to by wszystko wyjaśniałorazem z grypa
Ale co? Mamy tę samą porę do narzekań, doskonale siebie rozumiemy, hehe.
Napisano 01 października 2008 - 21:14
to by wszystko wyjaśniałorazem z grypa
Napisano 01 października 2008 - 21:16
Napisano 01 października 2008 - 21:18
Napisano 01 października 2008 - 21:27
julka ma rok i 4 mies
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 01 października 2008 - 21:29
przygotuj się na więcejczasem daje mi popalić
Napisano 01 października 2008 - 21:36
ja też! Moj D. śpi,więc nawet nie przełanczam.choć sama boje sie oglądać
Napisano 01 października 2008 - 21:37
Napisano 01 października 2008 - 21:42
Napisano 01 października 2008 - 21:46
Napisano 01 października 2008 - 21:51
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 01 października 2008 - 21:54
rozmawiam o tym dziceku z kolegą tomka on go zna od małego i widzi co on umie i co nie to on ponoć prawie nie rożni sie od nas (słaba odmiana autyzmu) nawet do liceum chodzi jedynie parę przedmiotów sie nie uczy np. matematyki bo nie myśli abstrakcyjne .... ja by była by go ze szkoły odebrać ... dac jeść (ale nie karmić tylko mu przypomnieć) do tego przypilnować by lekcje były odrobione by pouczył sie na kolejny dzień ..... jejgo rodzice sa bogaci wiec starali sie by dziceku niczego nie brakowało .... i miałabym pomoc w postaci sprzątaczki- gospodyni którą zatrudnili jakiś czas temu .... zaczynam lekturę o autyzmienie boisz sie zajmować dzieckiem z problemami ? podziwiam
jakoś bałabym sie czy sobie poradze z autystycznym dzieckiem ... ale i tak trzymam kciuki skoro ci zależy. POWODZENIA
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych