Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pierścionki zaręczynowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1190 odpowiedzi w tym temacie

#261 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 11 maja 2008 - 09:02

Calineczko gratuluję a pierścionek śliczny- taki delikatny jak mój. Bomba :)
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#262 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 11 maja 2008 - 09:35

calineczka, teraz tylko obraczka i bedzie komplet ;-)
a wtedy co szedl do jubilera...to jak sie zachowywal po powrocie? nie mowil nic ;> taki zwyczajowy byl?
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#263 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 11 maja 2008 - 10:50

a wtedy co szedl do jubilera...to jak sie zachowywal po powrocie? nie mowil nic ;> taki zwyczajowy byl?

nie wspomniał ani słowa ... :lol: nawet nie wiedziałam czy faktycznie kupił a ja nie pytałam :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#264 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 11 maja 2008 - 18:07

pewnie mialas nadzieje...wchodzi a tu NIC....a jednak po kilku dniach.... :lol: :mrgreen:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#265 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 12 maja 2008 - 13:20

calineczka, bardzo ladny pierscioneczek, jeszcze raz gratulacje <love></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#266 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 14 maja 2008 - 13:26

Z powodu, że nie doczekam się aż mój miś zgra fotki z aparatu, więc postanowiłam zrobić sama swoim jak wygląda mój pierścionek na palcu:) Sama nie zgram z jego sprzętu, bo mamy tam parę takich "sexi" fotek i miś to jakoś szyfruje- nie wiem ocb:P więc wolę nie tykać:)


Jakoś dziwnie moja ręka wygląda na tych fotkach <bezradny></span> hehe

i w ogóle nie oddają tego, jak on naprawdę wygląda. Ale ja nie umiem robić zdjęć chyba ;-)

Załączone miniatury

  • pier3.jpg
  • pier2.jpg
  • pier1.jpg


#267 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 14 maja 2008 - 14:18

impresja, bardzo ladnie sie prezentuje,a napewno w rzeczywistosci wyglada jeszcze lepiej
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#268 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 14 maja 2008 - 14:37

śliczny, bardzo delikatny!
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#269 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1 469 postów

Napisano 14 maja 2008 - 14:37

Jest piękny!! ;-)

#270 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 14 maja 2008 - 15:17

śliczny!
skromny bardzo ale super efektownie się prezentuje :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#271 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 14 maja 2008 - 15:19

ladnie sie prezentuje na ostatniej fotce:)))
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#272 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 14 maja 2008 - 16:06

Ajajaj ale jestem egoistką!

Serdeczne gratulacje Calineczko ! Pierścioneczek bardzo ładny! <31></span> <tancza3></span> <tanczy7></span> <czirl1></span> <czirl1></span> <czirl1></span> <slonik1></span> <slonik1></span> <slonik1></span>

#273 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 14 maja 2008 - 18:54

impresja, mam taki pierścioneczek jak Ty tylko z jednym kamieniem :-D bardzo ładnie wygląda na palcu :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#274 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 14 maja 2008 - 20:34

Serdeczne gratulacje Calineczko

dziekuję

Pierścioneczek bardzo ładny!

Twój tez bardzo mi sie podoba :lol: :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#275 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 14 maja 2008 - 20:35

też mam podobny z jednym kamykiem, bardzo mi się Twój podoba

#276 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 15 maja 2008 - 07:24

Impresja bardzo ładny pierścionek, taki skromny i nie rzucający się w oczy. Jeszcze raz gratuluję nowego stanu :-D
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#277 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 16 maja 2008 - 12:05

Dzięki Kochaniutkie ;*

#278 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 20 maja 2008 - 09:17

Impresja, Calineczko oba pierścioneczki śliczne :-D , trzeba pamietac ,że oprócz swojego cudownego wyglądu maja taka wyjatkowa moc, dostałyście je od swoich partnerów, którzy Was kochaja i to jest wlasnie piekne. Gratuluje obu dziewczynom :-)
Dołączona grafika

#279 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 20 maja 2008 - 12:31

Calineczka , Impresja bardzo ładne pierścioneczki:)Gratu;lacje dla Was kochane :*

#280 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 20 maja 2008 - 12:44

sylfiaaa, a jak tam wasze poszukiwanie pierscionka? Znalezliscie juz ten wymarzony?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych