Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[1.10.2oo8] Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
214 odpowiedzi w tym temacie

#201 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:14

razem z grypa

to by wszystko wyjaśniało :P
Ale co? Mamy tę samą porę do narzekań, doskonale siebie rozumiemy, hehe.

#202 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:16

MonikaK, tak! Karolina, lat 10!
Jestem w Peru...

#203 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:17

MonikaK, tak! Karolina, lat 10!

to już duża moja julka ma rok i 4 mies
Dołączona grafika

#204 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:18

MonikaK, Gratuluję! To największy skarb.
Jestem w Peru...

#205 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:21

malutka-iwona dzieki tobie też gratuluje kocham moje maleństwo choć czasem daje mi popalić :-)
Dołączona grafika

#206 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:27

julka ma rok i 4 mies


Male, rozkoszne :-> hihihihihiih


Mykam spac .kol. snow kochane :-> :-> :-> :->

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#207 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:29

czasem daje mi popalić

przygotuj się na więcej ;-)
Wiesz jak mówią: "małe dziecko-mały kłopot; duże dziecko-duży kłopot" :-D
Sprawdza się, niestety!
Jestem w Peru...

#208 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:33

witam wieczorą porą

własnie obejrzałam You can dance, wybrali finałową 16

a zaraz bedzie fajny horror na TVN boogemen, choć sama boje sie oglądać
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#209 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:36

choć sama boje sie oglądać

ja też! Moj D. śpi,więc nawet nie przełanczam.
Jestem w Peru...

#210 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:37

A ja chciałam to obejrzeć, ale u siebie tvn-u nie mam :/

#211 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:40

dobra uciekam

bo juz sie film zaczął
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#212 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:42

witam :-) przepraszam na wstępie że nie czytam całości pogaduch ale może jak mi sie net poprawi to będzie lepiej ....... no i zaczęły sie studia ... mieszkanie jedna wielka porażka bród, nic tu niema, 1 palinki gazowy i tyle (reszta nie działa) plakac mi sie chce jest mi zimno źle i w ogóle zastanawiam sie co ja robie tu .... chcę do domu .... jestem chora brzuch mnie boli .......... tomek poszedł z kolegą na piwo wiercił mi tak dziurę w brzuchu że nie dałam rady mu odmówić .... mam nadzieje że sie nie przyzwyczai on jest fajny wczoraj pół wieczora głaskał mnie po głowie i powtarzał misica to tylko na chwilkę potem poszukamy lepszego :/

plusy dzisiejszego dnia to moze dostanę pracę opieke nad dzieckiem autystycznym w wieku 17 lat dość zdolne superinteligentne ... u takich znajomych kolegi tomka ... jestem umówiona by w poniedziałek zadzwonić i podać kiedy chce sie spotkać i kiedy mam wolne chwile .... trzymacie kciuki bo bardzo mi zależy ....

#213 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:46

fajna babka ale wczesniej nie widziałaś tego mieszkania jak tam jest? jakie warunki?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#214 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:51

tiaaa... polazłam oglądać jak tańcująna tvn-ie i zostawiłam kompa włączonego :/ dobrze że mamcia nie zaglądała bo by mi dała popalić ... <blabla1></span>

fajna babka, nie boisz sie zajmować dzieckiem z problemami ? podziwiam :) jakoś bałabym sie czy sobie poradze z autystycznym dzieckiem ... ale i tak trzymam kciuki skoro ci zależy. POWODZENIA :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#215 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:54

Donn, widziałam ale przelotem tzn tu jest piec (nie mówił ile działa paliników ale jak byly wszystkie i piekarnik to myślam ze to działa) tu jest to to się przeniesie .... wiesz z tych co oglądaliśmy to i tak mamy najlepiej ale jakoś nawet tomek stwierdził ze facet oszczędza na czym sie da .... nawet miotły nie dał musiałam dziś kupić!! najładniejsza to mamy łazienkę chyba tam zamieszkami ...... dobra nie zrzędzę .........

[ Dodano: 2008-10-01, 22:59 ]

nie boisz sie zajmować dzieckiem z problemami ? podziwiam :) jakoś bałabym sie czy sobie poradze z autystycznym dzieckiem ... ale i tak trzymam kciuki skoro ci zależy. POWODZENIA :)

rozmawiam o tym dziceku z kolegą tomka on go zna od małego i widzi co on umie i co nie to on ponoć prawie nie rożni sie od nas (słaba odmiana autyzmu) nawet do liceum chodzi jedynie parę przedmiotów sie nie uczy np. matematyki bo nie myśli abstrakcyjne .... ja by była by go ze szkoły odebrać ... dac jeść (ale nie karmić tylko mu przypomnieć) do tego przypilnować by lekcje były odrobione by pouczył sie na kolejny dzień ..... jejgo rodzice sa bogaci wiec starali sie by dziceku niczego nie brakowało .... i miałabym pomoc w postaci sprzątaczki- gospodyni którą zatrudnili jakiś czas temu .... zaczynam lekturę o autyzmie :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych