Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[23.09.2008] To juz wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
222 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 września 2008 - 23:10

Widze tloczno to piszcie tu dalej, bo juz wtorek:)

#2 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 września 2008 - 00:06

Dziś obchodzimy początek astronomicznej jesieni! :-)

Mamy już jesień 8-)

Załączone miniatury

  • default.jpeg

...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 23 września 2008 - 01:18

Ależ ja się cieszę uwielbiam jesień, za oknem mam 22 stopnie i słońce, tutaj coś chyba nie tak jest z pogodą :-P W dzień oczywiście.

#4 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 23 września 2008 - 06:31

Witam juz jesiennie ;-) U mnie cala noc padalo i teraz tez pada, czyli rzeczywiscie jesien ;-) Ja jak zwykle o tej porze juz w pracy i tylko poatrze jak czeka na mnie sterta dokumentow :-/ dzien zapowiada sie calkiem zwyczajnie....ale mimo to mam nadzieje, ze spotka mnie jakas niespodzianka ;>
Dołączona grafika

#5 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 23 września 2008 - 06:55

Dzień dobry!
Nie chce się wierzyć, że to już jesień, chosiaż jak się spojrzy za okno...
Jestem w Peru...

#6 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 września 2008 - 06:57

Witam kobietki u mnie od samego rana pada... <deszcz></span> ale jest cieplo w miare :)
szkoda ze tak szybko zmienila sie pogoda ja myslalam ze przez te wariacje pogodowe wrzesen i pazdziernik tez bedzie cieply a tu nic <bezradny></span>

#7 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 23 września 2008 - 06:57

witam

tak to juz jesień i chyba jakis dołek mnie łapie
chyba deprecha ehh życie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#8 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 23 września 2008 - 06:58

Nie chce się wierzyć, że to już jesień,

no niestety, mi tez nie chce sie wierzyc. Pamietam jakby to bylo wczoraj jak byl marzec czy kwiecien i marzylam, zeby bylo juz cieplo i mozna bylo juz chodzic w letnich ciuchach...no i doczekalam sie i tak to szybko minelo :-(

Ale prawdziwa polska zlota jesien uwielbiam, tylko ta co teraz jest za oknem nie ma z nia nic wspolnego :-(

[ Dodano: 2008-09-23, 07:59 ]
Ale podobno od jutra ma byc cieplej i nie ma padac i tak ma byc przez tydzien...tzn. tak mowia ;-)

Witajcie wszystkie ranne ptaszki, przesylam troche sloneczka, ktorego i tak u mnie nie ma, ale probuje je zapalic w duszy i sercu ;-)
Dołączona grafika

#9 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 23 września 2008 - 07:01

Ale prawdziwa polska zlota jesien uwielbiam

ja też, ale nie jak ciągle leje :-(

[ Dodano: 2008-09-23, 08:02 ]

probuje je zapalic w duszy i sercu

u mnie już jest :mrgreen:
Jestem w Peru...

#10 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 września 2008 - 07:03

ale probuje je zapalic w duszy i sercu ;-)

jak pieknie to ujelas :D az mi sie milo na duszy zrobilo ;)

#11 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 23 września 2008 - 07:08

az mi sie milo na duszy zrobilo ;)

hehe, no wlasnie o to mi chodzilo ;*
Dołączona grafika

#12 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 23 września 2008 - 07:18

wiatm Was ;-) u mnie narazie nie pada i tak jakos cieplej jest, ale pochmurno strasznie i ciemno, wiec zaraz bedzie deszczyk...dobrze mi sie dzis spalo i jak dzwonil budzik nie wiedzialam co sie dzieje :-/ a tu juz trzeba bylo do pracy wstac, buuuuu :-x

#13 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 23 września 2008 - 07:20

a tu juz trzeba bylo do pracy wstac, buuuuu :-x

no teraz, podejrzewam, bedzie nam wszystkim gorzej sie wstawalo, przez to zimno i i to, ze ciemno jak budzik zadzwoni :-(
Dołączona grafika

#14 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 23 września 2008 - 08:03

Witam się porannie ;)
U mnie również jesiennie, ale nawet dziś mi tak pogoda nie przeszkadza :]
Miłego dnia kobietki, lecę poczytać trochę forum :)

#15 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 23 września 2008 - 08:05

Ja uciekam popracowac intensywnie, postaram sie zjawic pozniej, milego dnia :!: <buzki></span>
Dołączona grafika

#16 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 23 września 2008 - 08:22

<hello></span> <hello></span> <hello></span> <hello></span>
Dzień dobry jak to mówicie jesiennie ;-)
;-) ;-)

Dzis znowu do pracy na popołudniu
Pada pada i jeszcze raz no coz nasza polska rzeczywistośc :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#17 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 23 września 2008 - 08:23

nasza polska rzeczywistośc :lol:

zapomniałaś dodać nasza szara polska rzeczywistość

calineczka, cześć :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#18 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 23 września 2008 - 08:24

asia21_87,

szara

dzisiaj na pewno :-/
witaj Asiu
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#19 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 23 września 2008 - 08:25

calineczka, no dzis jest strasznie, normalnie no nie mogę

idę do sklepu po śniadanie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#20 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 23 września 2008 - 08:36

Dzień dobry. :->

Miłego i spokojnego dzionka życzę.

Pora na jakieś śniadanko. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych