[30.12.2008] Wtorek
#41
Napisano 30 grudnia 2008 - 12:45
#43
Napisano 30 grudnia 2008 - 13:04
#44
Napisano 30 grudnia 2008 - 13:04
witam sie po swietach i tuz przed nowym rokiem
nie mam ostatnio jak do was zagladac,bo komputer jest w pokoju brata,a on spi do popoludnia,a pozniej gra i cholirka nazbieralo mi sie postow a postow
musze troszku poczytac co u was bo nie jestem na biezaco
#45
Napisano 30 grudnia 2008 - 13:08
Witaj
I jak tam swieta?
#47
Napisano 30 grudnia 2008 - 13:11
A jak Tobie minely?Odpoczelas troche od kolezanek ze stancji,nauki i wszystkich stresow?
[ Dodano: 2008-12-30, 12:11 ]
asia21_87, czesc
#48
Napisano 30 grudnia 2008 - 13:13
asia21_87,
#50
Napisano 30 grudnia 2008 - 13:18
Milego dzionka all
PS. Sylwek chyba jednak u mnie bedzie...
#53
Napisano 30 grudnia 2008 - 13:22
O tej godzinie już piwko, no ładnie.a ja sobie siedze przy piwku
Jesteś lepsza ode mnie
#57
Napisano 30 grudnia 2008 - 13:33
no wiem ale jakos tak miałam ochote
eee to sie rozumie... ja wczoraj mialam ochote... wypilam 1/3 piwa i juz mi przeszlo... P haha... jakos tak zawsze mam
moja znajoma jest w ciazy
#58
Napisano 30 grudnia 2008 - 13:35
No to naprawdę jesteś czarownicąmoja znajoma jest w ciazy
to znaczy oficjalnie jeszcze niby nie wiem bo mi nie powiedziala... ale przeczucia mnie nie zawiodly
#59
Napisano 30 grudnia 2008 - 13:36
ja miałam to samo, cos dziwnie zaczeła wyglądac moja znajoma wieć jej powiedziałam prosto w twarz ze przytyłaś, a ona sie zaśmiałamoja znajoma jest w ciazy
to znaczy oficjalnie jeszcze niby nie wiem bo mi nie powiedziala... ale przeczucia mnie nie zawiodly
w ogole taka śmieszna sytuacja
ale moja przeczucia nie zawiodły
[ Dodano: 2008-12-30, 13:36 ]
nawet miałam to samo przeczucie z siostra tylko ze ona sie wypierała,
i mowiła ze gadam głupty
#60
Napisano 30 grudnia 2008 - 13:37
No to naprawdę jesteś czarownicą
haha wiem... to jest ta co ostatnio pisalam o niej z Madzia81. Moze jutro na sylwku oficjalnie sie dowiem. Nawet mam juz przeczucie co do plci dzidzi.. szkoda ze my musimy jeszcze poczekac
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













