba mi się.
#26
Napisano 03 lutego 2009 - 17:10
#27
Napisano 03 lutego 2009 - 17:17
#28
Napisano 03 lutego 2009 - 17:32
nio fajny fajnyŚmiechowaty
#29
Napisano 03 lutego 2009 - 17:38
i pasuje do ciebieŚmiechowaty
#32
Napisano 03 lutego 2009 - 19:03
#36
Napisano 11 lutego 2009 - 15:25
Też mi się podobają ciążowe ogrodniczki.
#37
Napisano 11 lutego 2009 - 15:27
#38
Napisano 11 lutego 2009 - 15:30
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#39
Napisano 11 lutego 2009 - 15:33
Ja mam podobną na lato, tylko nie ciążową
#40
Napisano 11 lutego 2009 - 15:50
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
bielizna ciazowa |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Moda 2012 |
|
|
|
Moda 2011 |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych





















