Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Sypialnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
298 odpowiedzi w tym temacie

#81 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 11:09

Sypialnia nie jest cała czerwona, ściana równoległa jest beżowa- taka jak na tapecie, i ściana na przeciwko tapety jest czerwona więc tapeta jest naszym "łącznikiem" efekt jest fajny wszystkim gościom się podoba :D

#82 italiastyle

italiastyle
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 03 sierpnia 2010 - 22:17

Kolorystyka w sypialni nie powinna zależeć tylko od naszych upodobań, ale od ilości światła w pomieszczeniu - a to zależy od wielkość sypialni czy wymiarów okien.

Sypialnia z ostatniego zdjęcia (żółte odcienie przy sporym oknie) może być za jasna dla niektórych.

#83 amarella

amarella
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 03 września 2010 - 17:03

a co powiecie na błękit w sypialni? Mnie bardzo się podoba
pod spodem zdjęcie z linka

#84 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 września 2010 - 23:32

Nawet kot rosyjski niebieski na zdjęciu :lol:

Błękit ścian może i ładny,ale na pewno nie jest to Błękitna chmurka z Duluxa <jezorowaty></span> mam taką farbę u siebie na ścianie i jest o wiele ciemniejsza niż na zdjęciu ;-)

Ogółem lubię niebieski,ale na tym 1 zdjęciu przesadzono z jego ilością. Uważam,że żaden kolor nie powinien aż tak bardzo dominować w pomieszczeniu.

A tu zdjęcie pomieszczenia z linku amarelli

[ Dodano: 2010-09-04, 17:14 ]
mała poprawka: kot jest rasy brytyjski niebieski ;-)

Załączone miniatury

  • 1.JPG

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#85 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 05 września 2010 - 07:54

od Seli czwóreczka i piąteczka mi się podoba - tak przyjemnie tam :-) I u Seli też bardzo ladnie :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#86 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 08 września 2010 - 19:49

seli19, podoba mi się Twoja sypialnia, zawszę chciałam mieć czerwoną sypialnie, a z dodatkiem beżu jest idealna, jaka ciepła.
Od Ciebie podoba mi się jeszcze sypialnia 4, 8, 9

Tilia, jak dla mnie zbyt dużo niebieskiego, kolor ścian fajny, lecz wole bardziej ciepłe kolory niż zimne. Wstawiłabym coś bardziej wyróżniającego się do tego pokoju i byłoby ładnie.

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#87 jakaja

jakaja
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 września 2010 - 09:37

W sypialnie super wygladają łużka wiklinowe, okragłe, bardzo niskie, bez nóg, sięgajace do połowy łydek - extra eleganckie są.

A kolory to odienie kawy i pisku ustyni, oraz bieli. Wtedy jest przytulnie :)

#88 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 09 września 2010 - 14:49

a mi sie taka podoba i mam podobną

Załączone miniatury

  • arr-176-0.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#89 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 09 września 2010 - 18:41

Sajuri, podoba mi się <ookk></span>. Bardzo słoneczna i przez ten pomarańcz taka bardzo dodająca energii :)

#90 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 09 września 2010 - 20:10

Sajuri, też bardzo mi się podoba, bije od niej pozytywna energia, aż chciałoby się w niej spędzać dużo czasu. A do tego urzekła mnie ta szafa :-)

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#91 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 09 września 2010 - 21:21

To ja sie pochwale swoja moze nie jest idealna ale mi sie bardzo podoba ;-)

Załączone miniatury

  • IMG_0487.JPG


#92 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 09 września 2010 - 21:26

śliczny kącik Olciiia, taki romantiko bym powiedziała nawet :) mnie sie podoba i ta pościel i kolor ściany... na pewno przyjemnie się tam.. eee śpi :P

#93 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 09 września 2010 - 21:34

Olciiia, bardzo fajna, podoba mi się taki kolorek w sypialni jak u was dominuje :)
no i to okno nad głową :) strasznie mi się podoba :)
ale chyba nie jest zbyt dobrym pomysłem, co?

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#94 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 09 września 2010 - 21:43

Olciiia, dopóki miałam skosy w pokoju, strasznie ich nie lubiłam, ale teraz podobają mi się i to bardzo bardzo.
Nawet, gdybym chciała, do niczego się nie przyczepię, bo i kolor ścian i pościel i czarny stolik - wszystko mi się podoba :) I fajnie, że łózko jest takie szerokie ;-)

#95 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 09 września 2010 - 21:51

Olciiia no, no, przytulne gniazdko :mrgreen: boskie wyro i kolor ścian :mrgreen:
ogółem klimacik jest ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#96 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 09 września 2010 - 21:54

Olciiia, posłałabym łóżko nieco inaczej, ale muszę przyznać, że wygląda na bardzo przytulną. Oprócz tego muszę zwrócić uwagę na to, że uwielbiam poddasza! i te okna :) Nocą takie piękne widoki są :)

Lóżko i włochaty dywan bardzo mi się podobają, nowoczesny styl, a te dywaniki są bardzo mmilutkie w dotyku :mrgreen:

Jedyne co bym zmieniła, to kolor stolika na taki, jaki ma łóżko i chyba wolałabym okrągły stolik do kąta i mniejszy, żeby miejsca wolnego było więcej :)

#97 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 10 września 2010 - 06:42

Olcia możecie oglądać gwiazdy przes snem <ookk></span> Nie jest idealna, ale mi się podoba :P Plusy za" kolor ścian, samo łóżko, za stoliczek przy łożku :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#98 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 10 września 2010 - 07:18

Olciiia, jak patrzę na Twoją sypialnie to jakbym trochę widziała moją obecną :mrgreen:
pokochałam ostatnio czerwień i bardzo podobny jej odcień mam teraz w swojej <ookk></span>
i również mam skos i w nim okno <jezorek11></span> tylko, że łóżko stoi w odwrotną stronę - tak że patrzę przez okno na gwiazdy w nocy <serduszka></span>

Jedyne co bym zmieniła, to kolor stolika na taki, jaki ma łóżko

też bym to zmieniła, bo lubię gdy meble w pokoju są jednego rodzaju ;-)

pościel bardzo ładna, poluję obecnie na jakąś czerwoną - bo wszystkie, które teraz mam nie pasują mi kolorystycznie <jezorek11></span> a ja jestem maniak pod tym względem <bezradny></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#99 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 10 września 2010 - 10:24

Olciia bardzo fajna sypialnia :)
fakt nic tylko patrzeć w gwiazdy
na plus kolorystyka choć może bym jakies dodatki dla kontrastu wprowadziła
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#100 MrsSmith

MrsSmith
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 10 września 2010 - 15:58

Żółta sypialnia mnie zauroczyła. taka słoneczna, śliczna.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych