Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.09.2008] piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
306 odpowiedzi w tym temacie

#21 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:46

chciałem ale nie mogłem... masakra jakaś... chyba będę chory. :->

Olciiia jak ta druga emota. :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#22 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:46

widze, ze tu dzis wszyscy maja jakies problemy z niewyspaniem lub wczesnym wstaniem

#23 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:48

666ilonka777, ja dzis wyjątkowo nie mialam problemu ze wstaniem
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#24 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:48

PdM, tak tez myslalam <umieraam></span>
biedny <pocieszacz></span> moze w ciagu dnia sie dprzespisz troszke ? tomek ostatnio byl taki troche chorowity i przespal caly dzien z przerwami na jedzienie i mu przeszlo ;)

#25 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:50

nie wiem jak mi zatoki zawali to ja nigdy spać nie mogę... :-> no biedny biedny :-P ale apetyt mi dopisuje idę na drugie śniadanie. (parówki.) :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#26 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:52

PdM, a to ty tez taki parowkowy chlopiec jak moj tomek :P
ten to moze na sniadanie na obiad i na kolacje parowki jesc :P

#27 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:55

A ja sie witam z ranca z zatkanym nosem :evil:
Weekend nadchodzi a ja w pracy a do tego rozpacz bo nie wiem w czym ja mam na wesele isc <cryyy></span>
Co za zycie ciezkie ja mam :-/
Dołączona grafika

#28 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:56

asia21_87, jestes tu dzis wyspanym wyjatkiem ;-)

PdM, paroweczki mniam :-D

[ Dodano: 2008-09-19, 08:57 ]
skinnybitch, polopirynka i te sprawy i dasz rade, a wesele kiedy :?:

#29 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:59

skinnybitch, glowa do gory inni maja biede i jeszcze gorsze problemy :* trzymaj sie :)

#30 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 19 września 2008 - 08:01

666ilonka777, wesele za miesiac...
Olciiia, trzymam sie tylko nie wiem jak dlugo dam rade oddychac :mrgreen:
Dołączona grafika

#31 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 19 września 2008 - 08:03

skinnybitch, w sumie nie za duzo czasu, ale dasz rade jeszcze cos znalezc

#32 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 19 września 2008 - 08:10

Wtam wszystkich w piatkowy poranek, ja dzisiaj wyjatkowo nie w pracy, wolne mam i dalej ide szukac sukni slubnej. Wczoraj nic nie powalilo mnie na kolana, rzadko ktora mi sie podobala :-( a przymierzalam 3, jedna byla bardzo ladna taka w moim stylu, ale to jeszcze bylo nie to. Dzisiaj ide w inna czesc miasta, mam nadzieje, ze cos znajde ;-)

Olciiia, to fajnie, ze masz pozniej ten egzamin

skinnybitch, na pewno znajdziesz cos na to wesele, jeszcze troche czasu zosatlo

asia21_87, zawsze my pierwsze z pracy najwczesniej piszemy, mi dzisiaj sie udalo bo wolne, ale Ty sie trzymaj kochana, na pewno szybko zleci, bo to przeciez piatek ;*
Dołączona grafika

#33 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 19 września 2008 - 08:13

trzymam sie tylko nie wiem jak dlugo dam rade oddychac :mrgreen:


witaj w klubie. ;-)

no parówki to jest coś, nawet strusiowe 30 minutowe są dobre. :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#34 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 19 września 2008 - 08:18

PdM, ja wole hot dogi :mrgreen:
Dołączona grafika

#35 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 08:19

Kita, zleci jak z bicza strzała
witaj Kochana :*

666ilonka777, fajnie byc wyjątkiem
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#36 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 19 września 2008 - 08:26

kurcze, jak mi sie nie chce po tych salonach chodzic, ale to tylko dlatego, ze po wczorajszym dniu jestem troche zniechecona przez to, ze prawie nic mi sie nie podobalo :-( Mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie bardziej owocny dzien :-D Wczoraj z tej zlosci i smutku kupilam sobie plaszczyk na pocieszenie :mrgreen:
Dołączona grafika

#37 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 19 września 2008 - 08:41

Kita, ale chociaz Ci cieplej bedzie w plaszczyku ;-)

#38 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 08:44

kupilam sobie plaszczyk na pocieszenie :mrgreen:

to moze sie pochwalisz koleżanką co to za płaszczyk
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#39 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 19 września 2008 - 08:49

tak tak jestesmy ciekawe

#40 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 września 2008 - 09:01

witam :-)

czuję się fatalnie jest mi niedobrze, słaba jestem, wszytko mnie boli i jeszcze muszę jechać po paszporty do miasta a potem koleżanka może wpadnie jak wcześniej z roboty ucieknie :-)

no to się ubieram do miasta zajrzę później :-) miłego dnia




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych