Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Muzyka świateczna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#61 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 07 grudnia 2010 - 14:16

no i Czerwone Gitary oczywiście

moja ulubiona :mrgreen:

składanka
http://www.youtube.com/watch?v=nuVb_keJT0w
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#62 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 grudnia 2010 - 16:29

"Last Christmas" jest tak ograne, że aż nudne... A drugą piosenkę z tej składanki wolę w oryginale.
Nie wiem, czy pamiętacie, jakiś czas temu bodajże rfm wypuścił składankę świąteczną z coverami znanych przebojów świątecznych (oczywiście przetłumaczonymi na język polski). jakoś mi to nie podeszło do słuchania "samodzielnie", ale w radiu miło usłyszeć od czasu do czasu ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#63 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 08 grudnia 2010 - 08:09







#64 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:27

W pracy cały czas mam radio włączone.
A że u mnie tylko WAWA i polska muzyka to tylko polskich piosenek teraz słucham.
JEST TAKI DZIEŃ Piękna piosenka :mrgreen:
I :arrow: KTO WIE CZY ZA ROGIEM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#65 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 09 grudnia 2010 - 10:19

Uwielbiam De SU.Jeszcze kiedys pamietam-piosenke Kasi Stankiewicz tez świateczna,ale nie moge sobie przypomniec-moze któras z Was pamieta?

#66 Etinietiette

Etinietiette
  • Użytkownik
  • 332 postów

Napisano 09 grudnia 2010 - 15:25

Ja kocham świąteczne piosenki, mogłabym słuchać ich bez przerwy :lol:

Fajna jest jeszcze piosenka Mariah Carey, tylko nie pamiętam tytułu <bezradny></span> Może Wy pamiętacie? :-D

#67 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 09 grudnia 2010 - 15:27

Etinietiette, czyzby chodzile o te ? ;-)



http://www.youtube.com/watch?v=yXQViqx6GMY

#68 Etinietiette

Etinietiette
  • Użytkownik
  • 332 postów

Napisano 09 grudnia 2010 - 15:28

czyzby chodzile o te ? ;-)


O taaaak :mrgreen: Świetna jest, chociaż tej pani co śpiewa, nie za bardzo lubię ;-)

#69 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 09 grudnia 2010 - 17:28

stokrotka, a może Ci właśnie chodzi o "Tak jak śnieg"- jest stronę wcześniej wrzucona ;-)

#70 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 09 grudnia 2010 - 17:31

To jeszcze jedna ode mnie ;-)





#71 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 14 grudnia 2010 - 17:03

Heh :P Odpaliłam rmf święta i właśnie leci przegenialna Ella Fitzgerald :mrgreen:


*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#72 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 17 grudnia 2010 - 14:44

A to pamiętacie? :-P



#73 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 17 grudnia 2010 - 19:56

Marzycielka24, piosenkę uważam za śliczną, ale wykonania nie skomentuję :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#74 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 24 grudnia 2010 - 20:29

mariah C. jej piosneka to jedna z niewielu , króra lubie słuchac. dzis w tv sie smiali , ze to jest najlepsze co jej wyszło w całej karierze.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#75 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 24 grudnia 2010 - 21:11

Bracia "Gloria" z wrzuty tym razem ;-) http://koalicja.wrzu... ... da-rock-pl

i moja ulubiona a. m. jopek :)
http://www.youtube.com/watch?v=c9jK4L06bfc

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#76 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 25 grudnia 2010 - 08:07

To jeszcze i ode mnie ;-)





#77 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 18 grudnia 2011 - 14:21

hahaha, właśnie sobie uświadomiłam którą ze światecznych piosenek lubię najbardziej <lol></span> tym razem wykonanie sinatry :mrgreen:



AAA i jeszcze i rocking around christmas tree <nuci5></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#78 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 18 grudnia 2011 - 15:07

ja najbardziej lubie all i want to christmas is you baby. ustawilam sobie na telefonie, ale brzydsza nowsza wersje :roll:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#79 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 18 grudnia 2011 - 16:04


<zatancz3></span>

#80 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 18 grudnia 2011 - 19:45

Jedna z nielicznych świątecznych piosenek, którą naprawdę uwielbiam :mrgreen:







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych