Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

FM GROUP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
438 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 13:43

Skoro jest temat o Avonie, to ja postanowiłam napisać o FM GROUP :-) Nie wiem, czy znacie tą firmę, bo jest dosyć "świeża" ;-) Nie chce tu robić reklamy, ale jestem ich przedstawicielką i coś wypadało napisać ;-) W ofercie mamy 120 zapachów alternatywnych do światowych marek. Ciekawa jestem, czy któraś z Was używa perfum FM, a jeżeli tak, to jakie są Wasze wrażenia na temat jakości, wytrzymałości itd. Czekam na Wasze opinie :mrgreen:

#2 ewciarsl

ewciarsl
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 13:55

Witaj Madziu :-D są świetne co tu dużo pisać .... sama uzywam tych perfum mało tego pracuję w tej firmie :lol: wiec wiem co i jak .... praca w tej firmie to sama przyjemnośc ...Pozdrawim Ewa ;-)

#3 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 17:04

Ja miałam perfumy z tej firmy i nie były podobne do oryginału, mało tego krótko się trzymały. Miałam chyba pecha bo koleżanki te perfumy chwalą.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#4 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 20:18

ja mialam kilka zapachow tej marki i musze powiedziec ze jestem z nich zadowolona :D mozna wyszukac naprawde ladne nutki zapachowe :D jesli chodzi o trwalosc ...no coz moze i idealami nie sa (jeszcze na takie nie trafiłam :P )ale trzymaja sie dosyc dlugo w porownaniu z innymi markami

#5 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 21:24

Ja miałam perfumy z tej firmy i nie były podobne do oryginału, mało tego krótko się trzymały. Miałam chyba pecha bo koleżanki te perfumy chwalą.

:shock:

Pierwszy raz spotykam się z taką opinią :shock: zapachy są identyczne z oryginałami ponieważ FM w ekstrakty zapachowe zaopatruje się w niemieckiej fabryce DROM, w której zaopatrują się w te ekstrakty również oryginały. Poza tym mają 20% zaperfumowania, a oryginały max 30%, więc nikt mi nie powie ze krótko się trzymają :-/ ja w zimie na płaszczu jeszcze po kilku dniach zapach czułam. Wogóle to chyba mało kogo stać na oryginał za 300-400 zł, a tu ma się prawie to samo za 30 zł :-)

#6 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 21:30

jak w kazdym handelku czasem trafi sie jakas czarna owca :D moze po prostu Jewel sie taka trafila :P ja kiedys na taki szmelc pumy trafilam :evil: wubulilam qpe kasy a one wietrzaly szybciej niz takie z kiosku :evil:

#7 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 11 czerwiec 2007 - 22:09

A ja nie znam tej marki :P Nigdy nie kupowałam ich perfum, jednak mam większe zaufanie do tych oryginalnych. A że od kilku lat zaopatruje sie w perfumy na bezcłówkach, więc nie są one tak strasznie drogie ;) Ale takie mam pytanie tylko, czy to są te perfumy sprzedawane w takich flakonikach, które nazywają się tak samo jak te inne oryginalne ?? ;)

#8 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 22:13

Ja tez pierwsze slysze :roll:

Z tego co widzialam (odwiedzilam strone) to na flakonikach jest logo FM, a jak z nazwami to nie wiem tez

ale raczej nie skorzystam ;-)

#9 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 12 czerwiec 2007 - 07:09

Na flakonikach jest logo FM i nikt nie powie Wam, że to podróbka, bo nie pisze do czego to zapach alternatywny. Wszysko opiera się tam na numerkach i bez katalogu nikt nic nie bedzie wiedział :-P A jakościowo są bardzo dobre, bo klientów mamy mase, a na dodatek mamy przedstawicielstwa w ponad 20 krajach na świecie, więc nie jest to badziew :-P

#10 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 12 czerwiec 2007 - 10:03

A że od kilku lat zaopatruje sie w perfumy na bezcłówkach

Aniu a gdzie to mniej wiecej jest ??
Dołączona grafika

#11 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 12 czerwiec 2007 - 12:41

Aniu a gdzie to mniej wiecej jest ??

bezcłówki to są sklepy na granicach ;) i na niektórych takich przejściach naprawdę są tanie rzeczy (alkohol, papierosy, perfumy) ;)

#12 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 12 czerwiec 2007 - 17:59

masz jakieś upatrzone a jesli tak to w jakim mieście ?? może sboie podjade i obejżę kosmetyki :D
Dołączona grafika

#13 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 12 czerwiec 2007 - 18:20

masz jakieś upatrzone a jesli tak to w jakim mieście ??

zazwyczaj kupujemy z Anią na przejściu granicznym Czechy - Austria w Znojmie :)

może sboie podjade i obejżę kosmetyki :D

to chyba by Ci się nie opłaciło tak specjalnie tam jechać ;-)

niestety perfumy w strefach bezcłowych już wcale nie są takie tanie jak kiedyś :-(

co do marki FM - pierwszy raz słyszę. chętnie bym wypróbowała, ale nie znam nikogo kto by się tym zajmował!! a czy to można np. przez internet złożyć zamówienie??

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#14 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 12 czerwiec 2007 - 19:27

Niektórzy wystawiaja perfumy FM na allegro, ale ja nie jestem pewna za takich sprzedawców :-? Można do nas dołączyć jeżeli ktoś chce, bo firma jest młoda, cały czas się rozwija i szukamy chętnych do współpracy. Jak ktoś jest chętny to piszcie do mnie na PW i wszystko chętnie wyjaśnie.

#15 kroplarosy

kroplarosy
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 12:02

Ja też zajmuję się FM, ale traktuję to raczej jako hobby. Mam tanie perfumki dla siebie, rodziny i killu stałych i zadowolonych klientek. Uwielbiam zmieniać zapachy i właśnie dzięki tym z FM mogę za niewielkie pieniądze to robić. Co do trwałości ja i moje znajome jesteśmy bardzo zadowolone. Z czystym sumieniem - polecam! :-D
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#16 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 12:18

Witam koleżankę po fachu ;-) Dla mnie na początku FM też było swego rodzaju hobby, ale ja tworze sobie grupe i zarabiam coraz więcej :) można już to odczuć w domowym budżecie, więc dla mnie jest to w tym momencie hobby, przyjemność i praca :-D baaardzo pachnąca praca :mrgreen:

#17 kroplarosy

kroplarosy
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 13:30

Magdaru z tego co sie troche orientowałam w tego typu sprzedażach faktycznie FM daje chyba najlepsze zarobki. To im trzeba przyznać. Nawet ja, przy moich rzadkich zamówieniach, perfumki dla siebie i dla najbliższej rodziny mam "za darmo" :-D
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#18 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 13:34

Dokładnie, FM wychodzi najlepiej w marketingu wielopoziomowym, bo mamy 43% dla siebie :) Zarabiamy z różnicy między ceną zakupu, a ceną sprzedaży no i jeszcze premia wynikająca z planu marketingowego. Jezeli ma się porządną grupe, to można na tym całkiem nieźle wyjść ;) Moge się pochwalić, że np. w kwietniu zarobiłam ok. 1000zł no i po co ja mam iść pracować na etacie za marne grosze ??? FM daje naprawde duże szanse zarobku :)

#19 ewciarsl

ewciarsl
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 13:37

Magdaru !!!! i tu sie z Tobą zgadzam haahah :mrgreen:

"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał

pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu."

- Konfucjusz

w FM można zarobić tyle ile sobie wymarzysz tylko trzeba troszkę poświęcenia i kreatywności ....Właśnie dlatego kocham to co robie :) Pozdrawiam Ewa :lol:

#20 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 13 czerwiec 2007 - 13:46

Masz rację Ewciuś :mrgreen: FM nie tylko pozwala zarabiać, ale też poznać świetnych ludzi :!: My z Ewcią jesteśmy tego przykładem :) poznałyśmy się dzięki pracy w FM i połaczyła nas przyjaźń :mrgreen:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych