Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

07.11.2008 Piateczek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
219 odpowiedzi w tym temacie

#181 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:34

asia21_87, ja mam dobrze a ty masz lepiej!

obie mamy dobrze :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#182 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:34

mój pokoik w drewnie

noooo... :-D
Lecę, do jutra Kochane moje...

niezauwarzayłam cię

a bo ja taka niezauważalna dzisiaj - i fajnie...

no to pozazdrościć

nie zazdrościć, bo zapeszysz... ;-)

Kolorowych plotek... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#183 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:35

Karolina86, jak długo? 8?

[ Dodano: 2008-11-07, 23:36 ]

nie zazdrościć, bo zapeszysz...

nie, no spoko!
Jestem w Peru...

#184 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:38

Karolina86, no to do ilu razy sztuka?

Mam big rodzinkę córka czyli ja udałam się za 8 razem, 3 lata po mnie chcieli miec jeszcze jedna córkę ale im nie wyszło urodził sie chłopczyk, mama jak była w ciąży że mna to najgorzej ja zniosła, całą ciąże leżała a i poród też nie był łatwy bo urodziłam się pośladkowo, mama mói że z bliźniakami było lepiej niź ze mną, jak się urodziłam to cała wioska chuczała :mrgreen: heh

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#185 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:39

Karolina86, fajna taka duza rodzinka,no i na dodatek tylu braci :-D wesolo musi byc u was w domku :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#186 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:40

Witam wieczorowa pora, kurcze, znowu mnie kaszel starszny bierze, nie moge przestac kaszlec :-( , starsznie mnie to meczy :-(

Karolina86, ale duza rodzinka :shock: , ciekawa jestem jak to jest, bo ja jedynaczka :-/
Dołączona grafika

#187 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:41

Kahela, pa pa, przyjaciółeczko :)


hmmm...
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#188 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:41

angik1683, Oj jest jeszcze jak wesoło, a teraz tyle mam bratanic i bratanków że jeszcze bardziej jest wesoło :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#189 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:44

Karolina86, no to prawie drużyna połkarska!
Fajnie masz :mrgreen:
Jestem w Peru...

#190 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:44

No to wiecie jak sobie uplanuje płeć dziecka to pamietajcię za 8 razem powinno sie udać :mrgreen: heh ja świecę przykładem :-D heh

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#191 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:44

nie nadażam za Wami :->

Kahela kolorowych snów :-)
Karolina86 a zostałaś już po raz 10-ty raz ciocią? kiedy to będzie?
malutka-iwona cały domek w drewnie wow :mrgreen: to taki góralski? ale Ty chyba z nad morza jestes? :roll:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#192 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:45

Kita, cześć


a ja mam 5 rodzeństwa i jednego rodzynaka :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#193 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:45

Kita, czesc :*
do lekarza z tym kaszlem jak taki meczacy

ja lece sie wyplumkac
L dalej maluje,a ja jakas spaiaca sie zrobilam,moze mnie kapiel rozbudzi

<zarazwroce></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#194 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:46

malutka-iwona, głównie to zabawnie jest :-D heh teraz ma też sporo bratowych one zawsz próbowły być mojimi sis., ale ja tam twierdze że prawdziwa siostra to siostra ;-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#195 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:46

asia21_87, czesc kochana, to Ty tez masz spora rodzinke ;-) , ale fajnie macie, kurcze, ale musi byc wesolo wychowywujac sie i zyjac w tak licznych rodzinach :-)
Dołączona grafika

#196 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:47

No to wiecie jak sobie uplanuje płeć dziecka to pamietajcię za 8 razem powinno sie udać

<umieraam></span>
Ja mam dziewczynkę i tak długo mam czekać na syna? <umieraam></span>

to taki góralski? ale Ty chyba z nad morza jestes?

no właśnie dlatego!
Jestem w Peru...

#197 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:48

to Ty tez masz spora rodzinke ;-) , ale fajnie macie, kurcze, ale musi byc wesolo wychowywujac sie i zyjac w tak licznych rodzinach :-)

tak jest fajnie i mi sie to podoba jak najbardziej, nigdy nie marudziłam i njie narzekałam na rodzine ostatnia rzecz jaka bym zrobila
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#198 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:48

Kita, czesc :*

;*

do lekarza z tym kaszlem jak taki meczacy

chyba bede musiala tak zrobic, bo to juz drugi raz taki straszny kaszel mam w ciagu 1-2 miesiecy i martwi mnie to juz troche
Dołączona grafika

#199 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:48

Donn, maleństo miało powitać dzisiaj świat, ale nie widu nie słychu, druga sprawa że moja bratowa nie pamiętała kiedy miała @ i lekarz bazuje głównie na wielkości dziecka ale lada dzien malenśtwo powita świat :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#200 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 23:49

ale lada dzien malenśtwo powita świat

to nam sie pochwal kiedy a my tu małą imprezke zrobimy :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych