[12.12.2008] piatek
#121
Napisano 12 grudnia 2008 - 22:23
#122
Napisano 12 grudnia 2008 - 22:23
#123
Napisano 12 grudnia 2008 - 22:25
Madzia81 ja mam 8, tylko że najmłdoszy jeszcze stanu wolnego
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#125
Napisano 12 grudnia 2008 - 22:30
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#126
Napisano 12 grudnia 2008 - 22:33
#127
Napisano 12 grudnia 2008 - 22:40
moja mama wiedział że bedzie dziewczynak, po ciąza była bardzo dużym obciązeniem dla niej, cała ciążę przelezała, i poród tez był nie łatwy, ale tego ci nie opowiem, dopiero ja urodzisz
Super że Wam się udało za 1razem
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#128
Napisano 12 grudnia 2008 - 22:43
#130
Napisano 12 grudnia 2008 - 23:58
Mama pozwolila mi kupic sobie prezent na urodziny, wiec skorzystam z okazji
#131
Napisano 13 grudnia 2008 - 00:01
o jak fajnie a co od mamy sobie kupisz?Mama pozwolila mi kupic sobie prezent na urodziny, wiec skorzystam z okazji
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













