Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Studia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1835 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 14 październik 2008 - 19:38

Mam nadzieje ze zainteresuje was temat. Mamy tu duzo studentek, wiec zakładam jedno miejsce w ktorym mozna pisac o wszystkim z tym zwiazanym :-)
Problemach, zlosciach i radosciach zwiazanych z zaliczeniami, egzaminami itd.

Zapraszam do pisania:)

#2 Lady Jo

Lady Jo
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 14 październik 2008 - 19:52

ja studiuje na uniwerku w UK na kierunku film,
powiem ze wreszcie sie czuje na wlasciwym miejscu, na poprzednim kierunku(media)
mialam wrazenie ze jestem idiotka bo wogole nie kumalam co sie dzieje i o cyzm sie mowi

#3 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 14 październik 2008 - 20:44

Zamowilam sobie ksazke do pracy:) Az happy jestem:) Bo nie moglam jej nawet na necie dostac.

#4 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3174 postów

Napisano 14 październik 2008 - 20:50

Lady Jo, bardzo fajne macie tam kierunki, sama bym chciała coś takiego studiowac ale właśnie media, medioznastwo :)
wybieram się na UŚ na kierunek produkcja filmowa i telewizyjna :)
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#5 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 14 październik 2008 - 20:57

ja już w innym temacie pisała, że studiuje prawo na Uniwerku Wrocławskim, i kurcze właśiwie w tym roku powinnam skończyc już studia, gdyby nie ten cholerny (sorki) egzamin z prof. Adamiak :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: i sobie rok dłużej ppostudiuje, o tym jak ta pani ten egzamin przeprowadza można książkę napisac, jest znana na całą Polskę :-/ oczywiście z tego że jest sędzią Naczelnego Sądu Administracyjnego, oraz że jest straszną kosą.................ponoc uwaliła swoja corkę nawet, nie wiem czy to prawda w ogóle, ale nie zdziwiłabym się, zwą ją KRWAWĄ BASKĄ

[ Dodano: 2008-10-14, 21:59 ]
AHA A KSIĄŻKA DO kpa CZYLI DO JEJ PRZEDMIOTU jest przeznia napisana i ma 800 stron, najlepiej jak znasz każdą :cry: :cry: :cry: linijkę

<ookk>

#6 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 14 październik 2008 - 21:00

U nas tez jest taka.. Jeszcze pol roku ma nie zaliczone.. a tu przedluzenia sesji nie ma.. ostatnie pol roku i nie wiadomo co z nimi..

Dobrze ze ja mam to z bani :-)

#7 Lady Jo

Lady Jo
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 14 październik 2008 - 22:01

mnie zaskoczyły zajęcia w kinie a nie typowej sali wykładowej

a co do wrednych wykładowców to też miałam, mówiliśmy na niego Klocek,
potrafił oblać bo nie szanował poglądów cytowanej przez nas osoby w eseju na przykład,
pokręcony fan Karola Marksa, miał na biurku jego figurkę <dupki></span>

#8 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 24 październik 2008 - 18:23

Mysle zeby jednak po inzyn ierze zrobic magistra i do tego kurs pedagogiczny. Co o tym myslicie? Czy taki kurs faktycznie zezwala uczyc w szkole? Czy jednak sceptycznie na niego patrza?

#9 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9397 postów

Napisano 25 październik 2008 - 12:54

Ja w trakcie studiów robię kurs pedagogiczny (już drugi rok) i jest on dla mnie podstawą,aby dostać pracę w szkole ;-)
Miałam już miesięczne praktyki w gimnazjum i było rewelacyjnie :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#10 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 25 październik 2008 - 13:01

Tilia, wlasnie ja teraz nie moge go zrobic bo juz koncze. Ale moglabym gdybym zaczela magisterskie. Duzo czasu Ci on zajmuje?

#11 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 25 październik 2008 - 14:41

Mirabelka__22 jesteś na studiach technicznych i chcesz na pedagogike wskoczyć? jakoś dziwnie mi sie to widzi...ale jak Cie to interesuje to sprobój ;-)
w szkole preferują kogoś z dyplomem a nie z papierkiem z kursu...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#12 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 25 październik 2008 - 14:51

Donn, nie na pedagogike.. Wlasnie chodzi mi o to czy moglabym wtedy np uczyc chemii, ktora jest zwiazana z moimi studiami. Bo wlasnie nie wiem jak to jest, czy taki papierek cos daje.

[ Dodano: 2008-10-25, 15:52 ]
Donn, kurs jest platny.. znalazlam ogloszenie na swoim wydziale ze niby zyskamy takie uprawnienia do uczenia..ale jak jest naprawde.. <bezradny></span>

#13 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9397 postów

Napisano 26 październik 2008 - 11:21

Tilia, wlasnie ja teraz nie moge go zrobic bo juz koncze. Ale moglabym gdybym zaczela magisterskie. Duzo czasu Ci on zajmuje?

W sumie kurs był propozycją,że możemy go robić w trakcie studiów odpłatnie i jest on tak dopasowany,że nie koliduje z innymi przedmiotami.

w szkole preferują kogoś z dyplomem a nie z papierkiem z kursu...

Donn ten kurs jest ważny.Bez niego idąc z dyplomem uczelni do szkoły nie przyjmą mnie <bezradny></span>

[ Dodano: 2008-10-26, 11:22 ]

Donn, kurs jest platny.. znalazlam ogloszenie na swoim wydziale ze niby zyskamy takie uprawnienia do uczenia..ale jak jest naprawde.. <bezradny></span>

Jeśli jest taka informacja,że po kursie możesz uczyć chemii to na pewno tak jest ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#14 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 28 październik 2008 - 23:22

Moja zasada, rob ponad sily <silka></span> <bing1></span>

#15 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 05 listopad 2008 - 20:41

właśnie pisze ankietke do mojej pracy magisterskieji takie pytanko: macie jakies stereotypy o rodzinach zastepczych niespokrewnionych czy cos wam sie w tym nie podoba?

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#16 katti

katti

kwintesencja

• Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 05 listopad 2008 - 21:29

A ja walcze o 1 ksiazke, ale najbardziej mi teraz potrzebna, po 2 tyg znalazlam jedna w bibliotece 200 km odemnie :roll: kolezanka naszczescie tam mieszka i mi wypozyczy :-D jedna jest na stanie..... oby nikt jej nie uprzedzil :roll:

Ach kochane studia :mrgreen:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

#17 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 05 listopad 2008 - 22:08

katti, ja mialam taka jedna ktorej w zadnej bibliotece nie bylo.. W wydawnictwie ja zamawialam :roll:

#18 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9397 postów

Napisano 02 luty 2009 - 13:06

Żeby nie zawalać pogaduch studiami to piszmy tutaj ;)

Zielonooka ja też nie wiem jak się wyrobię z kilkoma wpisami a nie widzi mi się jakoś wracać specjalnie w trakcie ferii na jeden dzień <bezradny></span> bo każdy wykładowca wymaga żeby został złożony komplet indeksów,a trochę ciężko ludziom się zorganizować :-/

JkIEp1.png

#19 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3356 postów

Napisano 02 luty 2009 - 13:20

Tilia, to u nas w ferie nic nie zalatwisz, wiec wyjade z czystym sumieniem :mrgreen:
w srode oddaje poprawiony najwazniejszy projekt i mam nadzieje,ze jakos go zalicze i nie odesla mi go znow do poprawy <bezradny></span>
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#20 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 02 luty 2009 - 13:38

mnie brakuje tylko wpisu z semianarium magisterskiego , ale to dopiero w połwoei lutego dostane

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko