Wymarzone suknie ślubne
#2821
Napisano 08 sierpnia 2012 - 16:26
Slicznie w tej sukience wygladasz , bardzo dobry wybór.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2822
Napisano 08 sierpnia 2012 - 18:02
A wg mnie te paski dodają jej jeszcze bardziej urody. Nie wiem. Może sama też bym ją wzięła bo jest skromna ale ślicznaKingusia gdyby nie te paski na sukience to jest idelana.
#2824
Napisano 09 sierpnia 2012 - 18:03
#2826
Napisano 10 sierpnia 2012 - 20:36
Tylko mi pasowalby do niej dluzszy welon
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#2827
Napisano 16 sierpnia 2012 - 12:38
Piszcie szczerze, jeśli paskudztwo, bo ja nie umiem się określić właśnie.
Powiększcie sobie obrazek, bo w miniaturce tak dobrze nie widać.
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#2828
Napisano 16 sierpnia 2012 - 12:44
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#2829
Napisano 16 sierpnia 2012 - 12:47
#2830
Napisano 16 sierpnia 2012 - 12:50
Zgadzam się! Gdy zobaczyłam pierwsze zdjęcie miałam ochotę krzyknąć, że jest przepięknatył bardzo fajny
Różowa zdecydowanie bardziej mi się podoba
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#2831
Napisano 16 sierpnia 2012 - 12:50
#2832
Napisano 16 sierpnia 2012 - 12:53
Tak myślałam.
No wiem, ale kurde coś mi się w tej bezowatości spodobało.bezowata do przesady
Mój typ numer jeden też ma taki tył podobny, tylko bez tych róż , to może by Ci się spodobał.tył bardzo fajny
Dzięki dziewczyny, przynajmniej wiem, że trzeba sie trzymać tego, co było, a nie wymyślać atrakcje.
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#2834
Napisano 16 sierpnia 2012 - 14:47
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
#2835
Napisano 16 sierpnia 2012 - 15:15
#2836
Napisano 16 sierpnia 2012 - 16:25
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2838
Napisano 16 sierpnia 2012 - 21:00
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2839
Napisano 16 sierpnia 2012 - 21:06
#2840
Napisano 17 sierpnia 2012 - 09:23
iwonaryki, Każdy ma inny guścik, a o nich ponoć się nie dyskutuje hihi. Jeden woli córkę, drugi teściową
No własnie , masz moja droga absolutną rację :-> .
Histeria:), Suknia sama w sobie jest cudna
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















