Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.09.2008] piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
306 odpowiedzi w tym temacie

#1 formoney

formoney
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 18 września 2008 - 23:10

Mamy piątek, czyli przeddzień do weekendu.
Dokladnie to 23 godziny i 50 minut zostalo do teoretycznego wolnego (-:
Zimno!
The future starts today, not tomorrow.

#2 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 23:15

Piątek <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>

na BS jest zawsze gorąco 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 18 września 2008 - 23:18

Na BS jest gorąco, ale co do realu, to zgadzam się z formoney. Jest ziiiiimno i śpiąco. Życzę wszystkim dobrej nocki :*

#4 formoney

formoney
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 18 września 2008 - 23:30

Czy śpiąco to nie wiem. Tzn. pogoda taka jaka jest usypia.
Ale póki co nie mnie :D Mimo wszystko humor się mnie trzyma.
W końcu piątek. Koniec tygodnia. Wszyscy razem wielkie 'YEAH' <tuptup></span> ;D
The future starts today, not tomorrow.

#5 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 06:52

witam piatkowo :D
dzis prosto po pracy jade na rzeź....
jutro o 11 mam straszny egzamin i w poniedzialek jeszcze 2 <olaboga></span> <olaboga></span>
boje sie jak cholera bo na jutro akurat niejestem dobrze przygotowana.... :-/

zobaczymy - co ma byc to bedzie ale musze zdac :!:

zycze wam milego weekendu
ja zostawiam Tomka i bede za nim tesknic... :-/
nie chce tam jechac.... buuuu

a na babski wcale nie wejde bo siorce komp siadl.... :roll:

#6 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 06:54

witam sie również piątkowo

dziś jest chłodno a ja jak zwykle lekki sweterek ehh

Olciiia, bedzie dobrze
trzymam kciuki :*

życzę miłego piątku :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#7 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:13

asia21_87, dziekuje bede robila co w mojej mocy zeby sie udalo :P
jak nie pojdzie to jeszcze jest jeden poniedzialek za tydzien ale juz ostateczny termin no i indexy trzeba zdac....

#8 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:14

bede robila co w mojej mocy zeby sie udalo :P

no i tak trzeba trzymać
wierze w Ciebie :*

[ Dodano: 2008-09-19, 08:16 ]
kurcze a ja dzis sama w pracy nie ma mojej kolezanki i siedze na jej kompie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:18

asia21_87, a dlaczego sama i dlaczego na jej kompie :P ;>

#10 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:26

a dlaczego sama

bo ma szkołę dziś

dlaczego na jej kompie :P ;>

bo ja na codzień pracuje na swoi, laptopie, bo mi sie komp zepsół w pracy i swój nosiłam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#11 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:27

asia21_87, O KURKA TO ALE TY SIE POSWIECASZ :P
a szef nie moze do naprawy zawiesc wez go tam zmobilizuj ladnie ;)

#12 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:28

Witam wszystkich!
Kanapeczka, kawka i BS-to się nazywa dobrze zaczęty dzień :-D


Olciiia, powodzenia na egzaminie, dasz rade!
asia21_87, miłej pracy
Jestem w Peru...

#13 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:30

malutka-iwona, dziekuje :)

hej dziewczyny wlasnie weszlam na stronke mojego roku i okazuje sie ze jednak profesora w sobote nie bedzie takze dopiero jutro jade a ten egzamin jest w pozniedzialek bedzie, ale sie ciesze :D <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>

#14 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:33

a szef nie moze do naprawy zawiesc wez go tam zmobilizuj ladnie ;)

uważaj bo,
on go z domu przywiozł a z resztą go
sie nie oplaca naprawiać to zło
juz wole swojego laptopa nosic

asia21_87, miłej pracy

dziekuje :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#15 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:38

hej :!: witam sie z Wami, jakos nie moge sie dzis dobudzic, ale pociesza mnie mysl, ze dzis juz piatek :-D

#16 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:40

666ilonka777, witaj :)

ja juz od 6 nie spie :P
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#17 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:43

666ilonka777 witam i ja ;)

asia21_87, to szefuncio musi nowego kupic :lol: nie ma ze boli :)

#18 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:43

Dzień dobry dziewczyny. :->

A ja dziś przespałem cała godzinę... normalnie czuje się jak zombie. :lol: Ale przynajmniej pierwsze śniadanie zjadłem już o 4... :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#19 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:44

PdM, cześć
co Ty cierpisz na bezsenność
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#20 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:46

PdM, o matko to jak wygladasz tak? <H></span> czy tak ? <zebol1></span>

hehe :P

nie no ogolnie to masakra nie mogles spac czy co?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych