obie mamy dobrzeasia21_87, ja mam dobrze a ty masz lepiej!
07.11.2008 Piateczek :)
#182
Napisano 07 listopada 2008 - 23:34
noooo...mój pokoik w drewnie
Lecę, do jutra Kochane moje...
a bo ja taka niezauważalna dzisiaj - i fajnie...niezauwarzayłam cię
nie zazdrościć, bo zapeszysz...no to pozazdrościć
Kolorowych plotek...
#183
Napisano 07 listopada 2008 - 23:35
[ Dodano: 2008-11-07, 23:36 ]
nie, no spoko!nie zazdrościć, bo zapeszysz...
#184
Napisano 07 listopada 2008 - 23:38
Mam big rodzinkę córka czyli ja udałam się za 8 razem, 3 lata po mnie chcieli miec jeszcze jedna córkę ale im nie wyszło urodził sie chłopczyk, mama jak była w ciąży że mna to najgorzej ja zniosła, całą ciąże leżała a i poród też nie był łatwy bo urodziłam się pośladkowo, mama mói że z bliźniakami było lepiej niź ze mną, jak się urodziłam to cała wioska chuczałaKarolina86, no to do ilu razy sztuka?
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#188
Napisano 07 listopada 2008 - 23:41
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#189
Napisano 07 listopada 2008 - 23:44
Fajnie masz
#190
Napisano 07 listopada 2008 - 23:44
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#191
Napisano 07 listopada 2008 - 23:44
Kahela kolorowych snów
Karolina86 a zostałaś już po raz 10-ty raz ciocią? kiedy to będzie?
malutka-iwona cały domek w drewnie wow
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#194
Napisano 07 listopada 2008 - 23:46
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#196
Napisano 07 listopada 2008 - 23:47
No to wiecie jak sobie uplanuje płeć dziecka to pamietajcię za 8 razem powinno sie udać
Ja mam dziewczynkę i tak długo mam czekać na syna?
no właśnie dlatego!to taki góralski? ale Ty chyba z nad morza jestes?
#199
Napisano 07 listopada 2008 - 23:48
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#200
Napisano 07 listopada 2008 - 23:49
to nam sie pochwal kiedy a my tu małą imprezke zrobimyale lada dzien malenśtwo powita świat
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













