Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

damskie zegarki na ręke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#221 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1 174 postów

Napisano 15 marca 2013 - 18:34

Torii, śliczny zegarek. <serduszka></span> Jestem pewna, że spodoba się koleżance. :D
"Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie - oto prawdziwa wiedza." Konficjusz

#222 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 15 marca 2013 - 19:13

Torii zegarek marzenie :-D a jaka cena?

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#223 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 15 marca 2013 - 19:31

inqaa, 25 zł ;-) prawie za darmo.
gdyby był droższy też bym kupiła bo bardzo mi się podoba.
chyba dla siebie też taki zamówie

#224 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 16 marca 2013 - 00:17

Torii1988, <lovam1></span> cuuuuuudeńko. Śliczny kolorek - boski jest :D :D
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#225 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 16 marca 2013 - 08:46

Torii,sliczny zegarek i ten turkusowy kolor.Extra,podoba mi się.

#226 Avesti

Avesti
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 23 kwietnia 2013 - 13:55

Jeśli faktycznie kosztuje tylko 25zł- to prawie gratis i z pewnością warto:) Kolor świetny,dawno nie widziałam takiego oryginału,stad wrażenie że jest droższy.

#227 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 19 sierpnia 2013 - 13:26

Mój nowy, właściwie to czekam na niego bo lada dzień ma być :P
Zainspirowałam się Torii ;)

Załączone miniatury

  • 80e8073c1a2cfb5f06187765a4e3cd9d.jpg


#228 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 19 sierpnia 2013 - 14:25

Wisienkowa, Śliczny, lubię takie. Na allegro zamówiłaś?

er3mjw4zst9mivdb.png


#229 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 19 sierpnia 2013 - 15:33

Wisienkowa, ten chronograf jest funkcjonalny czy atrapa robi za dekorację cyferblatu ??? :-P

#230 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 19 sierpnia 2013 - 17:07

malwitka, jeszcze nie wiem ;)
Ale się dowiem.

Jula, sklep internetowy ;)

Co do koloru to chorowałam od zawsze na miętowy, ale nie do wszystkiego on pasuje.
Poza tym forma zegarka jelly raczej powinna być w jasnej tonacji moim zdaniem.
Rozważałam pomiędzy białym a kremowym i padło na ten drugi, bo biały jest tak popularny, że wszędzie je widzę ;)

#231 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 19 sierpnia 2013 - 17:47

Wisienkowa, ladny;) I nawet kolor tez fajny :)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#232 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 20 sierpnia 2013 - 10:57

Wisienkowa, fajny zegareczek <ookk></span> chociaż ja chyba bym wolała w jakimś bardziej wyrazistym kolorze :->
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#233 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 20 sierpnia 2013 - 11:03

Wisienkowa, to atrapa stopera, wystarczy zerknąć na cenę :-P Zegarek z funkcjonalnym chronografem kosztuje min. 200zł ;-)

[ Dodano: 2013-08-20, 12:08 ]
Ja mam takie zegareczki:

Załączone miniatury

  • Q&Q.jpg
  • damski-lorus-multidata-ryr79ax9-wr50-2-lata-gwar-2464104476.jpg


#234 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 20 sierpnia 2013 - 12:09

Zegarek z funkcjonalnym chronografem kosztuje min. 200zł

Możliwe ;) Ja nie wymagam od niego tej funkcji bo stoper mam w telefonie.
Ma wyglądać :P

#235 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 20 sierpnia 2013 - 14:28

Wisienkowa całkiem ładny zegareczek, kremowy będzie ci pasował do większości rzeczy :->

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#236 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 20 sierpnia 2013 - 20:21

Ma wyglądać

czasu tez nie musi pkazywac :P :mrgreen: nie podobaja mi sie takie duze zegarki .

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#237 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 20 sierpnia 2013 - 21:47

Wisienkowa mnie się bardzo podoba. Kolor przede wszystkim, bo do wszystkiego będzie pasował.

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."


#238 damania

damania
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 21 sierpnia 2013 - 14:18

Mi się też podoba. Bedzie nadawał się do biegania i do pracy ;)

#239 Avesti

Avesti
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 04 września 2013 - 10:19

Ten pierwszy zegarek Lorusa bardzo mi się spodobał,uważam że posiada ciekawa stylizację i po prostu trafia w mój gust. Można wiedzieć tak z czystej ciekawości ile kosztuje?

#240 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 06 września 2013 - 20:54

taki sobie kupiłam. lubię w złotym kolorze a ten z wąsami mi się urwał i nie mam czasu naprawić :-P

Załączone miniatury

  • 8e2bea90110f.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych