damskie zegarki na ręke
#241
Napisano 07 września 2013 - 09:02
#242
Napisano 07 września 2013 - 09:08
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#243
Napisano 07 września 2013 - 09:27
1 fajny, lubie takie, ladnie sie prezentuje ale nie wiem czy bym kupila w obawie ze sie odepnie i zgubie...
Tori tak srednio, Musialabym go na zywo zobaczyc bo jakos zdjecie nie oddaje jego uroku a cos czuje ze ladniutki
Jelsi chodzi o wielkosc zegarka to ja mam i malutki dyskretny i duzy
ja mam cos takiego jak ten czerwony
a jak wam sie podoba taki na rzemyku ?
a Uwielbiam zegarki kieszonkowe
#244
Napisano 11 września 2013 - 15:44
Torka, fajny!
Sajurka, Twoje też fajne, choć te na rzemykach bardziej mi odpowiadają, tamten pierwszy za czerwony...
#245
Napisano 12 września 2013 - 07:52
#246
Napisano 12 września 2013 - 07:57
#247
Napisano 12 września 2013 - 08:09
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#248
Napisano 13 września 2013 - 12:51
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#249
Napisano 13 września 2013 - 12:54
Sajuri, ten na rzemyku super. Niby delikatny, a sportowy, taki codzienny.
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
#250
Napisano 13 września 2013 - 18:00
widzialam dzisiaj go , kosztowal 38zlSajuri, ten na rzemyku super. Niby delikatny, a sportowy, taki codzienny.
ladniutki, kusilo mnie by kupic ale mam juz jeden
#251
Napisano 14 września 2013 - 23:10
#252
Napisano 15 września 2013 - 07:24
tak mam za duży ten zegarek ale spodziewałam się tego
mam strasznie chudą rękę.. muszę iść go skrócić.
właśnie też boję się wypadania kamyczków ale zobaczymy
#253
Napisano 19 września 2013 - 05:11
Ja z kamyczkami miałam z innej firmy to kilka powypadało, koleżanka ma identyko jak Twój, to mówiła, że jeden wypadł po pół roku, więc nie jest źlewłaśnie też boję się wypadania kamyczków ale zobaczymy
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#255
Napisano 20 września 2013 - 09:05
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#256
Napisano 20 września 2013 - 10:57
#258
Napisano 20 września 2013 - 21:58
Plus za kolorystyke, skorzany pasek, pomyslowa tarcze.
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#259
Napisano 21 września 2013 - 19:20
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














