Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[6.11.2008] Czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
284 odpowiedzi w tym temacie

#1 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 07:43

Witam cieplutko :mrgreen:

Słoneczka dzisiaj brak, ale humor znakomity!
Po południu na zakupy a teraz kawka <kawka1></span>
Jestem w Peru...

#2 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 07:52

Witam z rana, dzisiaj juz w pracy. Znowu niewyspana jestem, oczy mnie pieka :-( . Chyba mam znowu dzien marudzenia...

Sloneczka znowu brak, juz nie pamietam nawet jak to jest gdy slonce swieci ;-) .

Zycze milego dzionka <buzki></span>
Dołączona grafika

#3 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 07:54

witam

ja dzis rowniesz z pracy

wiesz co Kita ja tez chyba mam dzien marudzenie
u mnie jest strasznie zimno
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 07:59

Chyba mam znowu dzien marudzenia...


ja tez chyba mam dzien marudzenie


Dajcie spokój dziewczyny!

Zróbcie sobie kawke, pomyślcie o czymś przyjemnym
i będzie dobrze :mrgreen:
Jestem w Peru...

#5 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:03

Zróbcie sobie kawke, pomyślcie o czymś przyjemnym
i będzie dobrze :mrgreen:

tak myślisz, o to ide sobie kakwe strzele, ale taką łagodną
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:11

asia21_87, napewno podziała :mrgreen:
no i może być jeszcze coś słodkiego
Jestem w Peru...

#7 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:11

Heh a ja o 10 na busa i do szkoly...na popoludnie :roll: boli gardlo od wczoraj...musi przestac jak najszybciej...nie mam zamiaru na dlugi weekend lezec chora :-x
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:13

malutka-iwona, mam tylko banana :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:14

mam tylko banana

z braku laku może być :mrgreen:
Jestem w Peru...

#10 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:17

Witam wczesną porą i zabieram się za sprzątanie. Miś przyjeżdża za kilka godzin!!!

#11 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:20

zabieram się za sprzątanie

tak z samego rana, to niezdrowe :mrgreen:
Jestem w Peru...

#12 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:22

malutka-iwona ale trzeba bo Misiu na kurz uczulony :mrgreen:

#13 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:24

Alisekai, to co innego!
Jestem w Peru...

#14 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:28

malutka-iwona została mi łazienka, mój własny pokój i przejechanie odkurzaczem po całym domu i... NIE-CHCE-MI-SIĘ. Ale o Misia trzeba dbać :)

#15 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:30

Ale o Misia trzeba dbać

święte słowa!

Czego my nie zrobimy dla swoich Miśków :-D
Jestem w Peru...

#16 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:31

witam sie i ja :)

wtałam 6:30 bez zadnego budzika czy podobnych <wow></span> troche mi dziwnie z tym faktem :mrgreen:

zaraz dzwonie do szefa trzeba sie umówićpo wypłate ... bo niestety nie uznają przelewów :roll: biegiem do biura a potem ... zajęcia :-> znowu :roll: jutro za to wolne :mrgreen: i całkiem możliwe ze na weekendzie bedę w domu :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#17 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:36

witam sie i ja <hello></span>
babeczki ja tez chyba dzis pomarudze <placze></span> tak mi sie strasznie spac chce, jestem polprzytomna <zanudza2></span> <zanudza2></span> <zanudza2></span> nie wiem jak wytrzymam w pracy do 15.30 <hmmm1></span> o jaaaaaaaa :-(
to wszystko przez Przemka :-D jest super i w ogole, ale od tygodnia siedzimy codziennie najmniej do polnocy, a ja juz niedomagam przez to <bing1></span>
teraz zjem cosik, bo glodna jestem i poczytam co tam naskrobalyscie od wczoraj :mrgreen:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#18 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:38

ja tez chyba dzis pomarudze

Zabraniam!
Chyba się umówiłyście...

Kawka, coś słodkiego i będzie dobrze.
Dziś już czwartek.
Jestem w Peru...

#19 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:53

malutka-iwona, oj nie wiem czy to pomoze :-/ i jakos mnie mdli :-| kawke sacze sobie, zjadlam cos, ale nie wiem czy pomoze
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#20 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 08:56

Starłam kurze. Teraz misja: odkurzanie :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych