Wiem coś o tym
07.11.2008 Piateczek :)
#201
Napisano 07 listopada 2008 - 23:50
Wiem coś o tym
#203
Napisano 07 listopada 2008 - 23:52
Ja też nigdy nie narzekam bo moji bracia potrafią być niesamowici, ja to zawsze mówię że dla mnie to na rzensach stanątak jest fajnie i mi sie to podoba jak najbardziej, nigdy nie marudziłam i njie narzekałam na rodzine ostatnia rzecz jaka bym zrobilato Ty tez masz spora rodzinke
, ale fajnie macie, kurcze, ale musi byc wesolo wychowywujac sie i zyjac w tak licznych rodzinach
a jeśli chcecię zobaczyc jaka jest różnica wieku pomiędzy mna a moimy braćmi to hadyparku jest tam gdzie napisane rodzina
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#204
Napisano 07 listopada 2008 - 23:52
#205
Napisano 07 listopada 2008 - 23:52
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#206
Napisano 07 listopada 2008 - 23:53
mam to samo...Nie wiem jak zasne dzis W ogole mi sie nie chce..
#207
Napisano 07 listopada 2008 - 23:54
malutka-iwona, jak ja mówie pukamy do tych samych okien, na ale cóż trzeba się cieszyć z tego co się ma
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#208
Napisano 07 listopada 2008 - 23:56
#209
Napisano 07 listopada 2008 - 23:56
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#210
Napisano 07 listopada 2008 - 23:56
święta racja!na ale cóż trzeba się cieszyć z tego co się ma
#211
Napisano 07 listopada 2008 - 23:58
Karolina86 o to jeszcze 20 dni zostało
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#212
Napisano 07 listopada 2008 - 23:58
#213
Napisano 08 listopada 2008 - 00:00
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#215
Napisano 08 listopada 2008 - 00:01
#216
Napisano 08 listopada 2008 - 00:01
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#217
Napisano 08 listopada 2008 - 00:01
#218
Napisano 08 listopada 2008 - 00:02
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#219
Napisano 08 listopada 2008 - 00:03
PAPA
#220
Napisano 08 listopada 2008 - 00:03
kto był grzeczny może otworzyć sobote
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












