Pierścionki zaręczynowe
Rozpoczęty przez Madae, 02 cze 2007 21:05
1190 odpowiedzi w tym temacie
#261
Napisano 11 maja 2008 - 09:02
Calineczko gratuluję a pierścionek śliczny- taki delikatny jak mój. Bomba
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"
#262
Napisano 11 maja 2008 - 09:35
calineczka, teraz tylko obraczka i bedzie komplet
a wtedy co szedl do jubilera...to jak sie zachowywal po powrocie? nie mowil nic ;> taki zwyczajowy byl?
a wtedy co szedl do jubilera...to jak sie zachowywal po powrocie? nie mowil nic ;> taki zwyczajowy byl?
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
#264
Napisano 11 maja 2008 - 18:07
pewnie mialas nadzieje...wchodzi a tu NIC....a jednak po kilku dniach....
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
#266
Napisano 14 maja 2008 - 13:26
Z powodu, że nie doczekam się aż mój miś zgra fotki z aparatu, więc postanowiłam zrobić sama swoim jak wygląda mój pierścionek na palcu:) Sama nie zgram z jego sprzętu, bo mamy tam parę takich "sexi" fotek i miś to jakoś szyfruje- nie wiem ocb:P więc wolę nie tykać
Jakoś dziwnie moja ręka wygląda na tych fotkach
hehe
i w ogóle nie oddają tego, jak on naprawdę wygląda. Ale ja nie umiem robić zdjęć chyba
Jakoś dziwnie moja ręka wygląda na tych fotkach
i w ogóle nie oddają tego, jak on naprawdę wygląda. Ale ja nie umiem robić zdjęć chyba
#268
Napisano 14 maja 2008 - 14:37
śliczny, bardzo delikatny!
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...
#269
Napisano 14 maja 2008 - 14:37
Jest piękny!!
#270
Napisano 14 maja 2008 - 15:17
śliczny!
skromny bardzo ale super efektownie się prezentuje
skromny bardzo ale super efektownie się prezentuje
nie ma mnie tu i nie będzie.
#271
Napisano 14 maja 2008 - 15:19
ladnie sie prezentuje na ostatniej fotce:)))
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
#272
Napisano 14 maja 2008 - 16:06
Ajajaj ale jestem egoistką!
Serdeczne gratulacje Calineczko ! Pierścioneczek bardzo ładny!
Serdeczne gratulacje Calineczko ! Pierścioneczek bardzo ładny!
#275
Guest_niki_*
Napisano 14 maja 2008 - 20:35
też mam podobny z jednym kamykiem, bardzo mi się Twój podoba
#276
Napisano 15 maja 2008 - 07:24
Impresja bardzo ładny pierścionek, taki skromny i nie rzucający się w oczy. Jeszcze raz gratuluję nowego stanu
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"
#277
Napisano 16 maja 2008 - 12:05
Dzięki Kochaniutkie
#279
Napisano 20 maja 2008 - 12:31
Calineczka , Impresja bardzo ładne pierścioneczki:)Gratu;lacje dla Was kochane
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Pierścionki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















