Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Na co nigdy nie zgodzlilibyście się w seksie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
213 odpowiedzi w tym temacie

#41 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 24 września 2008 - 13:32

Oj bo ja to w ogóle zbok jestem:) i np. bardzo lubię zabawy sado-maso, z tym że w wersji light:D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#42 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 24 września 2008 - 13:58

nie schodźcie z tematu. tu piszemy o tym, na co byśmy się nie zgodzili, a nie o tym, co lubimy <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span>

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#43 Lady Jo

Lady Jo
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 24 września 2008 - 21:30

sikanie na siebie i tym podobne, dla mnie to chore, 3ciej osoby bym nie chciala, kiedys moze teraz nie, no i seks analny to zdecydowanie nie moj klimat

#44 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 24 września 2008 - 21:35

scat, gold rain,piss i scat, fisting

a co to wogóle <co></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#45 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 24 września 2008 - 22:35

tuptunio sprawdź w googlach, bo część userek może właśnie coś je, nie chcę odbierać apetytu;)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#46 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 września 2008 - 22:54

moj Daniel mnie dzisiaj zapytał co sądze o trójkątach ... powiedziałam mu że nigdy w życiu bo po 1:
:arrow: Zabiłabym tą druga jak by mi go gdziekolwiek dotkneła!!
po 2:
:arrow: nie lubie sie nim dzielic!!
po 3:
:arrow: to ochydne 0.o

#47 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 września 2008 - 23:00

krowka17, no i brawo.
A ja dzis P podpuszczalam ze bym chciala jakas laske. I tam mu mowie jak chce zeby wygladala itd, a on tak slucha i wkoncu wypalil: Kotku, co Ty mi tam bredzisz?
A ja..eee..nic :-D
To taka prowokacja byla, ale i tak mi nie uwierzyl bo wie ze nigdy bym sie nie zgodzila. Ale wysluchal :mrgreen:

#48 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 września 2008 - 23:01

Mirabelka__22, hehe jak mu wymienilam te 3 punkty to powiedzial ze on tylko tak zapytal i on by sie nigdy w zyciu nie podzielil mna z innym... przesz ja bym zalamania nerwowego dostala jak bym patrzyla jak on inna tam obraca wrr :[

#49 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 września 2008 - 23:04

krowka17, dziwne ze faceci w trojkacie to zawsze druga laske widza a nie innego faceta:)

#50 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 września 2008 - 23:07

Mirabelka__22, haha bo kazda strona patrzy na to aby jej było dobrze :D ale mi sam na sam lepiej nie potrzebuje 2 na raaz w łóżku :)

#51 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 24 września 2008 - 23:09

mały off topic robicie ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#52 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 września 2008 - 23:10

no właśnie zauważyłam :) przepraszamy :)

#53 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 25 września 2008 - 06:45

nie zgodzilabym sie nigdy na trojkat w tedy kiedy mam faceta i go kocham, na tym etapie mojego zycia wiem ze tego nie zrobie za nic w swiecie :!:
natomiast gdybym byla samotna nie wiem czy nie chcialabym sprobowac... ale domyslam sie ze to tylko takie gadanie :P

jak przyszloby co do czego to pewnie bym tego nie chciala....

ale dzielic sie swoim facetem ODPADA
chyba ze 2 facetow i ja :P :P :mrgreen: :mrgreen:
zartuje sobi eoczywiscie

nie ogolnie jestem jak wiekszosc na zdecydowane NIE :evil:

#54 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 25 września 2008 - 08:29

krowka17, dziwne ze faceci w trojkacie to zawsze druga laske widza a nie innego faceta:)


wcale nie dziwne po prostu dwie kobiety razem wyglądają o wiele bardziej estetycznie niż dwóch kolesi...Mam też wrażenie, że jest tak jakby większe przyzwolenie społeczne na lesbijki niż na gejów i bardzo dobrze!! wymiotować mi się chce jak sobie pomyśle o dwóch całujących się kolesiach. A dziewczyny... fajnie wyglądają w takich sytuacjach :mrgreen:
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#55 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 25 września 2008 - 14:27

<<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span>

Jeśli chodzi o trójkąty, w jakiejkolwiek konfiguracji, to mamy taki temat, więc tam można dokończyć dyskusję... ;-)

trojkacik-w-lozeczku-vt469,135.htm
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#56 Miya

Miya
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 26 września 2008 - 20:51

A więc na co bym się nie zgodziła?? Hmmm.. To trudne ja zawsze wychodzę z założenia że życie ma się jedno i trzeba wszystkiego spróbować.. tylko nie z przegięciem.. Nie ma jakichkolwiek szans żebym zgodzila się na:
:arrow: trójkąt - nikt nie dotknie mojego faceta, jest mój po co się ni mdzielić?
:arrow: anal - próbowaliśmy ale wcale mi się to nie spodobało...
:arrow: piss - dla mnie to ochydne...
:arrow: sado macho - no żeby mnie pokaleczył?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#57 paul14x

paul14x
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 27 września 2008 - 09:53

Ależ Ty Mirabelko podpuszczalska jesteś.

#58 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 27 września 2008 - 19:27

Ależ Ty Mirabelko podpuszczalska jesteś.

Nie jestem tak sprawdzam po prostu :-D A na co ty bys sie nigdy nie zgodzil w seksie? Hmm...

#59 maluutka9

maluutka9
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 09 października 2008 - 19:05

Wiecie co, ja chyba też nie zgodziłabym się na żaden trójkąt, i dokładnie na 'głębokie gardła'. Nigdy. Nigdy. Nigdy. Wcale mi się nie uśmiecha nawet o tym rozmawiać. :)
e tam.

#60 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 09 października 2008 - 19:20

ja chyba też nie zgodziłabym się na żaden trójkąt, i dokładnie na 'głębokie gardła'.

ale sek w trójkącie nie musi oznaczać głębokiego gardła to dwie różne rzeczy ..... głębokie gardło to rodzaj fellatio (jakby bardziej intensywny seks oralny) :-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych