Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[18.09.2008] czwartek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
270 odpowiedzi w tym temacie

#1 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:05

no to wiec zaczal nam sie czwartek :)

#2 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:06

Zaczyna się wybitnie internetowo :D

#3 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:06

W takim razie witaj czwartku!!! :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#4 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:08

a ja cos spac nie moge:( jajnik lewy mnie boli ;(

#5 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:09

Mi też się spać nie chce, za to do kibelka chce mi się bardzo :D ZW :D

#6 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:10

Ja powoli się ulatniam, bo późno już...

idę sobie jeszcze zapalić, potem do mycia i lulu...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#7 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:10

ja dzisiaj ciale chodzilam do wc :P ale jajnik to mnie niesamowicie boli:(

[ Dodano: 2008-09-18, 00:10 ]
Kahela, zuc palenie!!

#8 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:11

krowka17, jestem dużą dziewczynką.... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#9 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:12

Kahela, takk wiem kochana ze jestes ;> ale zucc palenie :P mlodsza siostra cie prosi :P

#10 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:14

ale zucc palenie

może kiedyś, ale nie obiecuję, młodsza :-P siostro
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#11 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:15

Kahela, hee kiedys :P a twoj maz tez pali?

#12 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:16

a twoj maz tez pali?

nie...
on z tych porządnych... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#13 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:16

Kahela, ee no a kto powiedzial ze ty nie porzadna? gorzej jak bys jeszcze co innego robila poza paleniem to bym juz mogla powiedziec nie porzadna :P

#14 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:17

krowka17, nawet nie wiesz, jak mi ulżyło z tą toaletą :D ale jak się ma zapalenie pęcherza, to muszę latać... :/

#15 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:17

Alisekai, oo jeja to wspolczuje ;-/ ja mialam... jeju jaki to byl bol ;-/ ale wzielam dobra tabletke na to i mi odrazu przeszlo :) ja spac nie moglam bo czulam jak bym musiala jeszcze do wc a bylam... masakryczne uczucie.

#16 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:17

ee no a kto powiedzial ze ty nie porzadna?

ja... <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

Ok, lecę , bo mój mąż sie w końcu zdenerwuje i spuści mi bęcki, że ciągle tu z Wami siedzę..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#17 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:18

Kahela, to dobranoc pozdrow meza hehe :D buziaki piekna na dobranoc :* spijj dobrze :)

[ Dodano: 2008-09-18, 00:19 ]
no i zaprosilam i nie mam wyyswietlonego ze zaprosilam kolezanke :(

#18 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:19

Kahela, dobrej nocki. I również ode mnie pozdrów męża :D
krowka17, ten pęcherz jest straszny. Miałam 3 nawroty przez ostatnie 2 miesiące i aż szczepionkę na to dostałam :/

#19 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 17 września 2008 - 23:20

Pozdrowię...powiem Wam więcej - nawet ucałuję.... :-P

Miłej nocki Babeczki :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#20 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 18 września 2008 - 00:39

Miłej nocki Babeczki

Miłej...

bezsennej nocy :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych