[26.09.2oo8] Piątek
#21
Napisano 26 września 2008 - 08:41
ja dzis pospalam w koncu,
wstalam troche wczesniej i sie pouczylam, bo mam dzis o 12 egzamin, a potem na ogladanie mieszkanka i do domku:)
#23
Napisano 26 września 2008 - 09:03
W ogole to milego dnia wszystkim
#24
Napisano 26 września 2008 - 09:17
#25
Napisano 26 września 2008 - 09:19
#26
Napisano 26 września 2008 - 09:22
Mirabelka__22, nie tylko Ty... ja wczoarj takie slowa uslyszalam ze foch na maxa, i nie ma lekko
weekend idzie
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#27
Napisano 26 września 2008 - 09:24
u mnie fajna pogoda słoneczko
krowka17 jakoś nie rozumie tego przekrętu z kredytem mieszkaniem itp. moja siostra pracuje w szkole szwagier jest informatykiem pracuje w dużej firmie i jakoś nie umią dostać kredytu a twojemu D dali by go ..... eh niektórzy to w życiu maja farta ... byle nie zagmatwał sie w jakieś super pożyczki z dużymi ratami
[ Dodano: 2008-09-26, 10:25 ]
Mirabelka__22, co sie stało ?
#28
Napisano 26 września 2008 - 09:30
Wczoraj wkurzyl mnie ze az szok, a wlasciwie zalamal.. Mam problem z moja praca inz i jak mu sie zalilam to potem napisal ze powinnam sie zmienic i przeciwstawic rodzicom bo sobie w zyciu nie poradze..
Eh.. Bo to wszystko wlasnie kwestia ambicji i wychowania..
Poczulam sie jak niedorajda
[ Dodano: 2008-09-26, 10:32 ]
Ciagle mi mowi ze musze sie zmienic, sama to wiem, ale co ja na to poradze ze wszystko zawsze czarno widze
#29
Napisano 26 września 2008 - 09:32
#30
Napisano 26 września 2008 - 09:38
czesc babaeczki
czesc mala
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#32
Napisano 26 września 2008 - 09:42
[ Dodano: 2008-09-26, 10:45 ]
saja, witam i znam ten ból gdy rodzice są w domu ..... ani człowiek głośniej niczego nie powie bo od razu uszy naciągnięte mają .... a co do jakiś intymnych sytuacji to tez zostaje nam tylko mój pokój i jakoś takom dziwnie się czuję jakbym robiła coś złego .... co może ich w jakiś sposób obrażać
#33
Napisano 26 września 2008 - 09:47
#34
Napisano 26 września 2008 - 09:50
ale ciesze sie ze dzis trafilysmy w koncu
kiedy ich nie ma to hamulce nam puszczaja haha
uuuuuuuu bedzie ostro i dziko hihihihi
wiadomo zawsze swobodniej jest kiedy jestesmy sami...
aj pewnie
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#35
Napisano 26 września 2008 - 09:51
#37
Napisano 26 września 2008 - 09:54
[ Dodano: 2008-09-26, 10:58 ]
Mirabelka__22, mnie też utrzymują rodzice ale nie pozwalam im mnie tym dobijać i kierować mną .... jasne mam swoje ograniczania ale staram sie nie przejmować tak bardzo tym czy mi zabronią ....czy co powiedzą ... może nie o niezależność finansową mu chodzi ale psychiczną ? .... a to z tym prawkiem on wiedział że zdasz bo uwierzył ze potrafisz że zdolna jesteś i w ten sposób także pokazujesz że nie jesteś taka słaba jakby mogło sie wydawać
#38
Napisano 26 września 2008 - 09:59
#39
Napisano 26 września 2008 - 10:01
saja, zazdroszcze..
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









