Sypialnia
#81
Napisano 12 lipca 2010 - 11:09
#82
Napisano 03 sierpnia 2010 - 22:17
Sypialnia z ostatniego zdjęcia (żółte odcienie przy sporym oknie) może być za jasna dla niektórych.
#83
Napisano 03 września 2010 - 17:03
pod spodem zdjęcie z linka
#84
Napisano 03 września 2010 - 23:32
Błękit ścian może i ładny,ale na pewno nie jest to Błękitna chmurka z Duluxa
Ogółem lubię niebieski,ale na tym 1 zdjęciu przesadzono z jego ilością. Uważam,że żaden kolor nie powinien aż tak bardzo dominować w pomieszczeniu.
A tu zdjęcie pomieszczenia z linku amarelli
[ Dodano: 2010-09-04, 17:14 ]
mała poprawka: kot jest rasy brytyjski niebieski
#86
Napisano 08 września 2010 - 19:49
Od Ciebie podoba mi się jeszcze sypialnia 4, 8, 9
Tilia, jak dla mnie zbyt dużo niebieskiego, kolor ścian fajny, lecz wole bardziej ciepłe kolory niż zimne. Wstawiłabym coś bardziej wyróżniającego się do tego pokoju i byłoby ładnie.
#87
Napisano 09 września 2010 - 09:37
A kolory to odienie kawy i pisku ustyni, oraz bieli. Wtedy jest przytulnie
#89
Napisano 09 września 2010 - 18:41
#91
Napisano 09 września 2010 - 21:21
#92
Napisano 09 września 2010 - 21:26
#93
Napisano 09 września 2010 - 21:34
no i to okno nad głową
ale chyba nie jest zbyt dobrym pomysłem, co?
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#94
Napisano 09 września 2010 - 21:43
Nawet, gdybym chciała, do niczego się nie przyczepię, bo i kolor ścian i pościel i czarny stolik - wszystko mi się podoba
#95
Napisano 09 września 2010 - 21:51
ogółem klimacik jest
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#96
Napisano 09 września 2010 - 21:54
Lóżko i włochaty dywan bardzo mi się podobają, nowoczesny styl, a te dywaniki są bardzo mmilutkie w dotyku
Jedyne co bym zmieniła, to kolor stolika na taki, jaki ma łóżko i chyba wolałabym okrągły stolik do kąta i mniejszy, żeby miejsca wolnego było więcej
#97
Napisano 10 września 2010 - 06:42
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#98
Napisano 10 września 2010 - 07:18
pokochałam ostatnio czerwień i bardzo podobny jej odcień mam teraz w swojej
i również mam skos i w nim okno
też bym to zmieniła, bo lubię gdy meble w pokoju są jednego rodzajuJedyne co bym zmieniła, to kolor stolika na taki, jaki ma łóżko
pościel bardzo ładna, poluję obecnie na jakąś czerwoną - bo wszystkie, które teraz mam nie pasują mi kolorystycznie
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#99
Napisano 10 września 2010 - 10:24
fakt nic tylko patrzeć w gwiazdy
na plus kolorystyka choć może bym jakies dodatki dla kontrastu wprowadziła
#100
Napisano 10 września 2010 - 15:58
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















