Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

FM GROUP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
438 odpowiedzi w tym temacie

#21 ewciarsl

ewciarsl
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 13:48

Masz rację Ewciuś :mrgreen: FM nie tylko pozwala zarabiać, ale też poznać świetnych ludzi :!: My z Ewcią jesteśmy tego przykładem :) poznałyśmy się dzięki pracy w FM i połaczyła nas przyjaźń :mrgreen:

Nio masz racje pogaduszki z Toba na skeypie z rana to czysta przyjemność :D byle tak dalej i byle do przodu :) :lol:

#22 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 13:50

Taaa... :mrgreen: nasze pogaduszki i wirtualna kawka :lol:

#23 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 18:13

szkoda, że na tej stronie nie można powąchać tych perfum ;-)
czyli widzę, że firma w zasadzie to tylko takimi perfumowanymi kosmetykami się zajmuje. ale jak piszecie - to można niezłe pieniążki na tym zarobić :) fajnie :) ale pewnie wymaga to dyzpozycyjności i zaangażowanie - więc ja odpadam. ale może kiedyś się skuszę na jakieś zamówienie.

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#24 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 18:28

Zgadza się, w ofercie są same perfumowane rzeczy ;) Zarobić rzeczywiście można, ale trzeba poświęcić troche czasu na zbudowanie grupy, bo bez tego zarabiać się bedzie jedynie na tej różnicy cen, a mając grupe jest szansa zarabiać po kilka tysięcy :mrgreen: Jeśli chodzi o dyspozycyjność i zaangażowanie, to ja powiedziałabym tak :) zaangażowanie jest potrzebne, zeby poszukać osób do współpracy, bo większość boi się że to jakaś podpucha ;) a czasu na to nie trzeba dużo, wystarczy podrzucić próbki koleżankom swoim, mamy, ciotki itd. i samo sie kręci :D

#25 kroplarosy

kroplarosy
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 20:02

Madzia81 ja raz tylko namawiam do kupna a potem klientki same się domagają próbek albo już wiedzą które "numerki" chcą... Można też tylko dla siebie od czasu do czasu cos sobie zamówić, gdyż nie masz tu żadnych minimalnej liczby zamówień, jak Ci nie potrzebne to nie zamawiasz i nie masz żadnej kary z tego powodu.
No to niezła reklama wyszła z tego temaciku... ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#26 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 20:32

No to niezła reklama wyszła z tego temaciku...

Szczerze mówiąc to troche mi o to chodziło, zeby rozreklamować FM, bo nie wszyscy ich znają, a produkty są warte polecenia i klienci faktycznie jak coś zamówią raz, to później wracają po następne rzeczy i polecają znajomym :) Perfumy są bez porównania lepsze jakościowo od tych z np. Avonu, bo są tańsze, jest większy wybór no i oczywiście % zaperfumowania dużo większy :)

#27 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 13 czerwiec 2007 - 21:47

Perfumy są bez porównania lepsze jakościowo od tych z np. Avonu, bo są tańsze, jest większy wybór no i oczywiście % zaperfumowania dużo większy :)

no ja bym tutaj tak nie uogólniała, bo np niektóre perfumy Avonu, jak np te z serii reklamowanej przez Salme Hayek są dobre jakościowo, mają ładne zapachy itd :) ale muszę przyznać, że FM na pewno mają większy wybór...
Tylko jak widać, firmie tej brak reklamy, niektórzy ( w tym np ja) nawet nie wiedzą, że taka firma istnieje <bezradny></span> a też nie wiadomo czy z drugiej strony jeśli stanie się ona tak popularna jak inne kosmetyczne firmy to czy i ceny nie wzrosną.. tak to już jest na rynku ;)

#28 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 14 czerwiec 2007 - 05:18

czy i ceny nie wzrosną

Z czasem napewno!
Ale pozniej moze byc tak, ze inne firmy obniza ceny ;-) choc niekoniecznie.

Mnie w tym wszystkim denerwuja te numery :-| ze nie ma nazw tylko jakis numerkow trzeba sie uczyc :roll:

No i dobry produkt nie potrzebuje reklamy :-P a zeby takie FM sie rozroslo, jak piszecie ze w Polsce nie kzady zna, to trzeba jednak czasu a nawet lat <bezradny></span>

Sam AVON jest chyba juz 15 lat wiec sila przebicia jest :-P
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#29 ewciarsl

ewciarsl
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 14 czerwiec 2007 - 07:53

Perfumy są bez porównania lepsze jakościowo od tych z np. Avonu, bo są tańsze, jest większy wybór no i oczywiście % zaperfumowania dużo większy :)

no ja bym tutaj tak nie uogólniała, bo np niektóre perfumy Avonu, jak np te z serii reklamowanej przez Salme Hayek są dobre jakościowo, mają ładne zapachy itd :) ale muszę przyznać, że FM na pewno mają większy wybór...
Tylko jak widać, firmie tej brak reklamy, niektórzy ( w tym np ja) nawet nie wiedzą, że taka firma istnieje <bezradny></span> a też nie wiadomo czy z drugiej strony jeśli stanie się ona tak popularna jak inne kosmetyczne firmy to czy i ceny nie wzrosną.. tak to już jest na rynku ;)

Witaj :) kazdy pisze tutaj o reklamie a czy wiecie ile kosztuje emisja 30 sek reklamy w tv ?? okolo 25,000 zl nasza firma niewydaje niepotrzebnie pieniedzy To konsultanci i managerowie sa żywą reklama naszej firmy i to wystarczy na rynku jestesmy dopiero 3 lata i jestesmy w 24 krajach świata wiec nie jest tak zle :) a w Polsce predzej czy pozniej firma bedzie znana ..w Avonie co 2 dziewcznya jest konsultantką wiec wchodzą sobie czasem w droge u nas narazie są luzy wieć mozna zarobić i się rozwijać ..Pozdrawiam Ewa

#30 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 14 czerwiec 2007 - 08:36

Reklamą FM jesteśmy my, tak jak to napisała Ewcia :) To jest sprzedaż bezpośrednia i dlatego cena jest taka atrakcyjna, bo nie mamy tysiąca pośredników po drodze ;P
Avonowa seria reklamowana przez Salmę jest ładna, nie powiem, ale cholernie droga i nie każdego stać na wydanie 100 zł za flakonik, tym bardziej, ze jest to woda perfumowana, a nie perfum ;)
Nasze ceny raczej nie wzrosną, bo zawsze pracować będziemy w sprzedaży bezpośredniej, oferta cały czas się powieksza, teraz mamy 120 zapachów do polecenia, więc jest w czym wybierać. Tak jak pisała Ewa firma ma niecałe 3 lata, a jest już w ponad 20 krajach na świecie, a to świadczy o jakości produktów i wielkości firmy :) nie jest to firma kogucik, której nikt nie zna, bo dystrybutorów jest coraz więcej i niedługo każdy będzie znał FM :)

#31 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 14 czerwiec 2007 - 09:25

kazdy pisze tutaj o reklamie a czy wiecie ile kosztuje emisja 30 sek reklamy w tv ??

ja wiem, że to nie jest tanie. I to nie jest żaden atak na grupę FM. Stwierdziłam tylko niezaprzeczalny fakt, że w chwili obecnej nie jest to firma zbyt znana w Polsce - a drugi fakt jest taki, że ludzie zazwyczaj mają mniejsze zaufanie do firm, których nie znają. Ja jestem tego przykładem. Teraz powiedzmy, że już mniej więcej wiem, co to za firma itd, ale gdyby mnie wcześniej ktoś zaczepił na ulicy proponując sprzedać flakonik FM to bym za nic w świecie nie kupiła... Niewykluczone, że jeżeli firma FM dobierze odpowiednie środki, to za kilka, może nawet kilkanaście lat, będzie ona bardzo dobrze znaną i zaufana marką.

#32 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 14 czerwiec 2007 - 10:01

Nikt nie odebrał tego jako atak ;) Wiemy, że FM jest narazie mało znaną marką, bo dystrybutorów jeszcze nie ma aż tylu, co w np. Avonie. Nie istniejemy na rynku 15 lat, tylko niecałe 3 i jeszcze wszystko przed nami :D A fakt, ze jesteśmy już w tylu krajach na świecie zapewne przemawia na naszą korzyść ( USA, Australia, Austria, Niemcy, Węgry, Czechy, Wielka Brytania, Włochy, Izrael, Hiszpania, Grecja i jeszcze kilka innych ). Kociak na ulicy nikt Ci nie sprzeda perfumu, bo to nie jest akwizycja i nikt nie sprzedaje po ulicach :P A zaufanie klientów już zdobyliśmy, bo ci którzy zamówili coś raz, to wracają po kolejne rzeczy i polecają swoim znajomym :)

#33 mamusia22

mamusia22
  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 19 lipiec 2007 - 10:27

pachna ładnie, ale nie zawsze dobrze sie trzymaja wole crystal aure
Filipek

#34 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 19 lipiec 2007 - 10:39

nie zawsze dobrze sie trzymaja

ja póki co jestem zadowolona, żadna klientka nie skarżyła mi się na krótką trwałość perfum, a sprzedaję średnio po 30 sztuk na miesiąc, więc klientek mam sporo ;-)

polecam Wam też balsamy z FM, są zapachy do wybranych perfum, pachną niesamowicie długo, jak się wysmaruje na noc, to pościel pachnie mi jeszcze następnego dnia wieczorem, bardzo fajnie nawilżają :-D
dla mnie to fajna sprawa, bo mam z jednego zapachu żel pod prysznic, balsam i perfum no i pachnę i pachnę i pachnę <rozee></span>

#35 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 10 wrzesień 2007 - 18:52

POlecam z czystym sumieniem ta firmę. Uzywam ich od roku i nie zamienie na inne :) Mój zpach to 25 Hugo Boss Hugo Woman , są piekne !!! utrzymują się bardzo długo poprostu rewelacja :)

#36 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 11 wrzesień 2007 - 07:36

POlecam z czystym sumieniem ta firmę. Uzywam ich od roku i nie zamienie na inne Mój zpach to 25 Hugo Boss Hugo Woman , są piekne !!! utrzymują się bardzo długo poprostu rewelacja

no wreszcie odezwał się ktoś kto zna te perfumy <jupi></span> <dziekujee></span>
od maja FM rozszerzyło ofertę i są teraz zapachy luksusowe, które mają większą pojemność, pojawiły się balsamy do ciała, które z czystym sumieniem mogę polecić, bardzo dobrze nawilżają i niebiańsko pachną, fakt, że nie do każdego zapachu są, ale do tych najczęściej kupowanych, więc na pewno każdy znalazłby jakiś odpowiedni dla siebie :) i jeszcze pianka do golenia dla panów się pojawiła :mrgreen:
w sumie FM ma teraz 120 zapachów w ofercie :!: jest w czym wybierać ;-)

#37 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 11 wrzesień 2007 - 08:01

Hmm, chętnie bym pooglądała, ale nie znam nikogo, kto by się zajmował tą firmą :-/

#38 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 11 wrzesień 2007 - 08:26

Hmm, chętnie bym pooglądała, ale nie znam nikogo, kto by się zajmował tą firmą

ja współpracuję z FM już od roku :mrgreen: na drugiej stronie znajdziesz link na naszą stronkę i możesz sobie całą oferte zobaczyć :) wiem, że to nie to samo co powąchanie zapachów, ale przynajmniej zobaczysz jak wyglądają nasze produkty ;-)

#39 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 11 wrzesień 2007 - 09:14

Nymphadora ....znajdz kogos u siebie w miescie hihi daj ogloszenie ;) Naprawde polecam :) a 30 złotych to w porównaniu do innych cen perfum to nic :) Nawet na spróbe bym zamówiła:P idz do drogeri znajdz jakies perfumki które Ci sie podobaja a kosztuje 300złotych a pozniej zamów je poprostu z FM :)Będą tak samo trwałe i piękne . Polecam nr 25 <jupi></span>

#40 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 11 wrzesień 2007 - 21:29

Dzięki dziewczyny :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych