Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jakie języki znamy??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
215 odpowiedzi w tym temacie

#41 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 03 sierpień 2007 - 07:34

mnie akurat francuski podoba sie bardziej zdecydowanie bardziej niz niemiecki
Angielskiego tez się uczyłam ale tylko trzy miesiące i taką miałam nauczycielkę , że Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
nic nie nauczyła :cry: :cry:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#42 kasia69

kasia69
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 03 sierpień 2007 - 08:47

le słyszałam, że francuski jest strasznie trudny, słyszałam tez-choć rzadziej, że to włoski jest trudniejszy.

nie bede zbyt obiektywna,ale wloski nie jest znowu taki trudny.Jak poznalam mego meza po wlosku znalam tylko kilka slow,rozmawialismi po angielsku.Wloskiego -podstaw nauczylam sie w ciagu kilku miesiecy.
Sluze pomoca jak sie chcecie uczyc tego jezyka

#43 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 03 sierpień 2007 - 09:00

Hmm, ilu ludzi, tyle opini :-P
Moja ciocia uczyłamsię trochę włoskiego i mówi, że jest łatwiutki, no ale, każdy inaczej...Zainstalowałam sobie jakiś czas temu pigułkę z włoskiego, pewnie nic to nie da, ale zobaczyłam mniej więcej co i jak,natomiast z francuskiego jeszcze nie wiem.
Zastanowię się, dzięki za odpowiedzi. :-)

Kasia69, jak coś to się do Ciebie zgłoszę, dziękuję. :-)

#44 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 03 sierpień 2007 - 09:17

Nimfetka, ja stawiam na włoski jeśli chodzi o łatwość, to taki przyjemny język ;D Ale francuski jest na pewno bardziej przydatny - to język urzędowy wielu państw, a włoski to raczej we Włoszech tylko :P

#45 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 03 sierpień 2007 - 09:54

Kociak, też tak myślę, ale, ale... :mrgreen: Zobaczymy jeszcze, ale bardziej skłaniam się ku włoskiemu. ;-)

#46 Niepokorna

Niepokorna
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 03 sierpień 2007 - 12:13

No właśnie, trzeba też patrzeć na przydatność języka... Ja wybrałabym włoski, bo podoba mi się wymowa i ogólnie wygląda na sympatyczny język (w dodatku podobny do hiszpańskiego), ale jak kto woli :)

#47 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 03 sierpień 2007 - 15:00

a ja wolałabym się umieć FRANCUSKI :!: trzeba tylko zaznaczyć że jest trudniejszy (tak moim zd.) i druga sprawa bardziej przydatny ;-)
Dołączona grafika

#48 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 23:09

uczyłam się 2 lata włoskiego i rok francuskiego - ze względu na trudność - dla mnie francuski trudniejszy. mniej mi się też podoba. i wolałabym tego języka się lepiej nauczyć. jesli chodi o przydatność - może rzeczywiście francuski lepszy. ale nie spodobał mi się od pierwszych zajęć, więc na pewno nic z tego nigdy nie będzie.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#49 kasia69

kasia69
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 05 sierpień 2007 - 13:42

wloski jest znacznie latwiejszym jezykiem w porownaniu z francuskim.Ale przydatniejszym jest napweno francuski

#50 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 05 sierpień 2007 - 18:10

mnie akurat francuski podoba sie bardziej zdecydowanie bardziej niz niemiecki

tak samo jak mnie :D bardzo bardzo lubie francuski od 3 lat sie go uczylam, chcialam teraz po maturze wyjechac do francji jako au pair ale trzeba byc u tej rodziny z rok a mi zalezy rowniez na studiach :) ale moze kiedys...
a francuski jest superrrrr :D

#51 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 09 sierpień 2007 - 21:44

ja tylko angielski na poziomie nie wiem jakim, bo też nie miałam tak możliwości, żeby się nagadać :-P a na nauczycielki też beznadziejne trafiałam całe życie, więc nie wiem jakiż to wielki potencjał we mnie drzemie! :-P

no i mam ten niby niemiecki drugi rok, ale nic nie umiem.. Moje lekcje to czytanie słówek i uczenie się ich na pamięć..a sama nic nie ułożę..

też miałam pecha do tych nauczycieli..
nie ma mnie tu i nie będzie.

#52 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 09 sierpień 2007 - 22:50

No ja angielski dobrze, poza tym uczyłam się rosyjskiego, ale 3 lata temu przestałam i w sumie żałuję, bo dużo zapominam... Aha, i francuskiego się uczyłam, ale nauczycielka mnie skutecznie odstraszyła... po 3 latach nauki umiem powiedzieć może kilka zdań :P

#53 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 10 sierpień 2007 - 08:48

a ja teraz na studiach bedę się uczyć francuskiego :mrgreen: . . . zobaczymy co to wyjdzie ale dam z siebie wszystko bo za dobra nauke bedzie mnie czekać Belgia na święta :mrgreen:
Dołączona grafika

#54 paulledda

paulledda
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 08 wrzesień 2007 - 14:57

teraz ja :-D no wiec kiedys dosc dobrze mowilam po angielsku (jednak jak wyjechalam do wloch to duzo zapomnialam), uczylam sie takze francuzkiego ale jakos nic do glowy mi nie weszlo... pozniej poznalam mojego misiaczka i wyjechalam na sardynie, tam nauczylam sie wloskigo... a teraz zapoznaje sie z sardynskim, rozumiem juz prawie wszystko ale jakos z wymowa mi gorzej idzie... :-P z perspektywy czasu zauwazylam ze jezyk wloski jest podobny do francuskiego... gramatyka jest prawie taka sama, duzo slowek jest podobnych, ze sluchu to moze ciezko jest mi zrozumiec francuzki ale jak cos czytam to w sumie nie jest tak zle, cos jarze...
Dołączona grafika

#55 izabell

izabell
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 08 wrzesień 2007 - 15:03

To moja pierwsza wypowiedz na tym forum. jestem tłumaczem jezyka rosyjskiego, znam rowniez angielski, teraz bardzo bym chciala nauczyc sie francuskiego. :-)

#56 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 08 wrzesień 2007 - 21:27

oo rosyjski :-D Ja tam rosyjskiego nie umiem ale wiem, że były czasy kiedy trzeba było sie na pamięc uczyć :roll:
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#57 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 08 wrzesień 2007 - 21:47

Ja nie z tych czasów, ale i tak się 5 lat uczyłam :P I żałuję, że przestałam, lubię ten język :)

#58 zabcia

zabcia
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 11:11

z racji studiow mowie po francusku, wlosku i mysle, ze zaczne lekcje angielskiego i niemieckiego, bo juz duzo rzeczy zapomnialam

#59 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 11:15

Ja mówię bardzo dobrze po francusku i po włosku, a w stopniu komunikatywnym po angielsku. Uczyłam się też rosyjskiego i łaciny (ale nic już nie pamiętam :oops: ). Chciałabym się jeszcze nauczyć hiszpańskiego :-)

#60 zabcia

zabcia
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 13:20

ja milam lacine przez rok na studiach a egzamin zdalam ze sciagami- moja wiedza z laciny = prawie 0





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych