Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

damskie zegarki na ręke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#201 roszele

roszele
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 11 października 2012 - 13:24

Zbyt delikatny jak dla mnie. JA raczej wolę masywne zegarki na bransoletce. Teraz mam ze złotą tarczą z River Island.
kobieta swą urodą rzuca na kolana, a dobrocią podnosi na duchu.

#202 Violettyna

Violettyna
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 21 października 2012 - 08:02

A dla mnie właśnie taki zegarek byłby w sam raz. Lubię taką delikatną biżuterię.

#203 Zoska

Zoska
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 22 października 2012 - 14:57

Widziałam go "na żywo". Nie jest taki całkiem delikatny. Ale fakt, na ręce wygląda jeszcze lepiej.

#204 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 11 marca 2013 - 08:20

a ja sobie sprawiłam ostatnio taki zegareczek :) Ładnie na łapce wygląda

Załączone miniatury

  • zegarek.jpg

"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#205 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 11 marca 2013 - 09:00

Kala1702, śliczny :)
wstawiałam kiedyś podobny tylko szary.
granatowy kolor mi sie podoba, jest wyrazisty <ookk></span>

#206 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 11 marca 2013 - 09:22

Kala1702, mi też zegarki tego typu się podobają, takie zadziorne :-P
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#207 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 11 marca 2013 - 09:38

Zegarek rewelacyjny, mimo iż ich nie noszę to jakbym takie zobaczyła to chyba bym kupiła.

Każdy z nas urodził się ateistą


#208 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 11 marca 2013 - 11:03

Kala1702, świetny ;-) Ja bym pewnie nie kupiła, bo zegarków nie noszę, ale naprawdę ciekawy. Fajnie wyglądają te paseczki <ookk></span>

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#209 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 11 marca 2013 - 11:29

Kala1702,nie podoba mi sie ten zegarek.Za dużo sie na nim dzieje.Po za tym według mnie ,wygląd tarczy zupełnie nie pasuje do nitów na pasku. <bezradny></span>

#210 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 11 marca 2013 - 15:27

wygląd tarczy zupełnie nie pasuje do nitów na pasku.

Według mnie to właśnie nadaje mu zadziorności.:) Fajny, z charakterem.
Sama miałabym na taki ochotę. :mrgreen:

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#211 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 11 marca 2013 - 21:21

Świetny <ookk></span> Podoba mi się kolor, pasek, tarcza. Wszystko mi się podoba :) Kala, jeśli kupiłaś przez internet, bardzo proszę o link na pw ;-)

#212 busia0608

busia0608
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • Gadu Gadu:6530726
  • LokalizacjaUK
  • Wzrost:169
  • Włosy:farbowane
  • Stan:odlatuję
  • Partner:D
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 13 marca 2013 - 15:29

Zegarek jest świetny, widywałam takie w necie, ale nie na stronach gdzie można zamówić, więc również poproszę link jeśli któraś ma :->
Dołączona grafika
jesteś już Mój, jestem już Twoja !

#213 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 13 marca 2013 - 15:33

busia0608, na allegro pełno akurat takich :P Wchodzisz w zegarki, damskie, naręczne i napewno znajdziesz, o akurat mi wyskoczyło w pierwszym linku :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#214 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 15 marca 2013 - 16:57

zegarek który kupiłam koleżance na urodziny

Załączone miniatury

  • 41280a415717e80f2a6520af469a3ac0.jpg
  • af7f1b1865448248a34252ce1a2eeef7.jpg


#215 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 15 marca 2013 - 17:01

Torii1988, o jaaaaa <serduszka></span>
jaki pięknyyyyy :!: :!: :!:
Kocham miętowy i lubię zegarki w takim stylu ...

#216 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 15 marca 2013 - 17:03

Torii1988, jest śliczny ! cudny kolorek :)
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#217 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 15 marca 2013 - 17:07

Torii, przepiękny zegarek. Kolorek fajny ale już patrzyłam na stronce za innymi :mrgreen: Ciekawe czy wygodny skoro silikonowy pasek.

#218 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 15 marca 2013 - 17:12

AgnieszkaT, nie ubierałam go ale wydaj mi się, że będzie fajnie przylegał do ręki.
na żywo kolorek jest jeszcze piękniejszy

#219 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 15 marca 2013 - 18:15

Torii1988, tarcza piekna, kolor cudny, zegarek boski. Jedynie pasek srednio mi sie podoba.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#220 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 15 marca 2013 - 18:16

Zegarek genialny. Kolor świetny :) też chcę taki :P

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych