Olciiia jak ta druga emota.
[19.09.2008] piątek
#21
Napisano 19 września 2008 - 07:46
Olciiia jak ta druga emota.
#22
Napisano 19 września 2008 - 07:46
#24
Napisano 19 września 2008 - 07:48
biedny
#25
Napisano 19 września 2008 - 07:50
#26
Napisano 19 września 2008 - 07:52
ten to moze na sniadanie na obiad i na kolacje parowki jesc
#28
Napisano 19 września 2008 - 07:56
PdM, paroweczki mniam
[ Dodano: 2008-09-19, 08:57 ]
skinnybitch, polopirynka i te sprawy i dasz rade, a wesele kiedy
#29
Napisano 19 września 2008 - 07:59
#31
Napisano 19 września 2008 - 08:03
#32
Napisano 19 września 2008 - 08:10
Olciiia, to fajnie, ze masz pozniej ten egzamin
skinnybitch, na pewno znajdziesz cos na to wesele, jeszcze troche czasu zosatlo
asia21_87, zawsze my pierwsze z pracy najwczesniej piszemy, mi dzisiaj sie udalo bo wolne, ale Ty sie trzymaj kochana, na pewno szybko zleci, bo to przeciez piatek
#33
Napisano 19 września 2008 - 08:13
trzymam sie tylko nie wiem jak dlugo dam rade oddychac
witaj w klubie.
no parówki to jest coś, nawet strusiowe 30 minutowe są dobre.
#36
Napisano 19 września 2008 - 08:26
#37
Napisano 19 września 2008 - 08:41
#39
Napisano 19 września 2008 - 08:49
#40
Napisano 19 września 2008 - 09:01
czuję się fatalnie jest mi niedobrze, słaba jestem, wszytko mnie boli i jeszcze muszę jechać po paszporty do miasta a potem koleżanka może wpadnie jak wcześniej z roboty ucieknie
no to się ubieram do miasta zajrzę później
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












