[03.12.2008] Środa :))
#21
Napisano 03 grudnia 2008 - 08:46
#22
Napisano 03 grudnia 2008 - 08:49
No nic, ale jak wstaję rano i nie muszę się nigdzie śpieszyć,a co stoi na przeszkodzie?
to mi trochę przechodzi
Raczej nie, bo wszystko jest ok.bo się czymś denerwujesz,stresujesz..
#23
Napisano 03 grudnia 2008 - 08:51
#25
Napisano 03 grudnia 2008 - 08:54
malutka-iwona, no tak nie chce sie wiadomo ale jakbys zarabiala to zobacz ile na przyklad moglibyscie odkaladac na jakies zachcianki chociaz na pol etatu byloby fajnie zawsze bylibyscie na plusie
#27
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:00
Nareszcie konkretny argument.
#28
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:03
Niedawno wstalam, zaraz wychodze. Dzis luzny dzien ale znow bede u promotora. Wracam dosc wcxzesnie, wiec nie jest zle. Wczoraj po 20.00 wrocilam.
Al mi wyszlo z P, powiedzialam ze zamiast na prezent na rocznice wole np swieczki, kadzidelka, winko itd zeby zrobic sobie nastroj..
A on do mnie ze to oklepane i wolalby cos szalonego np. bieganie po deszczu, kolacje o 3.00 w nocy na zewnatrz..
No to mi kopara opadla bo mialam wrazenie ze nie lubi zadnych spontanow.. No i po 4 latach sie dowiedzialam ze jest inaczej
#29
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:04
#31
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:07
#32
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:12
Lece na autobus. Powroce wieczorem do tematu
#33
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:23
#34
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:27
#35
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:38
Dzisiaj będziemy robić z mamą pierogi (na wigilię też)
#36
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:43
ale fajnieDzisiaj będziemy robić z mamą pierogi (na wigilię też)
#37
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:46
U mnie obowiązek, tym bardziej, że D. nie jada nic innego,
bo nie lubi ryb.
#38
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:47
u mnie w domu sie tego nie robi ale u Tomka to rowniez obowiazek i on az sie trzesie jak slyszy swieta i PIEROGIOlciiia, a co, nie robisz pierogów na wigilię?
ja lece na sniadanko
#39
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:49
to smacznegoja lece na sniadanko
#40
Napisano 03 grudnia 2008 - 09:57
Milego dzionka
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













