Prosta ładna, ma ładne zdobienia pod biustem
Wymarzone suknie ślubne
#2442
Napisano 08 maja 2011 - 11:43
Później już zastanawiałam się nad trenem, bo jak któraś wspomniała wygląda jak koński ogon (jakoś mi to utkwiło w pamięci:P), ale jest fajnym dodatkiem.
Kingusia podoba mi się, jest dość prosta, ale coś w sobie ma. Zresztą podobały mi się też takie klasyczne. Tyle tylko, że jak dla mnie trzeba być do niej mega wysokim
#2443
Napisano 08 maja 2011 - 12:41
one włąsnie potrafia wysmuklac , moja kolezanka jest bardzo wysoka i chciala taka sukienke , ale odpusciła i kupiła rozkoszowana , któa tez ja wydłuzała ale mniejTyle tylko, że jak dla mnie trzeba być do niej mega wysokim
sukienka jest przesliczna , wolałabym aby z przodu była troszke wyzej , ale ogólnie jest przesliczna.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2444
Napisano 13 maja 2011 - 12:33
1
2
3
4
5
6. Może ramiączek nie ma ale ta narzutka ślicznie się komponuje
7
8. nie lubię falbaniastych ale ta ma coś w sobie
9. Ma niespotykaną górę ale zawsze zamiast czarnych dodatków mogą być białe
10
11. Ta niespotykana ale ładna
12
13
14. Ta ma ładną górę bo dół to już zbyt obcisły jak dla mnie
15
16. Prościutka ale prześliczna
17. Przód

Tył
18
19
20
http://www.ines-sukn...s/VR6935-01.jpg
Na razie tyle. Miłego oglądania
#2445
Napisano 13 maja 2011 - 13:31
jakoś żadna mi się nie spodobała.
a jak już widzę rękawiczki do sukienki to masakra
#2447
Napisano 13 maja 2011 - 13:34
Ale możesz chyba zapisać u siebie na kompie i zmienic na jpg, prawda?Pytam bo nie można wkleić zdjęcia sukni bezpośrednio na forum gdyż nie jest w formacie JPG.
te suknie jakoś mnie nie urzekł, jedynie 4 i 8 są w miarę.
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#2449
Napisano 14 maja 2011 - 17:47
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2451
Napisano 15 maja 2011 - 19:04
#2453
Napisano 16 maja 2011 - 07:42
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#2455
Napisano 16 maja 2011 - 09:05
na cywilny super.jeszcze jedna
#2456
Napisano 16 maja 2011 - 16:37
#2457
Napisano 16 maja 2011 - 17:15
#2458
Napisano 16 maja 2011 - 17:26
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
#2459
Napisano 16 maja 2011 - 17:38
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2460
Napisano 16 maja 2011 - 17:43
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
















