Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2441 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 08 maja 2011 - 08:48

Kingusia śliczna suknia do ślubu <dreams></span> nie mam się do czego przyczepić.
Prosta ładna, ma ładne zdobienia pod biustem :-D nawet ramiączka są w sam raz

201407101662.png


#2442 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 08 maja 2011 - 11:43

Sukienka już zamówiona, zadatek wpłacony więc nie ma odwrotu:) Byłam z przyszłą teściową i jej też ta się najbardziej spodobała, więc to chyba dobry wybór. Przymierzałam jeszcze inne, ale w tej mi najładniej (według 3 osób, bo ja byłam średnio do niej przekonana na początku, ale po porównaniu z innymi które przymierzałam chyba muszę się zgodzić) Jest ładniejsza niż na zdjęciach, bo tu wygląda jakoś sztucznie. Ma piękny gorset z dekoltem w serek, który podobno mi pasuje. No i na dole ma piękne obszycia.

Później już zastanawiałam się nad trenem, bo jak któraś wspomniała wygląda jak koński ogon (jakoś mi to utkwiło w pamięci:P), ale jest fajnym dodatkiem.

Kingusia podoba mi się, jest dość prosta, ale coś w sobie ma. Zresztą podobały mi się też takie klasyczne. Tyle tylko, że jak dla mnie trzeba być do niej mega wysokim :-D No i to co fajnie wygląda na zdjęciu na nas nie musi, więc później i tak wybiera się coś innego :lol:

#2443 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 08 maja 2011 - 12:41

Tyle tylko, że jak dla mnie trzeba być do niej mega wysokim

one włąsnie potrafia wysmuklac , moja kolezanka jest bardzo wysoka i chciala taka sukienke , ale odpusciła i kupiła rozkoszowana , któa tez ja wydłuzała ale mniej :D
sukienka jest przesliczna , wolałabym aby z przodu była troszke wyzej , ale ogólnie jest przesliczna.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2444 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2 459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 13 maja 2011 - 12:33

To ja wstawię kolejne swoje typy póki mam czasa ;)
1
Dołączona grafika

2
Dołączona grafika

3
Dołączona grafika

4
Dołączona grafika

5
Dołączona grafika

6. Może ramiączek nie ma ale ta narzutka ślicznie się komponuje :)
Dołączona grafika

7
Dołączona grafika

8. nie lubię falbaniastych ale ta ma coś w sobie
Dołączona grafika

9. Ma niespotykaną górę ale zawsze zamiast czarnych dodatków mogą być białe
Dołączona grafika

10
Dołączona grafika

11. Ta niespotykana ale ładna
Dołączona grafika

12
Dołączona grafika

13
Dołączona grafika

14. Ta ma ładną górę bo dół to już zbyt obcisły jak dla mnie :P
Dołączona grafika

15
Dołączona grafika

16. Prościutka ale prześliczna
Dołączona grafika

17. Przód
Dołączona grafika

Tył
Dołączona grafika

18
Dołączona grafika

19
Dołączona grafika

20
http://www.ines-sukn...s/VR6935-01.jpg

Na razie tyle. Miłego oglądania :lol: . Mam jeszcze parę linków z sukniami z jednej strony internetowej ale chyba umieścić nie można ;-) . Pytam bo nie można wkleić zdjęcia sukni bezpośrednio na forum gdyż nie jest w formacie JPG.

#2445 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 maja 2011 - 13:31

każda inna więc jak tu się zdecydować :-P
jakoś żadna mi się nie spodobała.
a jak już widzę rękawiczki do sukienki to masakra :-/

#2446 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 13 maja 2011 - 13:34

1, 12, 14 to moje typy <ookk></span> Kiedys nie podobaly mi sie takie "strzepiaste", ale teraz nawet bym w takiej wystapila :-P Zreszta, gdybym mogla drugi raz wybierac to na pewno wybralabym w stylu empire, cudne sa :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2447 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 13 maja 2011 - 13:34

Pytam bo nie można wkleić zdjęcia sukni bezpośrednio na forum gdyż nie jest w formacie JPG.

Ale możesz chyba zapisać u siebie na kompie i zmienic na jpg, prawda?

te suknie jakoś mnie nie urzekł, jedynie 4 i 8 są w miarę.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2448 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 14 maja 2011 - 16:01

Anonimka 10 ladna, ma cos w sobie, jest inna niz wiekszosc sukienek slubnych

Załączone miniatury

  • ssss.jpg
  • sss.jpg

"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2449 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 14 maja 2011 - 17:47

anonimka 7 i 11 jest najlepsza. ta z rozami to troche przesadzona , widziałam takie roze , ale tylko na wysokosci bioder sukienki. lovely obie sa fajne , tylko za koronkowe, troszke jej za duzo.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2450 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 15 maja 2011 - 16:40

jeszcze jedna dodam, ta bardzo mi sie podoba

Załączone miniatury

  • s1.jpg

"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2451 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2 459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 15 maja 2011 - 19:04

lovely, krój ciekawy ale jak dla mnie na ślub to tylko długa :lol:

#2452 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 15 maja 2011 - 21:58

i jeszcze jedna

Załączone miniatury

  • dd.jpg

"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2453 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 16 maja 2011 - 07:42

Ooo na coś takiego bym się mogła zdecydować, tylko inny kolor :)
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#2454 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 16 maja 2011 - 08:53

ładna suknia, ale ja też jestem raczej zwolenniczką długich ;-)

201407101662.png


#2455 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 16 maja 2011 - 09:05

jeszcze jedna

na cywilny super. :) ładniutka
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2456 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 16 maja 2011 - 16:37

lovely, ta druga bardzo mi się podoba! Sama jestem zwolenniczką długich, ale jeśli panna młoda miałaby się lepiej czuć w krótkiej kiecce, to uważam, że ta jest świetna! :-) Bardzo romantyczna wg mnie. I pasuje na sesję zdjęciową nad morzem (ale się rozmarzyłam :-P ).

#2457 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 16 maja 2011 - 17:15

tez mi sie podoba, ma cos w sobie :-)
"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"

#2458 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 16 maja 2011 - 17:26

lovely, piekne sukienki, w sam raz na.. poprawiny ;-) Naprawde cudne, ale zalozylabym je wlasnie na poprawiny,a nie slub. Bo na slub zawsze chcialam dluga ;-)

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#2459 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 maja 2011 - 17:38

ja lubie długie , ale obie w wersi długiej byłyby sliczne i mogłabym sie zdecydowac ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2460 lovely

lovely
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 16 maja 2011 - 17:43

mysle ze w krotszej wersji sa, te akurat, bardzo urocze i dziewczece
;-)
"Nigdy więcej- mówi rozum To do nastepnego razu- odpowiedziało serce"





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych