Fajnie było.
Teraz misiek śpi.
Fajnie spędziliśmy wspólne popołudnie.
Jutro ma wolne. Pewnie zrobimy ostatnie zakupy.
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:11
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:13
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:16
o no no no noDo dentysty Kochana
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:16
odpoczywałam całe 4 miesiące, tylko łóżko, fotele i tv. teraz, kiedy w końcu mogę się ruszyć, sprawia mi to wielką frajdęchyba powinnaś więcej odpoczywać.
heheMadzia81, a Ty mi się teraz nie kojarzysz z byciem nauczycielką,nie kojarzysz z ciążą tylko ze sprzątaniem!miałam Ci to wcześniej napisać
fajne czasyjej kumpel chce mnie poznać itd., no i tak sobie teraz sesemujemy
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:17
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:19
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:20
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:23
Trzymam za to kciukiheh może nareszcie będę bardzo happy!!!
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:26
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:26
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:30
Napisano 15 grudnia 2008 - 22:30
wow dobrze mnie ujełaśtaka istotka jak TY, z takim nakładem dobrej energii i dobrego humoru na pewno trafi na swojego
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Napisano 15 grudnia 2008 - 23:05
Napisano 15 grudnia 2008 - 23:08
Napisano 15 grudnia 2008 - 23:08
Napisano 15 grudnia 2008 - 23:14
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych