katti, bejbe ja już w nowym miejscu pracuję

jest zarąbiście!

od 1.12 pracuję w sklepie sąsiednim

super warunki, kilka osób na zmianie, bo to większy sklep

Płaca lepsza

ciepło mi, palić mogę, do kibelka mogę iść, liczą godziny i dają wolne

żyć nie umierać

także jest super

bo kiedys wspominalas o tej szefowej nie zafajnej 
niezafajna to mi nawet na smsy nie odpisywała kiedy ją pytałam od to kiedy mi świadectwo pracy przygotuje

kretynka

wyślę jej smsa na święta

Dla niego to tylko dwa dni lepszego jedzenia,
u mnie też, bo my jakoś w domu nie bardzo wierzący

dla mnie to dni kiedy jest fajne jedzonko, fajna atmosfera

zawsze się odświętnie ubierzemy itd

nienawidzę się dzielić opłatkiem bo nie wiem co mam mówić
nie ma mnie tu i nie będzie.