[ Dodano: 2008-10-02, 23:21 ]
no cos ty
one sa trudne bo z 1000 czesci
Napisano 02 października 2008 - 22:18
Napisano 02 października 2008 - 22:21
to ładna zabawka1000 czesci
Napisano 02 października 2008 - 22:26
ty magister nie przesadzajgłowa pusta
Napisano 02 października 2008 - 22:30
Napisano 02 października 2008 - 22:30
Napisano 02 października 2008 - 22:32
Napisano 02 października 2008 - 22:34
Napisano 02 października 2008 - 22:35
zobacz jaka slodka
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 października 2008 - 22:36
na poprawe humorku dla ElodiOlciiia no piękna ta świnka
Napisano 02 października 2008 - 22:38
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 października 2008 - 22:41
Napisano 02 października 2008 - 22:41
Napisano 02 października 2008 - 22:42
Napisano 02 października 2008 - 22:43
moze taka
wystarczy dla wszystkich
![]()
![]()
Jutro do samej niedzieli dom wolny to się nacieszę sobą, kupię piwo, chipsy i się będę obżerać
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 października 2008 - 22:43
jej a co to jestmoze taka
Napisano 02 października 2008 - 22:43
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 02 października 2008 - 22:45
Napisano 02 października 2008 - 22:47
może taka mu sie taka spodoba?
Napisano 02 października 2008 - 22:49
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych