Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.12.2008] Środa :))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
183 odpowiedzi w tym temacie

#21 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 08:46

malutka-iwona, może też spac nie umiesz bo się czymś denerwujesz,stresujesz..:-)

#22 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 08:49

a co stoi na przeszkodzie?

No nic, ale jak wstaję rano i nie muszę się nigdzie śpieszyć,
to mi trochę przechodzi :mrgreen:

bo się czymś denerwujesz,stresujesz..:-)

Raczej nie, bo wszystko jest ok.
Jestem w Peru...

#23 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 08:51

JA wlaśnie wstałam. Jakoś wczoraj mialam problem z zaśnieciem :( A zaraz uciekam na zajęcia. Do 18 dzis musze siedziec :( buu! Milego dzionka babaeczki i do zobaczenia wieczorkiem :*
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#24 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 08:52

dzien dobry

Kawka zrobiona to juz wielki plus

Miłego dnia
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#25 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 08:54

calineczka, smacznej kawusi ;-)

malutka-iwona, no tak nie chce sie wiadomo ale jakbys zarabiala to zobacz ile na przyklad moglibyscie odkaladac na jakies zachcianki chociaz na pol etatu byloby fajnie zawsze bylibyscie na plusie ;-)

#26 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 08:57

calineczka, smacznej kawusi ;-)

dzieki <dziekujee></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#27 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:00

Olciiia, Coś w tym jest.
Nareszcie konkretny argument.
Jestem w Peru...

#28 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:03

<hello></span>
Niedawno wstalam, zaraz wychodze. Dzis luzny dzien ale znow bede u promotora. Wracam dosc wcxzesnie, wiec nie jest zle. Wczoraj po 20.00 wrocilam.

Al mi wyszlo z P, powiedzialam ze zamiast na prezent na rocznice wole np swieczki, kadzidelka, winko itd zeby zrobic sobie nastroj..
A on do mnie ze to oklepane i wolalby cos szalonego np. bieganie po deszczu, kolacje o 3.00 w nocy na zewnatrz..
No to mi kopara opadla bo mialam wrazenie ze nie lubi zadnych spontanow.. No i po 4 latach sie dowiedzialam ze jest inaczej <bezradny></span>

#29 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:04

Uciekam do mamy na kawkę <byebye></span>
Jestem w Peru...

#30 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:06

Mirabelka__22, miło tak kiedy facet po kilku latach potrafi zaskakiwać. ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#31 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:07

Idę się ubrac,wpadnę potem narazie dziewuszki :)

#32 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:12

calineczka tylko ze nigdy nie zrobil mi takiego spontana.. Moze mu sie poglady zmienily <bezradny></span>
Lece na autobus. Powroce wieczorem do tematu ;-) pa

#33 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:23

A ja mam dzisiaj test i sie boje jak cholera.... z 500 slowek chyba.... i 24 sek na wytlumaczenie slowa :( :( :( :( :(
I love you, not for what you are, but for what I am when I am with you.

#34 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:27

Mirabelka__22, no no no :mrgreen: extra widzisz jak facet chce to potrafi zaszokowac ;-)

#35 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:38

Już wróciłam z kawki i dalej nadrabiam zaległości na bs :mrgreen:

Dzisiaj będziemy robić z mamą pierogi (na wigilię też)
Jestem w Peru...

#36 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:43

Dzisiaj będziemy robić z mamą pierogi (na wigilię też)

ale fajnie :D tez bym tak chciala :mrgreen:

#37 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:46

Olciiia, a co, nie robisz pierogów na wigilię?

U mnie obowiązek, tym bardziej, że D. nie jada nic innego,
bo nie lubi ryb.
Jestem w Peru...

#38 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:47

Olciiia, a co, nie robisz pierogów na wigilię?

u mnie w domu sie tego nie robi ale u Tomka to rowniez obowiazek i on az sie trzesie jak slyszy swieta i PIEROGI :mrgreen: ;-)

ja lece na sniadanko ;-)

#39 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:49

ja lece na sniadanko ;-)

to smacznego :!:
Jestem w Peru...

#40 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 09:57

Witam dziewczynki <hello></span> , mam przerwe na sniadanko wiec moglam wpasc do Was, a zaleglych postow wciaz przybywa :-/ . Pieknie za oknem dzisiaj, sloneczko swieci <sun_></span> i ma byc calkiem cieplo. Niewyspana dzisiaj jestem i marze o tym, zeby do domu pojsc, ale po pracy jedziemy do naszego kamerzysty slubnego, a to na dtugim koncu miasta, wiec w domu wieczorem bedziemy. Ale postanowilam ze dzisiaj klade sie wczesnije spac i sie porzadnie wyspac <spie1></span> . W pracy jak zwykle to samo, duzo do roboty a checi niewiele ;-) .
Milego dzionka <buzki></span>
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych