Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pierścionki zaręczynowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1190 odpowiedzi w tym temacie

#221 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 11:18

angik1683, będzie dobrze! Rodzicom też napewno zależy żeby wszystko było ok!!!
A masz juz jakiś pomysł jakie obrączki kupicie?

#222 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 11:22

Roszpunka, wklejalam wczesniej w dzile obraczki przez internet, ale po dluzszym zastanowieniu sie stwierdzilismy ze troszke za fikusne sa (to samo stwierdzily babeczki na forum :-D ) wiemy ze chcemy zolte zloto albo dwukolorowe, ale nie biale zloto, no i oboje chcemy zeby nasze obraczki mialy jekies kamyczki, cyrkonie najprawdopodobniej, ale nie mamy jeszcze tego wybranego wzoru dlatego tez idziemy w sobote sie rozejrzec i jesli cos znajdziemy to juz zamowimy, bo nie ma co zwlekac :-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#223 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 12:36

Ja przy okazji dzisiaj poszłam do jubilera mierzyc jaki mam rozmiar bo Krzysiek mi się wypytywał a ja nie bardzo wiedziałam tzn nie bylam pewna
Sama jestem ciekawa jaki wybierze -chociaz ja mało pierscionków noszę wiec nie mam wygórowanych wymagań ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#224 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 16:13

A my już mamy obrączki wybrane :oops: Dwa lata przed ślubem :oops:

#225 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 16:23

pochwal sie Nymphadora, wklejaj fotki moze zgapimy :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#226 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 16:23

Nymphadora, to pokazuj kobito :P

#227 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 16:24

Nie mam fotki, bo wybieraliśmy w centrum złota, a oni nie mają stronki ;-) Ale spróbuję poszukać podobnych ;-)

Ale Ty pewnie nie zgapisz, bo są z białego złota :mrgreen:

#228 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 16:29

kolor zlota mozna wybrac :mrgreen:

[ Dodano: 2008-04-15, 23:09 ]
szukalam dzis obraczek ale jakos pierscionki zareczynowe sa ciekawsze :-P wklejam kilka z tych ktore wpadly mi w oko, ale skromnoscia nie zablysne bo napisze ze moj i tak ladniejszy :mrgreen:

Załączone miniatury

  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 8.jpg
  • 12.jpg
  • 11.jpg
  • 1.jpg
  • 10.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg

sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#229 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 16 kwietnia 2008 - 16:38

Ten w ktorym ja sie zakochalam i wybralam jest taki jest na 7 zdj. Tylko krysztal nie jest "lapany" zlotem.Jak juz dostane ;-) to wkleje fote.

Podobaja mi sie od angik1683 ten na zdj. 7 i na zdj. 2.Reszta jakos mi nie pasi <bezradny></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#230 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 16 kwietnia 2008 - 21:28

mi sie podoba 5,7,8 i 9 w sumie...tyle ze w 9 cos mi brak..ładny bo biały...ale zbyt biały :P ze szmaragdem lub szafirem złapałby kolorku i był ładniejszy :D

#231 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 16 kwietnia 2008 - 21:47

Super jak dla mnie 1,3,7
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#232 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 16 kwietnia 2008 - 21:48

1,3,7,8,9 :mrgreen:

#233 paulcia

paulcia
  • Użytkownik
  • 395 postów

Napisano 17 kwietnia 2008 - 14:12

3, 5, 7, 8 :-D moje faworyty :-P
Dołączona grafika

#234 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 19 kwietnia 2008 - 12:18

2,3,4,5 moje typy :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#235 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 30 kwietnia 2008 - 10:36

angik1683 proszę Cie napisz z jakiego sklepu internetowego są te pierścionki i ten który Ty masz :)
Przeszłam wczoraj całe miasto , spędziłam 3 godziny na chodzeniu i przymierzaniu pierścionków i jedyny jaki mi się spodobał to własnie bardzo podobny do tego Twojego :) Cudownie wygląda na paluszku :) prosze daj linka do stronki internetowej

#236 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 30 kwietnia 2008 - 10:38

www.hsamuel.co.uk z tego co wiem to prowadza sprzedaz wysylkowa ale nie wiem czy wysylaja za granice <bezradny></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#237 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 30 kwietnia 2008 - 13:34

mój jest podobny do 8mki mały bo jak sobie założyłam wcześniej nie zależy mi na ogromnym pierścionku z diamentem bo itak bedę go potem albo nosiła albo nie. postawiłam za to na ogromniaste obrączki bo to ona będzie na moim palcu cały czs :oops: <swinka1></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#238 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 06 maja 2008 - 20:59

Ja już co prawda zamiescilam moj pierscionek w innym temacie ale i tutaj sie pochwale:P

Oto moje "Preszes" od Mojego Narzeczonego (hihihi- tak smiesznie mi z tym jeszcze:P)

Narzeczony...


:->

http://s7ondemand4.s...457110?$detail$

#239 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 06 maja 2008 - 21:06

ladniutki:) hmmm
ja standardowo...bede czekac na fotke "na palcu" :))
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#240 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 06 maja 2008 - 21:07

impresja, sliczny :lol: :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych