Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zabiegi zwalczające cellulit


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
356 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 22 luty 2008 - 10:31

Zaparzasz 5 łyżek kawy parzonej(może być najtańsza) ,wody tylko tyle aby się zaparzyła...czekasz aż ostygnie i przecedzasz -wodę odlewasz,fusy zostawiasz do tych fusów dodajesz balsamu,trochę olejku trochę możesz dać kremu aby ta maziaja była w miarę lepka i co najważniejsze dodajesz 4krople olejku cynamonowego ale musi on być naturalny.No i smarujesz ciałko tam gdzie największe rozstępy i cellulit.Ja akurat mam wysmarowane uda i brzusio. Jak już sie cała wysmarujesz to zawijasz sie folią spożywczą taką wiesz w rolce przeźroczystą ona sie w miarę dobrze lepi do ciała ,włazisz pod kocyk lub kołderkę i siedzisz z tym 40 min. Olejek cynamonowy mocno rozgrzewa a kofeina+ciepełko zrzera cellulit i ponoć centymetrów też trochę ubywa. trzeba te zabiegi robić systematycznie co 2-3dzień....


Kobiece forum
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#2 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 22 luty 2008 - 10:40

ee bylo to ostatnio w DDTVN :-P
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 22 luty 2008 - 11:02

Ale może niektórzy nie widzieli :lol:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 22 luty 2008 - 11:30

oj za dużo trzeba tu robic,zawijac,siedziec-nie miałabym czasu :-/
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#5 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 22 luty 2008 - 13:00

ee bylo to ostatnio w DDTVN :-P


Ja akurat znalazłam to na forum.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#6 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 22 luty 2008 - 13:14

o folii spozywczej slyszalam ale tego przepisu nie znalam a ciekawy sie wydaje :-D

#7 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2534 postów

Napisano 22 luty 2008 - 14:08

chyba ciekawe to moze byc :)

#8 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 22 luty 2008 - 14:54

Może nieraz warto troszkę więcej czasu poświecić na urodę. Ja w tygodniu postaram się to zrobić. Nie wiem gdzie go kupić.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#9 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 22 luty 2008 - 15:48

ale systematycznie co 2-3 dzień,efekty pewnie widac po miesiącu takiego stosowania :-/ to ja już wole zwykły krem,też działa,teraz używam tylko profilaktycznie
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#10 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 22 luty 2008 - 18:40

Mojej mamy koleżanka ma piękne ciało (mimo, że jest dobrze po 40stce- w sumie to nie tak dużo, no ale...). A wiecie co robi, aby nie mieć cellulitu? Nie wiem dokładnie na czym to polega, ale moge powiedzieć, że bierze (jejku jak to sie nazywa? Wyleciało mi z głowy) to cos do duszenia katofli, takie cois z dziurkami, owija to w papier kuchenny taki miekki i "ubija" sobie tym cellulit. I nie ma ani sladu (widziałam na plaży latem). Tyle, że mama mi później mówiła, że to trzeba aż tak mocno "ubijać", że ona czasem ma siniaki... :-?

#11 kejt

kejt
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 04 marzec 2008 - 19:45

ale systematycznie co 2-3 dzień,efekty pewnie widac po miesiącu takiego stosowania :-/ to ja już wole zwykły krem,też działa,teraz używam tylko profilaktycznie


anusku a jakiego kremu używasz na celluit

#12 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 04 marzec 2008 - 22:55

serum intensywnie wyszczuplające+ujędrniające antycellulit Eveline,do tego masaż i cellulitu już nie mam :-D teraz używam tak żeby nie wrócił :-P
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#13 Shamatu

Shamatu
  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 04 marzec 2008 - 22:57

serum intensywnie wyszczuplające+ujędrniające antycellulit Eveline,do tego masaż i cellulitu już nie mam

Moja kumpela ma i też sobie mocno chwali :-D

#14 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 04 marzec 2008 - 23:16

ja używałam 2 razy dziennie jak sie odchudzałam i do tego inne rzeczy z tej serii,można sobie pozwolic na częste używanie bo nie jest drogi,a przy dodatkowym odpowiednim masażu daje naprawe dobre efekty,wcześniej używałam droższych i nie byłam tak zadowolona jak z tego
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#15 Wielkopolanka

Wielkopolanka
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 05 marzec 2008 - 16:47

z Eveline to chodzi o ten w złotym (czy brązowym) opakowaniu taki mietowo kawowy? miałam kiedyś ale stosowałam nie regularnie. wiec mówicie ze naprawdę on działa? ile razy dziennie stosowałyście i jak długo trawl ten masaż? efekt kiedy zauważalny? ładny zapach i cena z pewnością wg mnie jest

#16 kejt

kejt
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 05 marzec 2008 - 19:32

dzięki dziewczęta :-) chyba sie skusze na ten balsam :-)

#17 Ola_La_A

Ola_La_A
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 05 marzec 2008 - 22:19

też uzywam tego serum i uwazam,że jest genialne :D
troszkę sie co prawda ostatnio zaniedbałam (nie używam regularnie,prawie nie ćwiczę i nie trzymam diety :/),ale gdy poczytałam sobie posty w tym temacie to od razu wzięłam się w garść!
Wcześniej gdy smarowałam się tym 2 razy dziennie,przestrzegałam diety,piłam dużo wody,ruszałam się i wykonywałam masaże gumowa rekawica z wypustkami prawie pozbyłam sie pomarańczowej skórki.Teraz zaczynam wszystko od nowa :)
O peelingu z kawy słyszałam,nawet stosowałam jakiś czas (skóra jest po tym idealnie gładka),ale nie wypróbowałam patentu z folia spożywcza ;P
Hehczas wziąc sie za siebie,wiosna tuż tuż,potem lato...
'I'll Stay Forever In My Dreams Where You Are Near...' :*

#18 kejt

kejt
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 05 marzec 2008 - 23:04

masaże gumowa rekawica z wypustkami prawie pozbyłam sie pomarańczowej skórki.


no i do tego balsam i mam nadzieje ze się pozbede tego okropnego cellulitu :lol:

#19 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 05 marzec 2008 - 23:39

to jest to serum

Załączone miniatury

  • c9c4587fd9f73cef4d9df096d30b667f.jpg

wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#20 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 06 marzec 2008 - 06:14

serum intensywnie wyszczuplające+ujędrniające antycellulit Eveline,do tego masaż i cellulitu już nie mam

Moja kumpela ma i też sobie mocno chwali :-D

Też go mam jest super :mrgreen:
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych