Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.10.2008] Piatek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
396 odpowiedzi w tym temacie

#101 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:31

Oj, a może na obiadek tak pizza? :D


w sumie najprostsze... chyba ze sama musialabym ja zrobic haha :)... sama nei wiem... ostatnio jakies zachcianki za mna wiecznie chodza...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#102 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:32

jeśli nie masz w tym interesa

nie absolutnie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#103 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:32

saja, ma się zachcianki, ma się fundusze, to się je spełnia :) Jak Ci się nie chce męczyć, a twój mężol lubi pizzę, to na co czekajta :]

#104 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:33

kuecze dziewczyny ja wstalam o 11 :P

i jestem zla ze tyle dnia stracilam :P musze sie za siebie wziac i cos zrobic... mamy zamiar isc dzis troche do centrum moze bedzie sie tam cos dzialo z okazji tego swieta :-D

#105 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:33

asia21_87, zatem z dniem 3.10.2008 Joanna .... oraz Klaudia .... pozostają siostrami FOREVER <littledevil></span>

[ Dodano: 2008-10-03, 11:34 ]
Olciiia, oj niegrzeczna, niegrzeczna... Tak dzień zmarnować?! Za karę bierzecie mnie do centrum :P

#106 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:35

asia21_87, zatem z dniem 3.10.2008 Joanna .... oraz Klaudia .... pozostają siostrami FOREVER <littledevil></span>

he he

Olciiia, cześć no długo długo to sie spi
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#107 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:38

saja, ma się zachcianki, ma się fundusze, to się je spełnia :) Jak Ci się nie chce męczyć, a twój mężol lubi pizzę, to na co czekajta :]


zachcianki sa fudusze tez nawet :P ale to jeszcze trzeba wiedziec na co sie ochote ma :P haha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#108 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:41

Elodi z mila checia tylko musialabys sie z jakiejs wyrze szybko tu dotzelic zeby w miarutni wystrrzec :P

zadzwon tak pol godziny przed przylotem :lol: :lol:

#109 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:42

Olciiia, a gdzie będę mogła swoją miotłę zostawić? :D

#110 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:43

siostra Elodi proszona do aparatu. ;-)

ale za oknem zimno... ale kaptur na głowę i jazda. :-P

jak wracałem wstąpiłem do cukierni i mam dla was ciacho zołzy. :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#111 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:44

mam dla was ciacho zołzy. :mrgreen:


Szkoda, że ja już po drożdżówie, ale chociaż sobie popatrzę :D

siostra Elodi proszona do aparatu. ;-)

he? :P

#112 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:46

Elodi, miotle kolo mojej postawisz :P

#113 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:47

No to gdzie to ciasto bo ja akurat kawe piję :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#114 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:47

Olciiia, tylko żeby nikt nią nie zmiatał! Bo dopiero co mechanik przeczyszcza :D

#115 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:48

mam dla was ciacho zołzy. :mrgreen:


Szkoda, że ja już po drożdżówie, ale chociaż sobie popatrzę :D

siostra Elodi proszona do aparatu. ;-)

he? :P


no Ty i Asia... ;) przecież nie my :-P a moja siostrzyczka Donn ciągle zajęta... :-?

calineczka jabłecznik raz... ;)

Dołączona grafika
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#116 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:48

No to gdzie to ciasto bo ja akurat kawe piję :lol:

ah, jaka jestem niecierpliwa :D

[ Dodano: 2008-10-03, 11:49 ]

no Ty i Asia... ;) przecież nie my :-P

Gdzieżbym o Tobie w ogóle pomyślała :lol:

A ja dzisiaj będę miała nowe bluzeczki :D

#117 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:50

Elodi, spokojnie u mnie takie rzeczy sie szanuje :P
moze jeszcze Kahela do nas dolaczy :P

#118 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:51

Gdzieżbym o Tobie w ogóle pomyślała :lol:


się wie... wczoraj wieczorkiem wiadomo co pisałaś :D
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#119 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:51

calineczka jabłecznik raz... ;)

Uuu, może jednak zmieszczę coś :D Pyszności...
Olciiia, o tak, mamuśka się przyda :D

#120 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 03 października 2008 - 10:51

PdM, bleee te ciasto, dziwnie wygląda
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)