Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[5.11.2008] Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
220 odpowiedzi w tym temacie

#41 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 11:37

Donn, nie śpię... czuwam... 8-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#42 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 11:37

Siódmy zmysł?!


moze i tak...

wlasnie przypomnialam sobie nasze pierwsze spotkanie i prawie ze smiechu sie posikalam hahah :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#43 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 11:39

saja, jak to bylo z tym pierwszym spotkaniem?
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#44 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 11:45

saja, jak to bylo z tym pierwszym spotkaniem?



ojj duzo by gadac.. ale w skrocie...

my poznalismy sie przez internet... ale to juz pewnie wszyscy wiedza haha... gadalismy ze soba prawie miesiac.. i w koncu stwierdzilismy ze wypdaloby sie spotkac... zdjeciami wymienilismy sie doslownie godzine przed umowionym spotkaniem... i musze przyznac ze wcale rozczarowana nie bylam.. bo oprcz tego ze p. juz wtedy wydawal mi sie inteligentnym i wartosciowym czlowiek to do tego byl przystojny haha... umowilismy sie ze po mnie przyjedzie.. powiedzial dokladnie co gzie i jak i zjawil sie o wyznaczonej godzine... wsiadlam do auta i ruuszylismy.. pojechalismy do knajpki.. szybko znudzilo nam sie tam siedziec... i przeslismy chyab cale miasto... spacerowalismy do 2 w nocy... no i non stop gadlaismy... a on mowil ze jest niesmialy hahah potem odwoizol mnie do odmu.. ale nadla nie moglismy sie rozstac i gadalismy w samochodzie... wiec dopiero o 4 rano polozylam sie spac... hahah .... od razu zaiskrzylo.. jak tylko dojechal do odmu.. napisal eske... i zaproponowal nastepne spotkanie...
co najbardziej oamietam to to ze jak tak sobie spacerowalismy to P. w pewnym momencie powiedzial : "daj lapke co tak bedzimy szli obok siebie... " nie wiem czemu ale strasznie nas to rozbawilo.. i do dizs bawi...
ponadto pamietam ze nei chcialm go pocalowac.. lae sie nameczyl biedak zeby buziaka dostac hahah

[ Dodano: 2008-11-05, 11:46 ]
ale sie rozpsialam.. matko.. przepraszam :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#45 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 11:51

"daj lapke co tak bedzimy szli obok siebie... "

hehe cwaniak. 8-) ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#46 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 11:53

saja, ale fajna historia, a z ta lapka to naprawde slodkie :-D
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#47 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 11:53

hehe cwaniak. 8-) ;-)


to samo mu powiedzialam ale on sie tylko usmiechnal i zlapal mnie za reke :P

noo do dzis cwaniak z niego.. haha ale za to tez go kocham :P

[ Dodano: 2008-11-05, 11:55 ]

saja, ale fajna historia, a z ta lapka to naprawde slodkie :-D



hm.. powiem ci ze dla mnie cudna.. a lapka.. zarazem slodka i troszke "cwanikowata" ale nie powiem urzeklo mnie to.. :) eee.. chyba "zlapal" mnie na ta "lapke" haha :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#48 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 11:55

"daj lapke co tak bedzimy szli obok siebie... "

szczwany lisek... :mrgreen:
Jak miło się czyta takie posty...
saja, ilonka poprawiacie nam nastrój z rana... :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#49 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 11:56

mi się jeszcze nie chce dzisiaj z piżam wyskoczyć:P
A.

#50 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 11:59

szczwany lisek... :mrgreen:


co prawda to prawda :)

Jak miło się czyta takie posty...
saja, ilonka poprawiacie nam nastrój z rana... :-D


jeju jak fajnie.. jetsem "poprawiaczka humorow" haha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#51 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 12:00

witam :)

w końcu słoneczko :) od razu lepiej :) no i do tego:

saja, ilonka poprawiacie nam nastrój z rana... :-D

:-)

jutro Marcin jedzie z tatą po autko do Krakowa :) mam nadzieję, że na miejscu wszystko okaże się w porządku i wrócą już na dwa auta.

a ja jutro mykam do gina.
no i tyle u nas.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#52 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 12:03

jak tak to czytam to przypomniały mi sie moje cudne chwile z D.
a tu bum i nie ma nic :-|
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#53 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 12:05

Madzia81, no to jutro obowiazkow relacja z wizyty u gina.. ale napewno z mala wszytko ok :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#54 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 12:06

Donn, ale nie smutaj, bo my tez bedziemy, a dzis jest dzien milych wspomnien :-D we mnie jest tyle pozytywnych emocji, ze moge sie z Toba podzielic ;-)
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#55 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 12:08

Donn, ale nie smutaj, bo my tez bedziemy, a dzis jest dzien milych wspomnien :-D we mnie jest tyle pozytywnych emocji, ze moge sie z Toba podzielic ;-)


dokladnie :) ja rowniez moge sie podzielic... :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#56 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 12:09

to ja podzielę się... uśmiechem :mrgreen: i <piwo></span> ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#57 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 12:10

PdM, no i bardzo dobrze... usmiech wskazany :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#58 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 12:10

Madzia81, no to jutro obowiazkow relacja z wizyty u gina..

będzie na pewno :) bo o czym innym miałabym pisać? ;-)

napewno z mala wszytko ok :)

z nią pewnie tak. daje mi do wiwatu ostatnio. przeciąga się, wypręża, że aż czasem z bólu cała czerwona się robię. pytanie raczej: jak moja szyjka to znosi?

tu bum i nie ma nic :-|

ale są piękne wspomnienia :) a to już dużo :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#59 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 12:10

saja, świetna historia :mrgreen:

Przywołałaś wspomnienia...
Jestem w Peru...

#60 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 12:11

PdM, kochaniutki a ldanie to bylo tak wcozraj sie ze mnie nabijac ze stusiem co ??:P "pantoflciara" :P ladnie to tak... hahaha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych