Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[20.12.2008] Przedświąteczna sobota


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
94 odpowiedzi w tym temacie

#61 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:30

w pokoju stoi koniak... ale jest tak okropnie niedobry, ze az mnie skreca - najwidoczniej nie nadaje sie do picia takich zacnych trunkow

to tak jak ja :mrgreen: , ja tez nie lubie

maartekkk napisał/a:
poza tym... tak w samotnosci nie lubie....

a my to co? :-P

no wlasnie :-P

malutka-iwona, zdrowko <piwo></span> , pewnie, ze Ci sie nalezy
Dołączona grafika

#62 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:32

w pokoju stoi koniak...

Ja też nigdy go nie próbowałam.
Sam zapach mnie odrzuca <zleee></span>

a poza tym... tak w samotnosci nie lubie....

Wiadomo, że najlepiej smakuje w dobrym towarzystwie, ale "jak się nie ma co się lubi, To się lubi co się ma" :mrgreen:

a my to co? :-P

No właśnie :!:
Jestem w Peru...

#63 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:33

Heeelllllloooo Babeczki :mrgreen: <hellooo1></span>
Witam sie ponownie dzis :-D
Ja juz wykapana, wybalsamowana ;-) ide podsuszyc wlosy ;-)

Ciasta popieczone - az mi ślina cieknie 8-)
Jutro niedziela, wiec wiadomo nie sprzatam, w poniedzialek sie choinke ubierze, kupie prezenty :-D

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#64 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:34

My juz po kolacji czas na BS ;-)

Miły dzionek dzisiaj i mam nadzieje , że jutro tez taki będzie ;-) ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#65 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:37

No z wami, z wami :-D ale zeby bylo co.... :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#66 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:37

żyję!

pół godzinki temu skończyłam robotę a pracowałam dziś od 8:00

padam na twarz ;-)

witam się :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#67 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:39

Jutro niedziela, wiec wiadomo nie sprzatam

to tak jak u mnie, ale jedziemy jutro po choinkę.
Jestem w Peru...

#68 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:41

jedziemy jutro po choinkę.

my tez <huraaaaa></span> , w koncu poczuje ze zblizaja sie swieta :-)
Dołączona grafika

#69 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:41

pół godzinki temu skończyłam robotę a pracowałam dziś od 8:00

Uuuu, nie zazdroszczę.
Pamiętam jak to zawsze było w sklepie przed świętami :-?
Człowiek padnięty a tu jeszcze trzeba coś robić w domu.
Jestem w Peru...

#70 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:42

ee tam, ja mam wolne i sprzątać będę :D
chociaż nie wiem czy jest sens o zdąrzę nabałąganić do środy :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#71 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:43

ee tam, ja mam wolne i sprzątać będę


Zalezy od metalnosci i upodoban <bezradny></span> ja w niedziele nie wykonuje nigdy zadnych prac.

jedziemy jutro po choinkę.


A ja juz mam choinke :mrgreen: duuuuza, narazie stoi w garazu :-D

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#72 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:43

w koncu poczuje ze zblizaja sie swieta :-)

Ja też :mrgreen: i to dokładnie "poczuję" :-D
Chociaż jak dzisiaj Karo lukrowała pierniczki, to je poczułam.
Jeszcze nie tak dawno ja to robiłam a teraz moje dziecię.
Fajnie.
Jestem w Peru...

#73 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:45

Pamiętam jak to zawsze było w sklepie przed świętami :-?

ja to się bardzo cieszę, że w pon, wt i środę(wigilię) mam na pierwszą zmianę, wtedy dam radę do 15:00 ale potem do 22:00 bym już nie wiedziala jak się nazywam :P

[ Dodano: 2008-12-20, 20:46 ]

ja w niedziele nie wykonuje nigdy zadnych prac.

a ja akurat mam wolne
dla mnie dzień jak każdy inny

a ty czemu nie sprzątasz w niedzielę?
bo wiem, zę jest taki "zwyczaj" ale kompletnie nie rozumiem dlaczego ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#74 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:51

a ty czemu nie sprzątasz w niedzielę?
bo wiem, zę jest taki "zwyczaj" ale kompletnie nie rozumiem dlaczego


Wynika to z religii katolickiej. Dzien siodmy swiecic.

Jakas komedia na tvn sie zaczela, ide luknac ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#75 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:54

Wynika to z religii katolickiej. Dzien siodmy swiecic.

chyba, że tak :)
szanuję acz nie popieram :D
choć fajnie dzień luzu :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#76 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:57

A jak cerrata z praca :?: do nowego roku i dziekujesz :?: bo kiedys wspominalas o tej szefowej nie zafajnej :evil:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#77 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 20:59

Wynika to z religii katolickiej. Dzien siodmy swiecic.

U mnie też (choć D. ma to gdzieś),
ale dzień lenistwa się przyda ;-)

Mój D. nie przykłada żadnej wagi do świąt (chyba wyniósł to z domu)
Dla niego to tylko dwa dni lepszego jedzenia,
ale i tak fajnie, że jesteśmy razem.
Jestem w Peru...

#78 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 21:02

katti, bejbe ja już w nowym miejscu pracuję :D
jest zarąbiście! :)
od 1.12 pracuję w sklepie sąsiednim :) super warunki, kilka osób na zmianie, bo to większy sklep :) Płaca lepsza :)
ciepło mi, palić mogę, do kibelka mogę iść, liczą godziny i dają wolne :) żyć nie umierać :P

także jest super :)

bo kiedys wspominalas o tej szefowej nie zafajnej :evil:

niezafajna to mi nawet na smsy nie odpisywała kiedy ją pytałam od to kiedy mi świadectwo pracy przygotuje :P
kretynka :P

wyślę jej smsa na święta :mrgreen:

Dla niego to tylko dwa dni lepszego jedzenia,

u mnie też, bo my jakoś w domu nie bardzo wierzący :)
dla mnie to dni kiedy jest fajne jedzonko, fajna atmosfera :) zawsze się odświętnie ubierzemy itd :)
nienawidzę się dzielić opłatkiem bo nie wiem co mam mówić :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#79 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 21:07

nienawidzę się dzielić opłatkiem bo nie wiem co mam mówić :P

Kiedyś też nie lubiłam a teraz myślę, że to taki gest pojednania (chociaż już nie kłócę się z rodzicami :-) i życzenia same się cisną na usta.
Jestem w Peru...

#80 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 21:07

katti, bejbe ja już w nowym miejscu pracuję :D


O patrz :!: :mrgreen:


ciepło mi, palić mogę, do kibelka mogę iść, liczą godziny i dają wolne :) żyć nie umierać :P

także jest super :)


eee to rewelacja w porownaniu do poprzedniego sklepu 8-)

Ale ja na czasie nie jestem z wiadomosciami widze :roll: 8-) heh

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych