Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[15.12.2008] Kolejny Poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
184 odpowiedzi w tym temacie

#21 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 09:27

Hej Babeczki!ja właśnie piję herbatkę,zaraz zrobię kanapki,ubiorę się i uciekam na uczelnie do wieczora :-| poniedziałki są straszne :-|

Miłego Dzionka Wam życzę! :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#22 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4549 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 09:31

Ja już po kawce u mamy.

Teraz ściągam firanki i wrzucam je do pralki
a ja niestety muszę uciekać na miasto popłacić rachunki.
Nie chce mi się, bo straszny ziąb, ale jak mus, to mus :-|
Jestem w Peru...

#23 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 09:32

asia21_87, widzę,że przyłączyłaś się do odliczania! <ookk></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#24 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2427 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 09:42

Dzien dobry wszystkim, dopiero mam chwile wytchnienia aby cos naskrobac, z samego rana to tylko wpadlam, zeby Was poczytac.
Ja juz oczywiscie w pracy od jakiegos czasu :-D . Niewyspana jestem, oczy mnie pieka, ale co poradzic na to, trzeba tu przesiedziec co najmniej do 15:30 <bezradny></span> .
Straszny wiatr jest, a wczoraj jak sie polozylismy, to tak bylo slychac jak wietrzysko szaleje, ze zasnac nie moglismy :-| .

Teraz ściągam firanki i wrzucam je do pralki

mi chociaz ta jedna czynnosc odpoada, bo nie mamy firanek :mrgreen:
Dołączona grafika

#25 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 09:44

A ja wybieram się do Rybnika,po odbiór zamówienia z oriflame,i po prezenty dla rodziców ;-)

Ale dopiero autobus mam o 11:20 więc mam sporo czasu ;-)

#26 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4549 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 09:45

mi chociaz ta jedna czynnosc odpoada, bo nie mamy firanek :mrgreen:

a mi tak jakoś dziwnie teraz bez nich :-|
Jestem w Peru...

#27 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 09:47

ja dzis i jutro wychodze o 10 z domu a wracam na 20 wiec zaczne pozadki w srode po szkole dopiero...

#28 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 10:20

Witam wszystkich! A ja się jakoś nie mogę zebrać do zadnej pracy :-/ Dzis ostatni dzień na urlopie i od jutra do pracy - ale to luźny tydzień. Byle do piatku bo wtedy bede miała ponad tydzień znowu wolny :-D

po prezenty dla rodziców

A wiecie, że ja nie mam jeszcze żadnych przezentów... ;-)

#29 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 10:29

Marzycielka24, no to musisz się pośpieszyc,bo już za 9 dni święta :-)

#30 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 10:36

Madziuś nie przerażaj mnie bardziej niz jestem :lol: Najzabawniejsze że ja juz kilka razy sie wybierałam i zawsze COŚ wyskoczyło ;-)

#31 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 10:39

Marzycielka24, no to kiedy wkońcu planujesz się wybrac ? ;-)

#32 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 10:44

Pewnie od czwartku dopiero bede stopniowo sie po pracy wybierala to tu to ówdzie ;-) A potem chomikowała w domu ;-)
To nasze pierwsze świeta razem i mamy do "odwiedzenia" 3 Wigilię... Jeszcze nie wiem jak to zrobimy, bo dwie sa na tę samą godzine... A chcemy odwiedzić wszystkich i powiedzieć o slubie przy okazji zgromadzenia rodziny :-)

#33 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 10:48

Marzycielka24, oo świetnie :-) No napewno Wam się jakoś uda tak to poukładac,żeby byc na tych 3 wigiliach :-)

A na kiedy ślub planujecie ? :-) Widzę,że już długo jesteście z sobą.. :-)

#34 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 10:51

Ano troche jesteśmy - wcześnie zaczynaliśmy :-P A ślub na sierpień planujemy, a teraz w środę sprawdzimy dostepność terminów w Urzędzie i zaklepiemy. Marzy mi sie 22 sierpnia- dzień przed moimi urodzinami ;-)

#35 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 10:54

Marzycielka24, no to życzę szczęścia kochana :-) I zazdroszczę,takiego długiego stażu bycia razem z sobą..umieliście wytrzymac tak długo bez ślubu ? ;-) Sorrki,że tak się wypytuję..

No nic ja lecę na autobus ;-) Wpadnę póżniej jak znajdę czas,buziaki papapa :*:-)

#36 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 10:58

Wytrzymalismy bo nie chcielismy byc od nikogo zalezni. A to, że tak wcześnie sie poznaliśmy to najpierw matura potem studia, no i czas leciał... A teraz jak oboje mamy pracę i mieszkanie no to troche pomieszkalismy, żeby sprawdzić czy się nie pozabijamy :-) A że wciąż zyjemy to postanowilismy slub wziąść :lol: Udanego wypadu życze :-)

#37 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 10:59

bry wszystkim <hello></span>

dzień mi sie zaczął od ciekawej nowiny ... :roll: jutro jade na pusto <huraaaaa></span> więc nie napracujęsięzbytnio <huraaaaa></span> z tymi samymi kierowcami co ostatnio ... ciut gorzej (za jednym nie przepadam :roll: ), na miejscu zmieniam autobus i wracam tylko do granicy ... znaczy sie robie nawrotke z powrotem ... niby sie powinnam cieszyć, ale jakoś nie wychodzi mi to <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#38 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 11:04

:-x wlasnie przebrnelam przez 3/4 postow z calego weekendu. Oj troche sie napisalyscie kobitki ;P :D
Ja uciekam na zajecia wlasnie !
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#39 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4470 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 11:05

a ja bylam w urzedzie pracy, zimno na dworku, ze szok, teraz spijam kawke, mialam ochote na cappucino- marcepanowe mam, mniam mniam takie slodkie pachnace.
no ja niestety tez dolaczam sie do tych, ktorzy nie maja jeszcze prezentow, a dodatkowo czasu zeby je kupic, ale jeszcze troszke czasu mam, musze sie wziac za to w koncu, bo pozniej bedzie bieganina i nerwy.
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#40 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4645 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 11:09

witam kochane :)

dzis humorek rowniez dopisuje... od razu informuje ze pewnie jutro i w srode mnie nei bedzie.. jade do naszego drugiego domku.. (czytaj dom rodzinny miska.. plus moja tesciowa :P ) mamy zamair na zakupy sie wybrac.. bo niestety nie mam jeszcze wszytkich prezentow....

do "odwiedzenia" 3 Wigilię


my mamy 2.... w moim rodzinnym domu (gdzie notabene narazie mieszkamy) i w rodzinym domku miska....
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych