Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[12.12.2008] piatek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
130 odpowiedzi w tym temacie

#121 paul14x

paul14x
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 22:23

Postaram się.

#122 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 22:23

Misio, nie czytaj

#123 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 22:25

A powróciła na chwilkę bo spac mi się nie chce :-(
Madzia81 ja mam 8, tylko że najmłdoszy jeszcze stanu wolnego ;-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#124 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 22:27

ja mam 8

strasznie Was dużo :-) ale to fajnie chyba, dużo dzieci, wesoło pewnie jest :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#125 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 22:30

Madzia81, to są dożenia moich rodziców do tego aby miec córkę, właściwe to było tych starań 8 razy bo mam braci bliźniaków :mrgreen: ja prawie najmłodsza jestem tz. przed ostatnia, reszta to już żonata i dzieciata ;-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#126 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 22:33

nieźle. ja też mówiłam, że muszę mieć córcię. i wszyscy tak żartowali, że jak będą się rodzic chłopcy, to ciekawe do ilu dojdę ;-) aż tyle razy chyba bym się nie zdecydowała próbować ;-) le na szczęście dziewuszka jest za pierwszym razem, więc nie będzie tego problemu u nas :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#127 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 22:40

Madzia81, wiesz za to wnuków jest po równo, 5 na 5 :-D ale dwójka dojedzie i będzie 6 na 6 :-D jak ja się urodziła to cał wioska chuczała, a jak poszła do szkoły to wszyscy mówi ze to ty jesteś itd., moj bracia chodzili i się wszystkim chwalili ze maja siostrzyczke, teraz się smieje ze on nie wiedzą jak ja ma na imie, bo oni to tylko do mnie się siostrzyczka zawracają ;-)
moja mama wiedział że bedzie dziewczynak, po ciąza była bardzo dużym obciązeniem dla niej, cała ciążę przelezała, i poród tez był nie łatwy, ale tego ci nie opowiem, dopiero ja urodzisz ;-)
Super że Wam się udało za 1razem :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#128 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 22:43

Witam się z Wami kobieciny :) Ja dziś piątek mało aktywnie spędziłam, do 18.30 byłam kompletnie zajęta, godzinę czekałam na K., bo zapomniał o tym, że ma przyjechać, a potym żeśmy formata kompa robili... i zero jakiejś czułości dzisiaj :P a jutro cały dzień błogiego lenistwa, ouuu yeaah :D

#129 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 23:36

Ja właśnie skończyłam wstawiać zdjęcia na nk. Ale się z dziewczynami pośmiałyśmy :-D

A teraz siedzę i piję piwko :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#130 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 23:58

A ja odpoczne chwile, wywietrze pokoj, zjem serek i wracam do pisania. Wena mnie nachodzi bo pisze bardziej przystepny rozdzial. Ja za to jutro bede sie relaksowac. :lol:

Mama pozwolila mi kupic sobie prezent na urodziny, wiec skorzystam z okazji :mrgreen:

#131 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 00:01

Mama pozwolila mi kupic sobie prezent na urodziny, wiec skorzystam z okazji :mrgreen:

o jak fajnie a co od mamy sobie kupisz? :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych