Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[30.12.2008] Wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
216 odpowiedzi w tym temacie

#41 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 12:45

asia21_87, no to czekamy :mrgreen: Czesc. P ostatnio pytal czy mam np do ktorejs z was nr tel. No i mowie ze do Asi mam. Ale o zyczeniach na swieta to zapomnialam :roll: :oops: Bo ja w sumie tylko odsylalam w tym roku... A neta nie mialam.. <bezradny></span>

#42 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 12:47

Bo ja w sumie tylko odsylalam w tym roku...

ja też tylko odsyłałam, nie chcialo mi sie pisać a sumie zastanawiałam sie czy pisać czy nie i doszłam do wniosku ze nie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#43 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:04

asia21_87, w sumie wiekszosc przesyla jakies wierszyki co od kogos dostali wiec co to za zyczenia..

#44 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:04

dzien doberek !!!

witam sie po swietach i tuz przed nowym rokiem :mrgreen:

nie mam ostatnio jak do was zagladac,bo komputer jest w pokoju brata,a on spi do popoludnia,a pozniej gra i cholirka nazbieralo mi sie postow a postow :-/

musze troszku poczytac co u was bo nie jestem na biezaco :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#45 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:08

angik1683, nadrobisz :mrgreen:
Witaj :-D
I jak tam swieta?

#46 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:10

angik1683, witaj kochana


Mirabelka__22, jak mi ktos pisal jakis wierszyk to jak prosto od sibie ze wszystkiego dobrego i ble ble ble.....
co sie bede produkować

a z reszta tutaj złożyłyśmy sobie życzenia, no nie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#47 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:11

Mirabelka, hej,swieta jak to swieta,duzo duzo jedzonka,duzo siedzenia przy stole,rodzinne spotkania .....tak jak co roku :mrgreen:

A jak Tobie minely?Odpoczelas troche od kolezanek ze stancji,nauki i wszystkich stresow?

[ Dodano: 2008-12-30, 12:11 ]
asia21_87, czesc :*
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#48 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:13

angik1683, odpoczelam.. ale jakies dziwne te swieta byly <bezradny></span> Nie widzialam calej rodzinki... :-/

asia21_87, :-D A ja Cie wlasnie takim awku najbardziej kojarze.

#49 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:14

asia21_87, :-D A ja Cie wlasnie takim awku najbardziej kojarze.

no to bardzo sie ciesz bo trochu przy nim zostane
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#50 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:18

asia21_87, a ja juz lece.. Na ten film. Przerzucilam fotki i plytke nagrywam:)
Milego dzionka all

PS. Sylwek chyba jednak u mnie bedzie... :roll:

#51 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:19

Mirabelka__22, miłego oglądania filmu

a ja sobie siedze przy piwku
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#52 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:21

witam kochane...

co tam u was slychac?? ja cos marnie sie dzis czuje... ehhh
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#53 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:22

a ja sobie siedze przy piwku

O tej godzinie już piwko, no ładnie.
Jesteś lepsza ode mnie :mrgreen:
Jestem w Peru...

#54 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:22

saja, hej kobietko

u mnie spoko, pisałam co robie własnie chwile przed Tobą :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#55 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:25

asia21_87, czesc piekna


aaa widze widze.. przy piwku... troche szybko jak na piwko :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#56 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:27

troche szybko jak na piwko :P

no wiem ale jakos tak miałam ochote :oops:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#57 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:33

no wiem ale jakos tak miałam ochote :oops:


eee to sie rozumie... ja wczoraj mialam ochote... wypilam 1/3 piwa i juz mi przeszlo... P haha... jakos tak zawsze mam

moja znajoma jest w ciazy :) to znaczy oficjalnie jeszcze niby nie wiem bo mi nie powiedziala... ale przeczucia mnie nie zawiodly :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#58 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:35

moja znajoma jest w ciazy :) to znaczy oficjalnie jeszcze niby nie wiem bo mi nie powiedziala... ale przeczucia mnie nie zawiodly :)

No to naprawdę jesteś czarownicą :mrgreen:
Jestem w Peru...

#59 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:36

moja znajoma jest w ciazy :) to znaczy oficjalnie jeszcze niby nie wiem bo mi nie powiedziala... ale przeczucia mnie nie zawiodly :)

ja miałam to samo, cos dziwnie zaczeła wyglądac moja znajoma wieć jej powiedziałam prosto w twarz ze przytyłaś, a ona sie zaśmiała
w ogole taka śmieszna sytuacja
ale moja przeczucia nie zawiodły :-D

[ Dodano: 2008-12-30, 13:36 ]
nawet miałam to samo przeczucie z siostra tylko ze ona sie wypierała,
i mowiła ze gadam głupty
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#60 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 13:37

No to naprawdę jesteś czarownicą :mrgreen:



haha wiem... to jest ta co ostatnio pisalam o niej z Madzia81. Moze jutro na sylwku oficjalnie sie dowiem. Nawet mam juz przeczucie co do plci dzidzi.. szkoda ze my musimy jeszcze poczekac :(
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych