Mirabelka__22, to jeszcze nie jest źle. Mnie coś oczysko boli, więc pewnie też zaraz będę śmigać.
[15.12.2008] Kolejny Poniedziałek
Rozpoczęty przez Madzik :), 15 gru 2008 00:18
184 odpowiedzi w tym temacie
#181
Napisano 15 grudnia 2008 - 23:15
#182
Napisano 15 grudnia 2008 - 23:28
Elodi, staram sie robic sprawko wiec tak czasem jestem.
#183
Napisano 15 grudnia 2008 - 23:51
I udalo sie
Do Nowego Roku zadnej pracy

Dzisiaj bylo nawet milo i szybko zlecialo
Ruch byl niewielki i razem z kolezanka wyslali nas na "spacerek" po markecie... mialysmy przejsc po alejkach i zbierac wszystko, co jest z innego dzialu i zaniesc na miejsce.... wiecie ile tego bylo
ludzie sa bezczelni po prostu
hitem byla wielka reklamowka kapusty kiszonej na polce z piwami i plyn do spryskiwaczy w lodowce przy margarynach

Glodna jestem, a u nas pustki w kuchni.... pizza sie jedynie w zamrazarce znalazla.... odgrzewa sie... zaraz bede jesc
Dzisiaj bylo nawet milo i szybko zlecialo
Glodna jestem, a u nas pustki w kuchni.... pizza sie jedynie w zamrazarce znalazla.... odgrzewa sie... zaraz bede jesc
#184
Napisano 15 grudnia 2008 - 23:57
Madzik
pizza po nocy
no ładnie...
ja kiedyś sama sie pizzą przejadłam
w godzinach nocnych chrupie marchewke - pyszna jest
ja kiedyś sama sie pizzą przejadłam
w godzinach nocnych chrupie marchewke - pyszna jest
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










