Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Na co nigdy nie zgodzlilibyście się w seksie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
213 odpowiedzi w tym temacie

#141 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 31 stycznia 2009 - 00:50

bo jednak spróbowałam i powiem ze jest do opanowania;)

NO PEWNIE :P

ja niezgodzilabym sie zyby ktos oddawal mna mnie mocz lub cos grubszego.... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-x :-? :-? :-?

#142 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 02 lutego 2009 - 09:31

Boże ja nadal nie wiem co top jest to głębokie gardło, i boję się tego szczerze mówiąc....:/hahaha

<ookk>


#143 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 10:23

Boże ja nadal nie wiem co top jest to głębokie gardło, i boję się tego szczerze mówiąc....:/hahaha


ja też nie wiem, tzn nie próbowałam i chyba nie spróbuje ;-)

#144 mishi

mishi
  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 03 lutego 2009 - 11:03

A co to jest, dla dziewczyn, które nie widzą: "Głębokie gardło to odmiana fellatio, przy której cały penis umieszczony zostaje w ustach i przełyku bez wywoływania odruchu gardłowego. "

Nie zgodze się nigdy na poniżanie i na.. to by się mazać w fekaliach, nie zgodzę się na trójkąciki i seks grupowy, nie zgodzę się na to, by ktoś nas podglądał.
Bóg stworzył człowieka. Stać mnie na coś lepszego, powiedział, i stworzył kobietę...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#145 z1utka

z1utka
  • Użytkownik
  • 306 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 04:56

Nigdy nie zgodze się na trójkąt i załatwianie się podczas seksu. Fuuu !

#146 gwiazdeczka

gwiazdeczka
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 19:45

Nigdy nie zgodze się na trójkąt i załatwianie się podczas seksu. Fuuu !


Ja również, do tego jeszcze seks ze zwierzętami i seks analny.

#147 Misia

Misia
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 20:26

na pewno na tzw trójkącik, nie lubię i nie dziele się swoim mężczyzną, nigdy :evil:

#148 z1utka

z1utka
  • Użytkownik
  • 306 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 21:19

gwiazdeczka, dokładnie ja w zyciu bym sie moim Jarkiem nie podzieliła z jakąs zołzą prędzej bym jej oczy wydrapała z zazdrosci [i jemu tez] sama tez nie wyobrazam sobie milosci z Jarkiem i jakimś typkiem który by sie pchał na trzeciego.

#149 erka

erka
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 03 lipca 2009 - 11:14

mazanie sie gownem, zwierzęta, jakiś pising, dzieci to masakra nawet nie mysle o tym. Co do trójkątów nic nie mam:) ale po kiepskich przezyciach z przeszlosci nie zgodze sie na anal. ale to kwestia tego co przeszlam.

#150 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 03 lipca 2009 - 12:50

ja niezgodzilabym sie zyby ktos oddawal mna mnie mocz lub cos grubszego.... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Oj ja też nie :-? Obrzydlistwo :-x
O takich dewiacjach jak zwierzęta czy dzieci to nawet nie chcę wspominac, bo to dla mnie oczywiste.
Trójkącik odpada z tego samego powodu co u Misi i z1utki - najzwyklejsza zazdrośc :-P no i jeszcze na seks analny bym się nie zgodziła- jak dla mnie to nic przyjemnego :-/
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#151 MychA

MychA
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 06 lipca 2009 - 15:38

nom...tigraa84 masz całkowita racje...ja tez sobie nie wyobrazam takiej milosci jak ktos zaczyna cie podsikiwac w pewnym momencie :-/ no i trojkot tez odpada-przez zazdrosc :mrgreen:

#152 ihmo

ihmo
  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 00:17

no i trojkot tez odpada-przez zazdrosc :mrgreen:

Może na to potrzeba czasu?:)

#153 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 15 lipca 2009 - 06:35

Może na to potrzeba czasu?:)


myślę, ze w zwykłym związku ludzie po prostu nie mają potrzeby wciągac osoby trzeciej do swojego łóżka... we dwoje też mozna sobie urozmaicac. Przynajmniej tak jest z mojego punktu widzenia, ja nigdy na cos takiego bym się nie zgodziła :roll:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#154 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 16 lipca 2009 - 12:22

ze w zwykłym związku

a jak ktoś eksperymentuje to ma związek niezwykły? ;-)

ja również bym się nie zgodziła, ale nie dziwią mnie takie rzeczy :P
Są gorsze fetysze, które już są na prawdę obrzydliwe czy "odrażające" ;P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#155 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 16 lipca 2009 - 12:39

zwiazek, w ktorym jeden z partnerów jest w stanie ogladac swoja drugą połowę z łóżku z kims obcym, jest dla mnie związkiem niezwykłym :->
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#156 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 17 lipca 2009 - 08:23

niezwykłym

ja bym powiedziała dziwnym :P
ale jeśli oboje są przez to szczęśliwsi i w jakis sposób bardziej zaspokojeni to niech tam robią sobie nawet sześciany :P

ja np nigy ale to nigdy nie zgodziłabym się na sado maso... na jakieś pejcze nie pejcze, kajdanki, lateksy... odstraszają mnie takie rzeczy...
generalnie seks kojarzy mi się z miłością i oddaniem (wiem wiem głupia romantyczka :P) a tego typu rzeczy jedynie z agresją. ;-)
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#157 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 17 lipca 2009 - 11:03

ja bym powiedziała dziwnym


nie chcialam tak napisac, bo pewnie ktos by sie przyczepil ze nietolerancyjna jestem :-P w kazdym razie tak mysle... dla mnie trojkat nie jest normalnym zjawiskiem, przynajmniej w związku :->
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#158 z1utka

z1utka
  • Użytkownik
  • 306 postów

Napisano 17 lipca 2009 - 11:36

Dokładnie. Jak można pozwolić na coś takiego jeśli się kocha drugą osobe. Ja umarłabym z zazdrości. A dwóch panów w łóżku tez nie wchodzi w gre. Milość to milość. Mi mój Jarek w pełni wystarcza :)

#159 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 20 lipca 2009 - 16:52

kajdanki,

kajdanki są akurat fajne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#160 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 20 lipca 2009 - 18:37

kajdanki są akurat fajne

Nawet bardzo fajne :) Akurat temu bym się nie sprzeciwiła
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych