wiem i dlatego troche ostatnio tego slowa naduzywamz mężem
jak to ładnie brzmi
lece spac,jutro na rano do pracki
do jutra Panie i Panowie
Napisano 22 września 2008 - 22:36
Napisano 22 września 2008 - 22:38
Napisano 22 września 2008 - 22:44
Napisano 22 września 2008 - 22:50
Napisano 22 września 2008 - 22:50
Napisano 22 września 2008 - 22:53
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych