Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

damskie zegarki na ręke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#241 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 07 września 2013 - 09:02

Torii1988, interesujący.Przyznam,że od niedawna zaczęły mi się podobać,, złote ''zegarki.Dobrze,że nie ma duzo napaćkane na tarczy ;-)

#242 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 07 września 2013 - 09:08

Torii, ładnie wyglada wiuzalnie, niech się dobrze nosi i długo służy.

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#243 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 07 września 2013 - 09:27

Malwitka
1 fajny, lubie takie, ladnie sie prezentuje ale nie wiem czy bym kupila w obawie ze sie odepnie i zgubie...


Tori tak srednio, Musialabym go na zywo zobaczyc bo jakos zdjecie nie oddaje jego uroku a cos czuje ze ladniutki


Jelsi chodzi o wielkosc zegarka to ja mam i malutki dyskretny i duzy


ja mam cos takiego jak ten czerwony



a jak wam sie podoba taki na rzemyku ?


a Uwielbiam zegarki kieszonkowe :mrgreen: :mrgreen:

Załączone miniatury

  • HWS00117-1.images.400x400.jpg
  • images.jpeg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#244 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 11 września 2013 - 15:44

Avesti, za tego Loruska dałam 320zł.

Torka, fajny! :mrgreen: Ja uwielbiam zegarki, najbardziej lubię pod męski styl taki jak Twój czy ten mój, który wstawiłam wcześniej, koperta musi być duża i pełny cyferblat :-D

Sajurka, Twoje też fajne, choć te na rzemykach bardziej mi odpowiadają, tamten pierwszy za czerwony...

#245 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 12 września 2013 - 07:52

Sajuri, ładny ten na czerwonym rzemyku.Taki nietypowy,mlodzieżowy,bym powiedziała. :mrgreen:

#246 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 12 września 2013 - 07:57

Sajuri, mam na takim samym rzemyku tylko z troche inną tarczą i mój jest biały :mrgreen: :mrgreen: W czerwieni również mi się podoba :mrgreen:
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#247 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 12 września 2013 - 08:09

Sajuri, ten na rzemyku jest baaardzo fajny! Sama bym mogła taki mieć tyle, że w innym kolorze ;)

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#248 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 13 września 2013 - 12:51

Tori mam z tej firmy prawie identyko, tylko bez kamyczków, bo kiedyś miałam z kamyczkami i mi wypadały niektóre :P A zegarki takie złote super wyglądają na ręku, ja swój uwielbiam :) A jeszcze jedno pytanie, jak kupiłaś, to miałaś strasznie dużą bransoletę? Bo ja swój zmniejszałam o 4 "oczka" :-P
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#249 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 13 września 2013 - 12:54

Tori moj gust w 100% ;-) Kocham zloto, moze mniej te kamyczki, ale ogolnie podoba mi sie.

Sajuri, ten na rzemyku super. Niby delikatny, a sportowy, taki codzienny.

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#250 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 13 września 2013 - 18:00

Sajuri, ten na rzemyku super. Niby delikatny, a sportowy, taki codzienny.

widzialam dzisiaj go , kosztowal 38zl

ladniutki, kusilo mnie by kupic ale mam juz jeden :-P
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#251 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 14 września 2013 - 23:10

89kasienka89, zawsze damskie zegarki na bransolecie są za duże, praktycznie bez wyjątku... Choć szczerze nie wiem dlaczego tak jest...

#252 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 15 września 2013 - 07:24

kasienka
tak mam za duży ten zegarek ale spodziewałam się tego ;-)
mam strasznie chudą rękę.. muszę iść go skrócić.

właśnie też boję się wypadania kamyczków ale zobaczymy

#253 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 19 września 2013 - 05:11

właśnie też boję się wypadania kamyczków ale zobaczymy

Ja z kamyczkami miałam z innej firmy to kilka powypadało, koleżanka ma identyko jak Twój, to mówiła, że jeden wypadł po pół roku, więc nie jest źle :-P
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#254 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 20 września 2013 - 08:45

a ja do mojej zegarkowej kolekcji zamówiłam sobie kolejny :-P

Załączone miniatury

  • zegar.JPG

"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#255 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 20 września 2013 - 09:05

Kala1702, super, bardzo mi się podoba motyw na tarczy ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#256 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 20 września 2013 - 10:57

Kala1702, fajny ile się cenił?

#257 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 20 września 2013 - 12:11

Kala1702, bardzo bardzo fajny, też mnie interesuje

ile się cenił?


er3mjw4zst9mivdb.png


#258 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 20 września 2013 - 21:58

Kala1702, calosciowo prezentuje sie fajnie :->
Plus za kolorystyke, skorzany pasek, pomyslowa tarcze.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#259 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 21 września 2013 - 19:20

Super zegarek, bardzo mi sie pasek podoba i te śrubki :)

#260 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 24 października 2013 - 18:26

A ja jednak kupiłam taki przed chwilą:

2ecfbe4e05bc530fmed.jpg


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych