Pierścionki zaręczynowe
#183
Napisano 29 marca 2008 - 16:21
ja tak noszęa ja slyszalam ze zareczynowy po slubie wedruje na srodkowy paluch prawej reki obok obraczki
#184
Napisano 29 marca 2008 - 16:40
a ja slyszalam ze zareczynowy po slubie wedruje na srodkowy paluch prawej reki obok obraczki
Kiedys czytalam wypowiedz jubilera, ze nie powinno sie tak nosic bo sie scieraja obok siebie czy cos tam, ale ogolnie ze takie noszenie wlasnie zle to dziala na bizuterie.
Ja bede nosic pierscionek zareczynowy na prawej dloni, a po slubie do pierscionka dolaczy i obraczka
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#185
Napisano 29 marca 2008 - 18:19
#186
Napisano 30 marca 2008 - 10:58
ja bym chciała zaręczynowy taki obrączkowy i potem na jednym palcu bym nosiła z obrączką
tez tak chcialam, juz mialam nawet upatrzony pierscionek
#187
Napisano 02 kwietnia 2008 - 11:27
Ja bede nosic pierscionek zareczynowy na prawej dloni, a po slubie do pierscionka dolaczy i obraczka
tez tak chcialam, ale pierscionek ktory dostalam jest za duzy na palec serdeczny i musialabym go o 2 rozmiary zmniejszyc
#189
Napisano 02 kwietnia 2008 - 12:46
I ja też! I nie zauważyłam jakiegoś ścierania się biżuterii.... itp Tak mi sie podoba ,poza tym na lewej ręce noszę srebrną bransoletkę i srebrne pierścionki. Prawa jest zarezerwowana na biżuterię ślubną czyli złotą.ja tak noszę
#190
Napisano 02 kwietnia 2008 - 15:49
Ja nosze obraczke i zareczynowy na prawej obydwie na jednym palcu i na lewej srebrne dwa jeden od meza a drugi od mamusi.
#191
Napisano 08 kwietnia 2008 - 22:53
#192
Napisano 09 kwietnia 2008 - 06:18
Ja musze przewertowac net w poszukiwaniu mojego idealu
w wakacje zareczyny
P. wczoraj sam kumplom o tym powiedzial
#193
Napisano 09 kwietnia 2008 - 06:47
#194
Napisano 09 kwietnia 2008 - 07:43
#195
Napisano 09 kwietnia 2008 - 07:47
Madziu fiu fiu no to fajnie. Szukaj, szukaj żebyś zdążyła wybrać do wakacji
#196
Napisano 09 kwietnia 2008 - 08:29
#197
Napisano 09 kwietnia 2008 - 10:24
#198
Napisano 09 kwietnia 2008 - 10:27
#199
Napisano 09 kwietnia 2008 - 11:40
Madzia no to gratuluje
#200
Napisano 09 kwietnia 2008 - 17:18
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Pierścionki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















