Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[15.12.2008] Kolejny Poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
184 odpowiedzi w tym temacie

#161 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:11

Właśnie wypiliśmy piwko z rodzicami :-)
Fajnie było.

Teraz misiek śpi.
Fajnie spędziliśmy wspólne popołudnie.
Jutro ma wolne. Pewnie zrobimy ostatnie zakupy.
Jestem w Peru...

#162 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:12

Karolina86 a Ty jesteś wolna? :->
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#163 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:12

Madzia81, czy Ty sie za bardzo nie przemęczasz z tym sprzątaniem?
chyba powinnaś więcej odpoczywać.

Witam wszystkich.
ja dzisiaj cały dzień leże chora, myślałam ze mi przejdzie ale jest coraz gorzej.
chyba jutro będę musiała iść do lekarza. :-/
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#164 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:13

Karolina86, Początki są zawsze najfajniejsze :mrgreen:
Jestem w Peru...

#165 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:16

Do dentysty Kochana

o no no no no <nenene1></span> ;-)
a mi się dzisiaj godziny pomyliły, no nie całkiem pomyliły bo komórka mi się wyładowała, a jak włączyłam to była inna godzina, czego rzecz jasna nie zauważyłam <glupek></span> coś czułam że mi się ciężko wstaje, ale co tam, wstałam, umyłam włoski, wykąpałam się i ubrałam, ja do kuchni po śniadanko a na zegarze...... 5:20 <aaa11></span> . myśle sobie no coś jest nie tak, sprawdzam na kompie a tu faktycznie po piątej. no myślałam że się załamie :lol:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#166 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:16

chyba powinnaś więcej odpoczywać.

odpoczywałam całe 4 miesiące, tylko łóżko, fotele i tv. teraz, kiedy w końcu mogę się ruszyć, sprawia mi to wielką frajdę :)

Madzia81, a Ty mi się teraz nie kojarzysz z byciem nauczycielką,nie kojarzysz z ciążą tylko ze sprzątaniem!miałam Ci to wcześniej napisać :-P

hehe :) taka kolej rzeczy. jeszcze miesiąc i będę się kojarzyła ze zmienianiem pieluch i nieprzespanymi nocami ;-)

jej kumpel chce mnie poznać itd., no i tak sobie teraz sesemujemy ;-)

fajne czasy :) też mnie kiedyś takie przygody spotykały. a teraz - nic tylko pozostaje być dobrą żonką ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#167 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:17

Ah kobietki, poniedziałki jak zwykle lecą, jak oszalałe... Tym sposobem zbliżamy się do świąt :D Ja zrobiłam sobie mini kurację oczyszczającą, oglądam Monka i czekam na K. ale chyba się mu specjalnie nie spieszy na pogaduchy :P

#168 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:19

malutka-iwona własnie rozmawiam z nim o spaniu :-D heh
Madzia81, mów mi tak jeszcze ;-) heh może nareszcie będę bardzo happy!!!

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#169 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:20

Elodi, Dokladnie. Poniedzialek, poniedzialek i po poniedzialku. Nim sie obejrzymy bedziemy mogly stweirdzic "Świeta Świeta ... i po swietach" a wtedy to juz tylko sylwester zostanie :-D
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#170 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:23

może nareszcie będę bardzo happy!!!

będziesz będziesz :)
taka istotka jak TY, z takim nakładem dobrej energii i dobrego humoru na pewno trafi na swojego :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#171 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:23

heh może nareszcie będę bardzo happy!!!

Trzymam za to kciuki :-D
Jestem w Peru...

#172 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:26

Olenka, to prawda. Czasami żałuje, że to wszystko tak szybko mija... Chciałabym prowadzić spokojniejsze życie, tak jak było kiedyś... Teraz każda czynność zabiera tyle czasu, że nim się człowiek obejrzy, to już czas spać. Ale na święta się nie mogę doczekać :D

#173 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:26

Mykam spać.

Jutro mężuś w domu, więc czeka mnie ciężki dzień :mrgreen:

Dobranoc wszystkim :-)
Jestem w Peru...

#174 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:27

Nim sie obejrzymy bedziemy mogly stweirdzic "Świeta Świeta ... i po swietach

ty mi tego nie mów, bo ja łańcuchy do półek na kropelke pokleiłam, bo się trzymać nie chciały i nie pomyślałam że je trza niedługo odczepić :-/
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#175 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:30

A ogólnie to jakie macie plany na sylwestra...? Wieksze imprezki jakies? Czy tylko w mniejszym gronie przyjaciol? Albo tylko takie very romantica Sylwester dwu osobowy ? :mrgreen:

[ Dodano: 2008-12-15, 22:30 ]
malutka-iwona, dobranoc dobranoc :D Kolorowym i miych senkow ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#176 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 22:30

taka istotka jak TY, z takim nakładem dobrej energii i dobrego humoru na pewno trafi na swojego :)

wow dobrze mnie ujełaś :-D
Madzia81 malutka-iwona dziekuje za te miłe słowa :-D <dziekujee></span> <buzi2></span>
malutka-iwonadobranoc :-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#177 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 23:05

Wstałam;)

#178 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 23:08

ja juz uciekam spac:) dobranoc wszystkim:) papa:*

#179 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 23:08

Mirabelka__22, no to wcześnie ci się poszło spać :P Zaśniesz teraz?

#180 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 23:14

Elodi, na pol godzinki poszlam bo padalam..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych