[23.09.2008] To juz wtorek
#1
Napisano 22 września 2008 - 23:10
#3
Napisano 23 września 2008 - 01:18
#4
Napisano 23 września 2008 - 06:31
#5
Napisano 23 września 2008 - 06:55
Nie chce się wierzyć, że to już jesień, chosiaż jak się spojrzy za okno...
#6
Napisano 23 września 2008 - 06:57
szkoda ze tak szybko zmienila sie pogoda ja myslalam ze przez te wariacje pogodowe wrzesen i pazdziernik tez bedzie cieply a tu nic
#8
Napisano 23 września 2008 - 06:58
no niestety, mi tez nie chce sie wierzyc. Pamietam jakby to bylo wczoraj jak byl marzec czy kwiecien i marzylam, zeby bylo juz cieplo i mozna bylo juz chodzic w letnich ciuchach...no i doczekalam sie i tak to szybko mineloNie chce się wierzyć, że to już jesień,
Ale prawdziwa polska zlota jesien uwielbiam, tylko ta co teraz jest za oknem nie ma z nia nic wspolnego
[ Dodano: 2008-09-23, 07:59 ]
Ale podobno od jutra ma byc cieplej i nie ma padac i tak ma byc przez tydzien...tzn. tak mowia
Witajcie wszystkie ranne ptaszki, przesylam troche sloneczka, ktorego i tak u mnie nie ma, ale probuje je zapalic w duszy i sercu
#9
Napisano 23 września 2008 - 07:01
ja też, ale nie jak ciągle lejeAle prawdziwa polska zlota jesien uwielbiam
[ Dodano: 2008-09-23, 08:02 ]
u mnie już jestprobuje je zapalic w duszy i sercu
#10
Napisano 23 września 2008 - 07:03
jak pieknie to ujelasale probuje je zapalic w duszy i sercu
#12
Napisano 23 września 2008 - 07:18
#14
Napisano 23 września 2008 - 08:03
U mnie również jesiennie, ale nawet dziś mi tak pogoda nie przeszkadza :]
Miłego dnia kobietki, lecę poczytać trochę forum
#20
Napisano 23 września 2008 - 08:36
Miłego i spokojnego dzionka życzę.
Pora na jakieś śniadanko.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty















